loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA JUMPER DUCATO BOXER PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:191,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RA1777
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia K-Flex
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RA1777
 
Informacje katalogowe RA1777
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 6,98
Grubość 1 [mm] 18
średnica zewnętrzna [mm] 185
Długość [mm] 440
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

CITROËN JUMPER Autobus (230P) (1994/02 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
1.9 TD 4x4 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
2.0 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW (XU10J2U)
2.5 TD 4x4 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 TD 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 D 4x4 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.5 TDI 4x4 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TDi 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
2.8 HDi 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
2.8 D 87KM / 64KW - 2798 ccm 8140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) (1994/02 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
1.9 TD 90KM / 66KW - 1905 ccm DHX (XUD9TF/BTF)
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm DJY (XUD9A)
2.0 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW (XU10J2U)
2.5 TDi 4x4 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TD 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 DT 4x4 103KM / 76KW - 2446 ccm
2.5 D 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
2.8 D 87KM / 64KW - 2798 ccm 8140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 90KM / 66KW - 1905 ccm DHX (XUD9TF/BTF)
1.9 TD 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
2.0 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW (XU10J2U)
2.5 D 4X4 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.5 D 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.8 D 87KM / 64KW - 2798 ccm 8140.63 (F28D)
2.8 HDi 126KM / 93KW - 2798 ccm 8140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) (2002/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 110KM / 81KW - 1998 ccm XU10J2
2.2 HDi 101KM / 74KW - 2179 ccm DW12TED
2.8 HDi 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) (2002/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 110KM / 81KW - 1998 ccm XU10J2
2.2 HDi 101KM / 74KW - 2179 ccm DW12TED
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) (2002/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 HDi 101KM / 74KW - 2179 ccm
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm F28TDCR
2.8 HDi 146KM / 107KW - 2800 ccm 8140.43N
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 90KM / 66KW - 1905 ccm DHX (XUD9TF/L)
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm DJY
1.9 TD CAT 80KM / 59KW - 1929 ccm 230 A4.000
1.9 D 69KM / 51KW - 1929 ccm 230 A2.000
2.0 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW
2.5 TD 109KM / 80KW - 2499 ccm 8140.47
2.5 TDI Maxi 116KM / 85KW - 2500 ccm 8140.47
2.8 JTD 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S
2.8 D 87KM / 64KW - 2800 ccm 8140.63
FIAT DUCATO Autobus (230) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm DJY,D9B (XUD9A),D9B
1.9 TD 90KM / 66KW - 1905 ccm DHX (XUD9TF/L)
1.9 TD Combinato 80KM / 59KW - 1929 ccm 230 A4.000
2.0 JTD 84KM / 62KW - 1997 ccm RHV (DW10)
2.0 101KM / 74KW - 1998 ccm
2.5 TDI Panorama/Combinato 116KM / 85KW - 2500 ccm 8140.47
2.5 D Combinato 84KM / 62KW - 2500 ccm 8140.67
2.8 TDI 122KM / 90KW - 2800 ccm 8140.43
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm DJY
1.9 TD 82KM / 60KW - 1929 ccm 230 A3.000
1.9 D 69KM / 51KW - 1929 ccm 230 A2.000
2.5 TD 116KM / 85KW - 2499 ccm 8140.47
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2500 ccm 8140.47R
2.5 D 84KM / 62KW - 2500 ccm 8140.67
2.5 TDI 116KM / 85KW - 2500 ccm 8140.47
2.8 JTD 126KM / 93KW - 2799 ccm 8140.43S
2.8 TDI 122KM / 90KW - 2800 ccm 8140.43
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
1.9 D 69KM / 51KW - 1905 ccm D8C (XUD9AU)
1.9 TD 4x4 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
2.0 i 4x4 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW (XU10J2)
2.5 TDI 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TD 4x4 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 D 4x4 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.5 D 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.8 HDi Nap?d na 4 ko?a 126KM / 93KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 92KM / 68KW - 1905 ccm D8C (XUD9UTF)
1.9 DT 4x4 90KM / 66KW - 1905 ccm XUD9TE
1.9 D 69KM / 51KW - 1905 ccm D8C (XUD9AU)
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm DJY (XUD9A)
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm RFW (XU10J2)
2.5 TDI 4x4 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TDI 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TD 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 D 4x4 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.5 D 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
2.8 HDi 4x4 126KM / 93KW - 2798 ccm
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) (1994/03 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TD 90KM / 66KW - 1905 ccm DHY (XUD9TE)
2.0 110KM / 81KW - 1998 ccm
2.5 D 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.5 TDI 4x4 107KM / 79KW - 2446 ccm THX (DJ5TED)
2.5 TD 103KM / 76KW - 2446 ccm T8A (DJ5T)
2.5 D 4x4 86KM / 63KW - 2446 ccm T9A (DJ5)
2.8 HDI 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
2.8 HDi 126KM / 93KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
2.8 HDi Nap?d na 4 ko?a 126KM / 93KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) (2002/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 HDi 84KM / 62KW - 1997 ccm RHV (DW10UTD),RHV (DW10TD)
2.2 HDi 101KM / 74KW - 2179 ccm 4HY (DW12UTED)
2.8 HDi 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) (2002/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 HDi 84KM / 62KW - 1997 ccm RHV (DW10UTD),RHV (DW10TD)
2.2 HDi 101KM / 74KW - 2179 ccm 4HY (DW12UTED)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) (2001/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 HDi 84KM / 62KW - 1997 ccm RHV (DW10UTD),RHV (DW10TD)
2.8 HDi 4x4 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)
2.8 HDi 146KM / 107KW - 2798 ccm 8140.43N
2.8 HDi 128KM / 94KW - 2798 ccm 8140.43S (F28DTCR)

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

CITROËN 1315373080
CITROËN 5002HE
CITROËN 5002J5
CITROËN 5002J6
CS Germany 14870444
KILEN 11429
KILEN 11430
KILEN 11457
KILEN 12131
KILEN 21018
KILEN 21019
KILEN 21038
LESJÖFORS 4066735
LESJÖFORS 4066736
LESJÖFORS 4066753
LESJÖFORS 4015618
LESJÖFORS 4015619
LESJÖFORS 4015647
LESJÖFORS 4026148
MONROE SP0310
RUVILLE 895850
SPIDAN 49593
SUPLEX 24135
SUPLEX 24136
SUPLEX 7098
SUPLEX 7099
SUPLEX 9059
SUPLEX 9067
SUPLEX 9069
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook