loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW FOCUS C-MAX KUGA MAZDA VOLVO
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:137,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1583
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1583
 
Informacje katalogowe GDB1583
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu nie przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9-90R - 01107/1007
Wysokość [mm] 67,2
Długość [mm] 156,4
Grubość [mm] 18
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23723 , 23724  

Występuje w samochodach

FORD FOCUS C-MAX (2003/10 -> 2007/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA
1.6 Ti 115KM / 85KW - 1596 ccm SIDA,HXDA
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA
1.8 Flexifuel 125KM / 92KW - 1798 ccm Q7DA
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm QQDB,Q7DA,QQDA
1.8 120KM / 88KW - 1798 ccm CSDB,CSDA
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB,SYDA
FORD FOCUS II (DA_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 80KM / 59KW - 1388 ccm ASDA,ASDB
1.6 TDCi 100KM / 74KW - 1560 ccm MTDA,G8DC
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA,GPDC
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 LPG 115KM / 85KW - 1596 ccm  
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA,SHDA
1.6 Ti 115KM / 85KW - 1596 ccm HXDA,HXDB
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA,KKDB
1.8 Flexifuel 131KM / 96KW - 1798 ccm  
1.8 Flexifuel 125KM / 92KW - 1798 ccm Q7DA
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm QQDB
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD
2.0 TDCi 133KM / 98KW - 1997 ccm G6DE,G6DF
2.0 TDCi 110KM / 81KW - 1997 ccm IXDA
2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm SYDA
2.0 CNG 145KM / 107KW - 1999 ccm SYDA
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB
FORD FOCUS II kombi (DAW_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 80KM / 59KW - 1388 ccm ASDA,ASDB
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA,GPDC
1.6 TDCi 110KM / 81KW - 1560 ccm  
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 100KM / 74KW - 1560 ccm MTDA,G8DC
1.6 LPG 115KM / 85KW - 1596 ccm SIDA
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA,SHDA
1.6 Ti 115KM / 85KW - 1596 ccm HXDA,HXDB
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA,KKDB
1.8 Flexifuel 125KM / 92KW - 1798 ccm Q7DA
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm QQDB,Q7DA
1.8 Flexifuel 132KM / 97KW - 1798 ccm  
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD
2.0 TDCi 133KM / 98KW - 1997 ccm G6DE,G6DF
2.0 TDCi 110KM / 81KW - 1997 ccm IXDA
2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm SYDA
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB
FORD FOCUS II sedan (DA_) (2005/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 80KM / 59KW - 1388 ccm ASDA,ASDB
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB
1.6 Ti 115KM / 85KW - 1596 ccm HXDA,HXDB
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA,SHDA
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA,KKDB
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm QQDB
1.8 Flexifuel 131KM / 96KW - 1798 ccm  
1.8 Flexifuel 125KM / 92KW - 1798 ccm Q7DA
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD
2.0 TDCi 110KM / 81KW - 1997 ccm IXDA
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB
FORD FOCUS II kabriolet (2006/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB
FORD C-MAX (2007/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DD,G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm HWDB,HWDA,SHDA,SHDC,SHDB
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm QQDB,QQDA
1.8 122KM / 90KW - 1798 ccm QQDC
1.8 Flexifuel 125KM / 92KW - 1798 ccm Q7DA
2.0 TDCi 110KM / 81KW - 1997 ccm IXDA
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DB,G6DA,G6DD,G6DG
2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm SYDA
2.0 CNG 145KM / 107KW - 1999 ccm SYDA
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB,AODE,SYDA
FORD KUGA (2008/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm UFDA
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DG,UKDA
2.0 TDCi 4x4 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DG,UKDA
2.0 TDCi 4x4 163KM / 120KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 4x4 140KM / 103KW - 1997 ccm UFDA
2.5 4x4 200KM / 147KW - 2522 ccm HYDB
2.5 200KM / 147KW - 2522 ccm HYDB
FORD C-MAX (2010/12 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 95KM / 70KW - 1560 ccm  
1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm  
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm  
1.6 EcoBoost 150KM / 110KW - 1596 ccm  
1.6 125KM / 92KW - 1596 ccm  
1.6 105KM / 77KW - 1596 ccm  
2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm  
FORD GRAND C-MAX (2010/12 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm  
1.6 TDCi 95KM / 70KW - 1560 ccm  
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm  
1.6 EcoBoost 150KM / 110KW - 1596 ccm  
1.6 125KM / 92KW - 1596 ccm  
1.6 105KM / 77KW - 1596 ccm  
2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm  
2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm  
FORD FOCUS III (2011/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm  
MAZDA PREMACY (CP) (1999/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm LFF7
MAZDA 3 (BK) (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 84KM / 62KW - 1349 ccm  
1.4 80KM / 59KW - 1388 ccm  
1.6 DI Turbo 109KM / 80KW - 1560 ccm Y601
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm B6ZE
2.0 MZR-CD 143KM / 105KW - 1998 ccm RF7J
2.0 150KM / 110KW - 1999 ccm LF17
2.3 MZR Sport 171KM / 126KW - 2261 ccm  
2.3 MZR 156KM / 115KW - 2261 ccm L3-VE
MAZDA 3 sedan (BK) (2000/06 -> 2009/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 DI Turbo 109KM / 80KW - 1560 ccm Y601
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z6
2.0 MZR-CD 143KM / 105KW - 1998 ccm RF7J
2.0 141KM / 104KW - 1999 ccm LF17
2.0 150KM / 110KW - 1999 ccm LF17
2.3 171KM / 126KW - 2261 ccm  
2.3 160KM / 118KW - 2261 ccm L3-VE
MAZDA 5 (CR19) (2005/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 116KM / 85KW - 1798 ccm L823
2.0 CD 110KM / 81KW - 1998 ccm  
2.0 CD 143KM / 105KW - 1998 ccm RF7J
2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm LFF7
2.3 166KM / 122KW - 2261 ccm  
MAZDA 3 (BL) (2009/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 MZR-CD 109KM / 80KW - 1560 ccm Y601
1.6 MZR CD 116KM / 85KW - 1560 ccm  
1.6 MZR 105KM / 77KW - 1598 ccm Z6
2.0 MZR DISI 151KM / 111KW - 1999 ccm LF5H,LF5W
2.0 MZR 150KM / 110KW - 1999 ccm LF17,LF-DE
2.2 MZR-CD 150KM / 110KW - 2184 ccm  
2.2 MZR-CD 185KM / 136KW - 2184 ccm  
2.3 MPS Turbo 260KM / 191KW - 2261 ccm L3KG,L3-VDT
2.5 166KM / 122KW - 2488 ccm L5-VE
MAZDA 3 sedan (BL) (2009/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 MZR CD 116KM / 85KW - 1560 ccm  
1.6 MZR 105KM / 77KW - 1598 ccm Z6
2.0 MZR 150KM / 110KW - 1999 ccm LF17,LF-DE
2.0 MZR DISI 151KM / 111KW - 1999 ccm LF5H,LF5W
2.2 MZR-CD 185KM / 136KW - 2184 ccm  
2.2 MZR-CD 150KM / 110KW - 2184 ccm  
2.5 166KM / 122KW - 2488 ccm L5-VE
MAZDA 5 (CW) (2010/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 CD 116KM / 85KW - 1560 ccm  
2.0 150KM / 110KW - 1999 ccm LF5H
VOLVO S40 II (MS) (2004/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D2 115KM / 84KW - 1560 ccm  
1.6 D 110KM / 81KW - 1560 ccm D 4164 T
1.6 101KM / 74KW - 1596 ccm B 4164 S3
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S11
1.8 FlexFuel 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S8
D4 177KM / 130KW - 1984 ccm D 5204 T
D3 150KM / 110KW - 1984 ccm D 5204 T5
2.0 D4 131KM / 96KW - 1998 ccm D 4204 T2
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T
2.0 F 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4
2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3
2.4 D5 179KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T8
2.4 140KM / 103KW - 2435 ccm B 5244 S5
2.4 AWD 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S4
2.4 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
T5 AWD 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
T5 AWD 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
VOLVO V50 (MW) (2004/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D2 114KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T
1.6 D 110KM / 81KW - 1560 ccm D 4164 T
1.6 101KM / 74KW - 1596 ccm B 4164 S3
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S11
1.8 FlexFuel 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S8
D4 177KM / 130KW - 1984 ccm D 5204 T
D3 150KM / 110KW - 1984 ccm D 5204 T5
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T
2.0 FlexFuel 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4
2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3
2.4 Tdi 163KM / 120KW - 2400 ccm D 5244 T9
2.4 D5 179KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T13,D 5244 T8
2.4 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S
2.4 140KM / 103KW - 2435 ccm B 5244 S5
2.4 AWD 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S4
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
T5 AWD 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
T5 AWD 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
VOLVO C70 II kabriolet (2006/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
D4 177KM / 130KW - 1984 ccm D 5204 T
D3 150KM / 110KW - 1984 ccm D 5204 T5
2.0 D 136KM / 100KW - 1997 ccm D 4204 T
D5 180KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T13,D 5244 T8
2.4 i 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S4
2.4 140KM / 103KW - 2435 ccm B 5244 S5
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
VOLVO C30 (2006/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D2 115KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T
1.6 D 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T
1.6 100KM / 74KW - 1596 ccm B 4164 S3
1.8 FlexFuel 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S8
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S11
D4 177KM / 130KW - 1984 ccm D 5204 T
D3 150KM / 110KW - 1984 ccm D 5204 T5
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3
2.0 FlexFuel 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4
D5 163KM / 120KW - 2400 ccm D 5244 T9
D5 180KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T13,D 5244 T8
2.4 i 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S4
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37422
A.B.S. 37422OE
ASHIKA 5003300
ATE 13046071932
ATE 13047071932
BENDIX 573209B
BOSCH 0986424794
BREMBO P24061
DELPHI LP1869
FEBI BILSTEIN 16479
FERODO FDB1594
FERODO FQT1594
FERODO FSL1594
FORD USA 5S4Z2001AA
GIRLING 6115832
JAPANPARTS PA300AF
JURID 573209J
KAGER 350899
LPR 05P1190
LPR 05P1627
MAGNETI MARELLI 363702161410
METELLI 2205340
MINTEX MDB2634
MINTEX MDK0217
NIPPARTS J3603063
PAGID T1436
QUINTON HAZELL BP1427
sbs 222561
SWAG 50916479
TEXTAR 2372301
TEXTAR 2372318205
VALEO 597421
VALEO 598649
VOLVO 306817390
VOLVO 30683554
VOLVO 307150230
VOLVO 307369230
VOLVO 30742030
VOLVO 307936180
ZIMMERMANN 237231801
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook