loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA FIAT DOBLO / DOBLO CARGO PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:185,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 334631
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334631
 
Informacje katalogowe 334631
Strona zabudowy Oś przednia
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

FIAT DOBLO (119) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 (223AXA1A) 65KM / 48KW - 1242 ccm 223 A5.000
1.4 77KM / 57KW - 1368 ccm 350 A1.000
1.6 Natural Power 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD 105KM / 77KW - 1910 ccm 223 B1.000,223 A7.000
1.9 D (223AXB1A) 63KM / 46KW - 1910 ccm 223 A6.000
FIAT DOBLO Cargo (223) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 (223ZXA1A) 65KM / 48KW - 1242 ccm 223 A5.000
1.4 77KM / 57KW - 1368 ccm 350 A1.000
1.6 Natural Power 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD Multijet 120KM / 88KW - 1910 ccm 186 A9.000
1.9 JTD (223ZXE1A) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-122483
BILSTEIN 22-136251
BILSTEIN 22-172433
BOGE 32-H16-A
BOGE 32-H17-A
FIAT 46791280
FIAT 51714748
FIAT 46791281
FIAT 51714749
FIAT 46791282
FIAT 51714750
FIAT 46794430
FIAT 51714751
FIAT 46794431
FIAT 51714752
FIAT 46794432
FIAT 51714753
FIAT 46794433
FIAT 51748512
FIAT 46812362
FIAT 51748513
FIAT 46812363
FIAT 51748514
FIAT 46812364
FIAT 51748515
FIAT 46812365
FIAT 51748518
FIAT 46812366
FIAT 51749268
FIAT 46812367
FIAT 51772961
FIAT 46812368
FIAT 46812369
FIAT 46824673
FIAT 46824674
FIAT 46824675
FIAT 46824676
FIAT 46824677
FIAT 46824678
FIAT 46824679
FIAT 46824680
FIAT 46827819
FIAT 46827820
FIAT 46847761
FIAT 46847762
FIAT 51714746
FIAT 46791279
FIAT 51714747
MONROE 16470
SACHS 290026
SACHS 290028
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Przednie
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook