loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW MERCEDES BENZ SPRINTER VW LT
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:165,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1288
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1288
 
Informacje katalogowe GDB1288
Ograniczenia producenta PERROT
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R - 01024/465
Wysokość [mm] 73
Długość [mm] 164,8
Grubość [mm] 20
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
29076 , 29153  

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
214 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
214 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm M 111.984
214 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
208 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
212 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
210 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
2.9 TDi 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 NGT 125KM / 92KW - 2295 ccm  
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
314 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
314 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
414 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
408 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
2.3 D 4x4 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
410 D 4x4 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
410 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 4x4 115KM / 85KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 4x4 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 115KM / 85KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
414 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
414 4x4 143KM / 105KW - 2295 ccm M 111.984,M 111.979
408 D 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
2.3 D 4x4 79KM / 58KW - 2299 ccm OM 601.943
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
410 D 4x4 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
410 D 102KM / 75KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 4x4 115KM / 85KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 4x4 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.980
412 D 115KM / 85KW - 2874 ccm OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
210 CDI 95KM / 70KW - 2143 ccm OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
424 258KM / 190KW - 3498 ccm M 272.979
MERCEDES-BENZ VARIO nadwozie pełne / kombi (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
512 D (667.351, 667.352, 667.353) 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.984
MERCEDES-BENZ VARIO platforma / podwozie (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
512 D (667.321, 667.322, 667.323) 122KM / 90KW - 2874 ccm OM 602.984
VW LT 28-35 II Autobus (2DM) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.8 TDi 158KM / 116KW - 2798 ccm BCQ
2.8 TDi 131KM / 96KW - 2798 ccm  
VW LT 28-46 II nadwozie pełne (2DX0AE) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.8 TDI 125KM / 92KW - 2799 ccm AGK
2.8 TDI 158KM / 116KW - 2799 ccm AUH,BCQ
2.8 TDI 130KM / 96KW - 2799 ccm ATA
VW LT 28-46 II platforma / podwozie (2DX0FE) (1996/04 -> 2006/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.3 143KM / 105KW - 2295 ccm AGL
2.5 TDI 95KM / 70KW - 2461 ccm BBF
2.5 TDI 90KM / 66KW - 2461 ccm APA
2.5 TDI 83KM / 61KW - 2461 ccm BBE
2.5 TDI 109KM / 80KW - 2461 ccm AVR,ANJ
2.5 TDI 102KM / 75KW - 2461 ccm AHD
2.8 TDI 158KM / 116KW - 2799 ccm AUH,BCQ
2.8 TDI 130KM / 96KW - 2799 ccm ATA
2.8 TDI 125KM / 92KW - 2799 ccm AGK
VW TIGUAN (5N_) (2007/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 TDI 4motion 163KM / 120KW - 1968 ccm CBBA

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37000
A.B.S. 37000OE
ATE 13046079042
ATE 13046079052
ATE 13046079092
BENDIX 573202B
BENDIX DB1969
BOSCH 0986424454
BOSCH 0986424832
BREMBO P50028
DELPHI LP1046
DODGE 05103556AA
DODGE 05103790AA
FEBI BILSTEIN 16164
FEBI BILSTEIN 16251
FERODO FSL1879
FERODO FVR1043
FERODO FVR1879
FERODO FCV1043
FERODO FSL1043
GIRLING 6112889
JURID 2907604530
JURID 573202J
LEMFÖRDER 2054204
LPR 05P1517
LPR 05P633
MAGNETI MARELLI 363702160646
MAGNETI MARELLI 363702161200
MERCEDES-BENZ 0024204120
MERCEDES-BENZ 0024204220
MERCEDES-BENZ 0034201720
MERCEDES-BENZ 0044201520
MERCEDES-BENZ 0044202420
MERCEDES-BENZ 0054208620
MERCEDES-BENZ 9024210110
MERCEDES-BENZ A0024204120
METELLI 2202620
METELLI 2202621
MINTEX MDB1802
MINTEX MDB2795
OPTIMAL 10119
OPTIMAL 10404
PAGID C4028
PAGID C4068
PAGID C4068P8555
PAGID T9057
QUINTON HAZELL BLF878
QUINTON HAZELL BP878
QUINTON HAZELL 861400
REMSA 861400
ROADHOUSE 861400
sbs 223332
SPIDAN 31399
SPIDAN 32937
SWAG 10916164
SWAG 10916251
TEXTAR 2907620014
TEXTAR 2907620014T3011
TEXTAR 2915320014
TEXTAR 2915320014T3011
TEXTAR 2915370
VALEO 541664
VALEO 598966
VW 2D0698151A
VW 2D0698151B
ZIMMERMANN 290762001
ZIMMERMANN 291532001
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook