loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW BMW 3 E46 5 E39 TOURING KRK
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:137,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1404
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1404
 
Informacje katalogowe GDB1404
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9 90R 01705/005
Wysokość [mm] 63,6
Długość [mm] 155,4
Grubość [mm] 20
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21676 , 21990 , 23183  

Występuje w samochodach

BMW 5 (E39) (1995/11 -> 2003/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
520 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
520 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20,M52 B(20 6 S4)
520 i 136KM / 100KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos
520 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 B22
525 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
523 i 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos),M52 B25 TU
525 td 116KM / 85KW - 2497 ccm M51 D25
525 d 163KM / 120KW - 2497 ccm M57 D25,M57 256 D1
525 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
528 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
530 d 184KM / 135KW - 2926 ccm M57 D30
535 i 245KM / 180KW - 3498 ccm M62 B(35 8 S2),M62 B35 TU
BMW 5 Touring (E39) (1997/01 -> 2004/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
520 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
520 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20,M52 B(20 6 S4)
520 i 136KM / 100KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos
520 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 B22
525 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
523 i 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos),M52 B25 TU
525 d 163KM / 120KW - 2497 ccm M57 D25,M57 256 D1
525 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
528 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
530 d 184KM / 135KW - 2926 ccm M57 D30
BMW 3 coupe (E46) (1999/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
330 xi 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 306 S3

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36998OE
A.B.S. 37036
A.B.S. 37036OE
ATE 13046070892
ATE 13046071552
ATE 13046370892
ATE 13046371552
ATE 13047070892
BENDIX 571994B
BENDIX 573002B
BMW 34111164627
BMW 34111164629
BMW 34116761278
BMW 34116761280
BOSCH 0986424400
BOSCH 0986494007
BREMBO P06022
DELPHI LP1608
DELPHI LP1843
FEBI BILSTEIN 16349
FEBI BILSTEIN 16442
FERODO FDB1073
FERODO FDS1073
FERODO FQT1073
FERODO FSL1073
GIRLING 6114042
JURID 571994JAS
JURID 573002J
JURID 573002JAS
KAGER 351040
LEMFÖRDER 1588107
LPR 05P649
MAGNETI MARELLI 363702160411
MAGNETI MARELLI 363702161115
MAGNETI MARELLI 363702161243
METELLI 2202070
METELLI 2202073
MINTEX MDB1817
MINTEX MDB2107
MINTEX MDK0204
OPTIMAL 10279
PAGID T1103
PAGID T1387
QUINTON HAZELL 827000
QUINTON HAZELL BP1423
QUINTON HAZELL BP926
REMSA 827000
ROADHOUSE 827000
sbs 221523
sbs 221528
SPIDAN 32482
SWAG 20916349
SWAG 20916442
TEXTAR 2167703
TEXTAR 2167791
TEXTAR 2199003
TEXTAR 2199020305
TEXTAR 2199091
TOPRAN 500379
TOPRAN 500792
VALEO 597234
VALEO 597330
VALEO 598310
VALEO 598409
VALEO 598811
ZIMMERMANN 10262030570
ZIMMERMANN 10302030570
ZIMMERMANN 216771951
ZIMMERMANN 216771952
ZIMMERMANN 231831951
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook