loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA CHRYSLER VOYAGER / GRAND TYŁ GAZ
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:77,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KYB
  • Model: 344080
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy: Oś tylna / Tył / Tylne
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 344080
 
Informacje katalogowe 344080
Strona zabudowy os tylna
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora górne oko
Sposób mocowania amortyzatora dolne oko
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

CHRYSLER VOYAGER IV (RG) (2000/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.4 147KM / 108KW - 2429 ccm EDZ
2.5 CRD 141KM / 105KW - 2499 ccm ENC
2.5 CRD 120KM / 88KW - 2499 ccm EDK
2.8 CRD 150KM / 110KW - 2776 ccm ENR
3.3 Flex-Fuel 174KM / 128KW - 3301 ccm
3.3 174KM / 128KW - 3301 ccm EGA
3.8 218KM / 160KW - 3778 ccm EGH
CHRYSLER VOYAGER III (GS) (1995/01 -> 2001/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 133KM / 98KW - 1995 ccm C00
2.4 i 151KM / 111KW - 2429 ccm B00
2.5 TD 116KM / 85KW - 2499 ccm 425 CLIRS/X
3.0 152KM / 112KW - 2972 ccm
3.3 i 158KM / 116KW - 3301 ccm R00
CHRYSLER TOWN & COUNTRY (2000/10 -> 2007/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
3.3 174KM / 128KW - 3301 ccm EGM
CHRYSLER VOYAGER II (ES) (1990/08 -> 1995/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.5 TD 118KM / 87KW - 2500 ccm 09B,M00
2.5 i 101KM / 74KW - 2501 ccm K
2.5 i 98KM / 72KW - 2501 ccm K00
3.0 141KM / 104KW - 2972 ccm EFA
3.0 i 147KM / 108KW - 2972 ccm 6G72,300
3.3 i AWD 150KM / 110KW - 3301 ccm EGA
3.3 i AWD 163KM / 120KW - 3301 ccm R00
3.3 i 163KM / 120KW - 3301 ccm EGA
3.3 i 150KM / 110KW - 3301 ccm EGA
DODGE CARAVAN III (RG_) (2000/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.4 151KM / 111KW - 2429 ccm EDZ
3.3 179KM / 132KW - 3301 ccm EGM
3.3 174KM / 128KW - 3301 ccm EGA
3.8 209KM / 154KW - 3778 ccm EGH
3.8 218KM / 160KW - 3778 ccm EGH

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 19-065212
BOGE 32-D46-A
CHRYSLER K04684682AB
CHRYSLER 4626032
CHRYSLER K04743222AA
CHRYSLER 4684681
CHRYSLER K04743686AB
CHRYSLER 4684681AB
CHRYSLER SG23233
CHRYSLER 4684682
CHRYSLER 4694780
CHRYSLER 4694781
CHRYSLER 4694782
CHRYSLER 4694783
CHRYSLER 4721490AA
CHRYSLER 4737526
CHRYSLER 4743125
CHRYSLER 4743127
CHRYSLER 4743128
CHRYSLER 4743129
CHRYSLER 04684681AB
CHRYSLER 4743222AA
CHRYSLER 04684682AB
CHRYSLER 4743685
CHRYSLER 04743222AA
CHRYSLER 4743686
CHRYSLER 04743686AB
CHRYSLER 4743686AB
CHRYSLER 4147884
CHRYSLER 4766124
CHRYSLER 4421149
CHRYSLER 4862371
CHRYSLER 4421328
CHRYSLER 4862372
CHRYSLER 4421329
CHRYSLER 4862374
CHRYSLER 4421471
CHRYSLER 5272033
CHRYSLER 4421473
CHRYSLER 5272035
CHRYSLER 4421474
CHRYSLER 5272060
CHRYSLER 4421480
CHRYSLER 5272096
CHRYSLER 4421481
CHRYSLER CHRYAMO003
CHRYSLER 4421482
CHRYSLER K04684681AB
CHRYSLER 4421483
MONROE 37065
MONROE 911123
SACHS 200687
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Amortyzatory
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook