loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW MERCEDES KLASA C W202 S202..!
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:124,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1094
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1094
 
Informacje katalogowe GDB1094
Ograniczenia producenta TRW
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R 01024/073
Wysokość [mm] 74,8
Długość [mm] 109,8
Grubość [mm] 20
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21439  

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) (1993/03 -> 2000/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
C 180 (202.018) 122KM / 90KW - 1799 ccm M 111.920,M 111.921
C 180 (202.018) 121KM / 89KW - 1799 ccm M 111.921
C 200 D (202.120) 75KM / 55KW - 1997 ccm OM 601.913
C 200 D (202.122) 88KM / 65KW - 1997 ccm OM 604.915
C 200 (202.020) 136KM / 100KW - 1998 ccm M 111.945,M 111.941
C 200 CDI (202.134) 102KM / 75KW - 2151 ccm OM 611.960
C 220 CDI (202.133) 125KM / 92KW - 2151 ccm OM 611.960
C 220 D (202.121) 95KM / 70KW - 2155 ccm OM 604.910
C 220 D 75KM / 55KW - 2155 ccm OM 604.910
C 220 (202.022) 150KM / 110KW - 2199 ccm M 111.961
C 230 (202.023) 150KM / 110KW - 2295 ccm M 111.974
C 250 D (202.125) 113KM / 83KW - 2497 ccm OM 605.910
C 280 (202.028) 193KM / 142KW - 2799 ccm M 104.941
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) (1996/06 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
C 180 T (202.078) 122KM / 90KW - 1799 ccm M 111.920,M 111.921
C 200 T D (202.180) 88KM / 65KW - 1997 ccm OM 604.915
C 200 T (202.080) 136KM / 100KW - 1998 ccm M 111.945,M 111.941
C 180 T (202.081) 129KM / 95KW - 1998 ccm M 111.952
C 200 T CDI (202.194) 102KM / 75KW - 2151 ccm OM 611.960
C 220 T CDI (202.193) 125KM / 92KW - 2151 ccm OM 611.960
C 220 T D (202.182) 95KM / 70KW - 2155 ccm OM 604.910
C 220 T D 75KM / 55KW - 2155 ccm OM 604.910
C 230 T (202.083) 150KM / 110KW - 2295 ccm M 111.974

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36838
A.B.S. 36838OE
ATE 13046029752
ATE 13046329752
ATE 13047029752
BENDIX 571828B
BENDIX 571828X
BOSCH 0986460977
BOSCH 0986560977
BOSCH 986460977
BREMBO P06017
DELPHI LP0881
DELPHI LP881
FEBI BILSTEIN 16067
FERODO TAR854
FERODO FDB854
FERODO FQT854
FERODO FSL854
GIRLING 6110941
JURID 571828D
JURID 571828J
JURID 571828JAS
LEMFÖRDER 1335305
MAGNETI MARELLI 363702160337
MERCEDES-BENZ 0024202120
MERCEDES-BENZ 0024202220
MERCEDES-BENZ 0054200320
MERCEDES-BENZ 0054204620
MERCEDES-BENZ A0024202120
MERCEDES-BENZ A0024202220
METELLI 2201580
MINTEX MDB1642
OPTIMAL 9875
PAGID T5067
PAGID T5067ECO
QUINTON HAZELL 844500
QUINTON HAZELL 844501
QUINTON HAZELL 844502
QUINTON HAZELL BLF768
QUINTON HAZELL BP768
REMSA 844500
REMSA 844501
REMSA 844502
ROADHOUSE 844502
ROADHOUSE 844500
ROADHOUSE 844501
sbs 223321
SWAG 10916067
TEXTAR 2143905
TEXTAR 2143906
TEXTAR 2143920324
TOPRAN 400516
VALEO 540559
VALEO 597160
VALEO 598013
ZIMMERMANN 214392001
ZIMMERMANN 214392002
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook