loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW VITO SPRINTER VIANO CRAFTER
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:137,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1698
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1698
 
Informacje katalogowe GDB1698
Ograniczenia producenta BREMBO
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Długość [mm] 163,1
Wysokość [mm] 67,1
Grubość [mm] 20,8
Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01107/1674
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
29192  

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ VIANO (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
CDI 2.2 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.940
CDI 2.0 136KM / 100KW - 2143 ccm OM 651.940
2,2 CDI 4-matic 163KM / 120KW - 2143 ccm  
2,0 CDI 4-matic 136KM / 100KW - 2143 ccm OM 651.940
CDI 2.2 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.0 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.0 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
2,0 CDI 4-matic 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.2 4-matic 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 3.0 224KM / 165KW - 2987 ccm  
CDI 3.0 204KM / 150KW - 2987 ccm OM 642.990
3.2 218KM / 160KW - 3199 ccm M 112.951
3,0 190KM / 140KW - 3199 ccm M 112.951
3.5 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
3.7 231KM / 170KW - 3724 ccm M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
116 CDI 4x4 163KM / 120KW - 2143 ccm  
116 CDI 163KM / 120KW - 2143 ccm  
110 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm  
113 CDI 136KM / 100KW - 2143 ccm  
111 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
115 CDI 4x4 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDI 4x4 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.981
115 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDI 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.980
109 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.983
120 CDI 204KM / 150KW - 2987 ccm OM 642.990
119 190KM / 140KW - 3199 ccm M 112.951
122 218KM / 160KW - 3199 ccm M 112.951
126 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.978
123 231KM / 170KW - 3724 ccm M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO nadwozie pełne (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
116 CDI 163KM / 120KW - 2143 ccm  
110 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm  
113 CDI 136KM / 100KW - 2143 ccm OM 651.940
111 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
115 CDI 4x4 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDi 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.981
115 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.983
111 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
122 CDI 224KM / 165KW - 2987 ccm  
120 CDI 204KM / 150KW - 2987 ccm OM 642.990
122 218KM / 160KW - 3199 ccm M 112.951
119 190KM / 140KW - 3199 ccm M 112.951
126 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.978
123 (639.603) 231KM / 170KW - 3724 ccm M 112.976
MERCEDES-BENZ KLASA M (W164) (2005/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
ML 350 4-matic (164.186) 272KM / 200KW - 3498 ccm M 272.962,M 272.967
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
216 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
224 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
216 (906.613) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
216 CDI 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
210 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
209 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
218 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
219 CDI (906.611, 906.613) 190KM / 140KW - 2987 ccm OM 642.992
224 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
216 (906.113, 906.213) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
213 CDI 129KM / 95KW - 2143 ccm  
210 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
216 CDI 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
209 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
219 CDI 190KM / 140KW - 2987 ccm OM 642.992
218 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
224 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
316 NGT (906.633, 906.635) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
316 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
310 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
315 CDI 4x4 (906.733, 906.735) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
311 CDI 4x4 (906.733, 906.735) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
318 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm  
319 CDI 4x4 190KM / 140KW - 2987 ccm  
319 CDI 190KM / 140KW - 2987 ccm  
318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
324 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
316 (906.633, 906.365, 906.637) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
316 NGT (906.633, 906.635) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
310 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
309 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
315 CDI 4x4 (906.633, 906.635, 906.637) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
311 CDI 4x4 (906.633, 906.635, 906.637) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
319 CDI 4x4 190KM / 140KW - 2987 ccm  
319 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190KM / 140KW - 2987 ccm OM 642.992
318 CDI 4x4 (906.633, 906.635, 906.637) 184KM / 135KW - 2987 ccm  
318 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
324 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5 platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
316 NGT (906.133, 906.135) 156KM / 115KW - 1796 ccm M 271.951
316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.231, 906.233) 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233, 906.23 163KM / 120KW - 2143 ccm OM 651.957
310 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2143 ccm  
311 CDI 4x4 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
315 CDI 4x4 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
309 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
319 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233, 906.23 190KM / 140KW - 2987 ccm OM 642.992
318 CDI 4x4 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
318 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm OM 642.992
324 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
418 CDI 184KM / 135KW - 2987 ccm  
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) (2006/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 TDI 142KM / 105KW - 1968 ccm CKUC
2.0 TDI 136KM / 100KW - 1968 ccm CKTC
2.0 TDI 109KM / 80KW - 1968 ccm CKTB
2.0 TDI 163KM / 120KW - 1968 ccm CKUB
2.5 TDI 163KM / 120KW - 2461 ccm CECB,BJM
2.5 TDI 136KM / 100KW - 2461 ccm CECA,BJL
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm BJK,CEBB
2.5 TDI 88KM / 65KW - 2461 ccm BJJ,CEBA
VW CRAFTER 30-50 nadwozie pełne (2E_) (2006/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 TDI 109KM / 80KW - 1968 ccm CKTB
2.0 TDI 163KM / 120KW - 1968 ccm CKUB
2.0 TDI 142KM / 105KW - 1968 ccm CKUC
2.0 TDI 136KM / 100KW - 1968 ccm CKTC
2.5 TDI 136KM / 100KW - 2461 ccm CECA,BJL
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm BJK,CEBB
2.5 TDI 88KM / 65KW - 2461 ccm BJJ,CEBA
2.5 TDI 163KM / 120KW - 2461 ccm CECB,BJM
VW CRAFTER 30-50 platforma / podwozie (2F_) (2006/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 TDI 163KM / 120KW - 1968 ccm CKUB
2.0 TDI 142KM / 105KW - 1968 ccm CKUC
2.0 TDI 136KM / 100KW - 1968 ccm CKTC
2.0 TDI 109KM / 80KW - 1968 ccm CKTB
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm BJK,CEBB
2.5 TDI 88KM / 65KW - 2461 ccm BJJ,CEBA
2.5 TDI 163KM / 120KW - 2461 ccm CECB,BJM
2.5 TDI 136KM / 100KW - 2461 ccm CECA,BJL

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37553
ATE 13046048262
BENDIX 573508B
BENDIX DB1973
BOSCH 0986494121
BREMBO P50085
DELPHI LP1982
FEBI BILSTEIN 16710
FERODO FSL1778
FERODO FVR1778
GIRLING 6116989
LPR 05P1275
MAGNETI MARELLI 363702161473
MERCEDES-BENZ 0064208420
MERCEDES-BENZ 0044206720
MERCEDES-BENZ 0044208320
MERCEDES-BENZ 0054202120
MERCEDES-BENZ 0054205220
MERCEDES-BENZ 0054207020
METELLI 2206710
MINTEX MDB2803
PAGID C6024
QUINTON HAZELL BP1555
sbs 223362
TEXTAR 2919220914
TEXTAR 2919220914T3036
TEXTAR 2919220924T3036
TEXTAR 2919270
VALEO 598882
VW 2E0698151
VW 2E0698151B
ZIMMERMANN 291922101
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook