loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA GALAXY ALHAMBRA SHARAN PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:109,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RH1063
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RH1063
 
Informacje katalogowe RH1063
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 6,56
Grubość 1 [mm] 16
średnica zewnętrzna [mm] 185
Długość [mm] 378
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

FORD GALAXY (WGR) (1995/03 -> 2006/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm BTB
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm 1Z,AHU,ANU
2.3 16V 146KM / 107KW - 2295 ccm E5SA,Y5B
2.8 i V6 174KM / 128KW - 2792 ccm AAA,AMY
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) (1996/04 -> 2010/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 T 20V 150KM / 110KW - 1781 ccm AJH,AWC
1.9 TDI 131KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AFN,AVG
2.0 i 115KM / 85KW - 1984 ccm ATM,ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (1995/05 -> 2010/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm BVK,AUY
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm 1Z,AHU,ANU
2.0 150KM / 110KW - 1984 ccm ABF
2.8 VR6 174KM / 128KW - 2792 ccm AAA,AMY
2.8 V6 24V 204KM / 150KW - 2792 ccm AYL

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BOGE 81-165-1
KILEN 13774
KILEN 13775
KILEN 13776
KILEN 23516
KILEN 25004
KILEN 25037
LESJÖFORS 4027575
LESJÖFORS 4027576
LESJÖFORS 4027577
LESJÖFORS 4082916
LESJÖFORS 4095030
LESJÖFORS 4095058
SACHS 997 672
SUPLEX 10186
SUPLEX 10247
SUPLEX 10185
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook