loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW MERCEDES BENZ VITO SPRINTER
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:127,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1220
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1220
 
Informacje katalogowe GDB1220
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R 01024/369
Długość [mm] 156,5
Wysokość [mm] 64,9
Grubość [mm] 20,5
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21576 , 21577  

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
214 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
214 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm  
208 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
208 D 82KM / 60KW - 2299 ccm  
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
212 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
210 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) (1996/02 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
113 2.0 (638.114, 638.194) 129KM / 95KW - 1998 ccm M 111.948,M 111.950
114 2.3 (638.134, 638.194) 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.978,M 111.980
110 TD 2.3 (638.174) 98KM / 72KW - 2299 ccm OM 601.970
108 D 2.3 (638.164) 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.942
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
214 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm M 111.984
214 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
208 D 82KM / 60KW - 2299 ccm OM 601.943
208 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
210 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
212 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
214 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm M 111.984
214 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
208 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
212 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
210 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
308 E 54KM / 40KW - 0 ccm  
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
314 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm M 111.984
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
308 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
2.3 D 4x4 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
312 D 2.9 4x4 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
312 D 2.9 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
2.9 TDi 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
310 D 4x4 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
314 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm  
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
308 D 2.3 82KM / 60KW - 2299 ccm  
308 D 2.3 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
312 D 2.9 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
310 D 2.9 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm  
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
308 D 2.3 82KM / 60KW - 2299 ccm  
308 D 2.3 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
2.3 D 4x4 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
310 D 2.9 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
312 D 2.9 4x4 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
312 D 2.9 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ VITO nadwozie pełne (638) (1997/03 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
113 2.0 (638.014, 638.094) 129KM / 95KW - 1998 ccm M 111.948,M 111.950
114 2.3 (638.034, 638.094) 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.978,M 111.980
110 D 2.3 (638.074) 98KM / 72KW - 2299 ccm OM 601.970
108 D 2.3 (638.064) 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.942
MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) (1996/02 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
V 200 (638.214, 638.294) 129KM / 95KW - 1998 ccm M 111.948,M 111.950
V 230 (638.234, 638.294) 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.978,M 111.980
V 230 TD (638.274) 98KM / 72KW - 2299 ccm OM 601.970
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
411 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
413 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
416 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
413 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
416 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
210 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
VW LT 28-35 II Autobus (2DM) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.5 SDI 75KM / 55KW - 2461 ccm AGX
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.8 TDi 158KM / 116KW - 2798 ccm BCQ
2.8 TDi 131KM / 96KW - 2798 ccm  
2.8 TDi 125KM / 92KW - 2798 ccm  
VW LT 28-46 II nadwozie pełne (2DX0AE) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.5 SDI 75KM / 55KW - 2461 ccm AGX
2.8 TDI 158KM / 116KW - 2799 ccm AUH,BCQ
2.8 TDI 130KM / 96KW - 2799 ccm ATA
2.8 TDI 125KM / 92KW - 2799 ccm AGK
VW LT 28-46 II platforma / podwozie (2DX0FE) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.5 SDI 75KM / 55KW - 2461 ccm AGX
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.8 TDI 158KM / 116KW - 2799 ccm AUH,BCQ
2.8 TDI 130KM / 96KW - 2799 ccm ATA
2.8 TDI 125KM / 92KW - 2799 ccm AGK

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36901
A.B.S. 36901OE
ATE 13046070822
ATE 13046071962
BENDIX 571844B
BENDIX 573190B
BOSCH 0986424218
BOSCH 986424218
BREMBO P50029
DELPHI LP0980
DELPHI LP499
DELPHI LP980
DODGE 05103794AA
DODGE 05135895AA
DODGE MD95094
FEBI BILSTEIN 16251
FERODO FSL1038
FERODO FVR1038
FERODO TAR1038
FERODO FDB1038
GIRLING 6112202
JURID 571844J
JURID 571844JAS
JURID 571910JAS
JURID 573190JAS
LEMFÖRDER 2053704
LPR 05P608
MAGNETI MARELLI 363702160044
MAGNETI MARELLI 363702160394
MAGNETI MARELLI 363702160397
MERCEDES-BENZ 0024203920
MERCEDES-BENZ 0024209920
MERCEDES-BENZ 0044205520
MERCEDES-BENZ A0024203920
METELLI 2202560
METELLI 2202561
MINTEX MDB1739
MINTEX MDB2688
MINTEX MDB3021
MINTEX MDK0066
PAGID T1111
PAGID T1111P8027
PAGID T1485
PAGID T1835
QUINTON HAZELL BLF372
QUINTON HAZELL BLF867
QUINTON HAZELL BP372
QUINTON HAZELL BP867
QUINTON HAZELL 857800
QUINTON HAZELL 857801
REMSA 857800
REMSA 857801
ROADHOUSE 857800
ROADHOUSE 857801
sbs 223327
SPIDAN 32210
SWAG 10916251
TEXTAR 2157601
TEXTAR 2157620705
TEXTAR 2157670
TEXTAR 2399001
TEXTAR 2399002
TEXTAR 2399070
TOPRAN 109456
VALEO 540792
VALEO 597222
VALEO 598044
VW 2D0698151
VW 2D0698151C
VW 2DO698151
ZIMMERMANN 215762051
ZIMMERMANN 215762052
ZIMMERMANN 239902012
ZIMMERMANN 239902051
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook