loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA RENAULT LAGUNA 2 II GAZ PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:209,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 333717
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 333717
 
Informacje katalogowe 333717
Strona zabudowy Oś przednia
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V (BG0A, BG0L) 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 711,K4M 714,K4M 710
1.8 16V (BG0C, BG0V) 121KM / 89KW - 1783 ccm F4P 774,F4P 770
1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116KM / 85KW - 1783 ccm F4P 774,F4P 775,F4P 770,F4P 773,F4P 771
1.8 16V 117KM / 86KW - 1783 ccm F4P 770
1.9 dCi (BG05) 92KM / 68KW - 1870 ccm F9Q 664
1.9 dCi 107KM / 79KW - 1870 ccm F9Q 754,F9Q 718
1.9 dCi (BG1V) 130KM / 96KW - 1870 ccm F9Q 758,F9Q 759
1.9 dCi (BG0G) 120KM / 88KW - 1870 ccm F9Q 750,F9Q 756,F9Q 670
1.9 dCI (BG0E) 105KM / 77KW - 1870 ccm F9Q 752
2.0 dCi (BG1S) 173KM / 127KW - 1995 ccm M9R 760
2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 163KM / 120KW - 1998 ccm F4R 787,F4R 764,F4R 765,F4R 786
2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135KM / 99KW - 1998 ccm F4R 713,F4R 715,F4R 714,F4R 712
2.0 16V 170KM / 125KW - 1998 ccm F4R 787,F4R 786,F4R 784
2.2 dCi (BG09) 116KM / 85KW - 2188 ccm G9T 600
3.0 V6 24V (BG0D) 207KM / 152KW - 2946 ccm L7X 731
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 112KM / 82KW - 1598 ccm K4M 716
1.8 16V 121KM / 89KW - 1783 ccm F4P 774,F4P 770
1.8 16V (KG0J) 116KM / 85KW - 1783 ccm F4P 774,F4P 773,F4P 771
1.9 dCi (KG1A, KG1W) 110KM / 81KW - 1870 ccm F9Q 674
1.9 dCi (KG0E, KG0R) 100KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 754
1.9 dCi 107KM / 79KW - 1870 ccm F9Q 754,F9Q 718
2.0 dCi (KG1T) 150KM / 110KW - 1995 ccm M9R 740,M9R A 700
2.0 16V 170KM / 125KW - 1998 ccm F4R 787,F4R 786,F4R 784
2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 163KM / 120KW - 1998 ccm F4R 787,F4R 764,F4R 765,F4R 786
2.0 16V IDE (KG0N, KG0P) 140KM / 103KW - 1998 ccm F5R 700
2.2 dCi (KG09) 116KM / 85KW - 2188 ccm G9T 600
3.0 V6 24V (KG0D) 207KM / 152KW - 2946 ccm L7X 731

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-131492
BOGE 30-B94-0
BOGE 30-B94-A
MONROE E4722
MONROE 16326
RENAULT 8200117296
RENAULT 8200117297
RENAULT 8200117298
RENAULT 8200237374
RENAULT 8200237375
RENAULT 8200237376
RENAULT 8200387237
RENAULT 8200387238
RENAULT 8200387239
RENAULT 8200620378
RENAULT 8200620383
SACHS 290735
SACHS 290736
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Przednie
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook