loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA RENAULT MEGANE I PRZÓD KYB
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:98,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RC2270
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RC2270
 
Informacje katalogowe RC2270
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 2,81
Grubość 1 [mm] 13,5
średnica zewnętrzna [mm] 164
Długość [mm] 375
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

RENAULT MEGANE I (BA0/1_) (1995/08 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 115KM / 85KW - 1783 ccm F4P 722,F4P 720
1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 dCi (BA05, BA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 733,F9Q 732
1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
1.9 dTi (BA1U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 744
1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 730,F9Q 736
2.0 16V (BA0H) 147KM / 108KW - 1998 ccm F7R 710,F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) (1996/03 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 dCi (DA05, DA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 733,F9Q 732
2.0 i (DA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 140KM / 103KW - 1998 ccm F5R 740
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) (1996/09 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 dCi (LA05, LA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 738,F9Q 733,F9Q 732
1.9 D (LA0A, LA0U) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 752
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) (1997/01 -> 1999/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i (JA0E) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 764
1.6 i (JA0L) 75KM / 55KW - 1598 ccm K7M 720
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) (1996/10 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 16V (EA0H) 147KM / 108KW - 1998 ccm F7R 710,F7R 714
2.0 16V 139KM / 102KW - 1998 ccm F4R 770,F4R 746
2.0 i (EA0G) 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 791,F3R 796
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) (1999/03 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 115KM / 85KW - 1783 ccm F4P 722,F4P 720
1.9 dTi (KA1U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 744
1.9 dCi (KA05, KA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 738,F9Q 733,F9Q 732
RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_) (1999/09 -> 2003/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 750,K4J 714
1.6 102KM / 75KW - 1598 ccm K4M 709,K4M 708

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 36-130597
CS Germany 14871000
CS Germany 14871205
CS Germany 14871244
DELPHI SC10007
DELPHI SC10008
K+F 871 243 00
KAMOKA 2110056
KILEN 22161
KILEN 22176
KILEN 22178
LESJÖFORS 4072923
LESJÖFORS 4072932
LESJÖFORS 4072934
Magnum Technology SR017MT
MEYLE 16-14 639 0013
MONROE SP2215
QUINTON HAZELL QSS1324
QUINTON HAZELL QSS1331
QUINTON HAZELL QSS2433
RENAULT TRUCKS 7700412363
RENAULT TRUCKS 7700840271
RENAULT TRUCKS 7700840272
RENAULT TRUCKS 7700844978
RENAULT TRUCKS 8490316
RENAULT TRUCKS 8490317
RUVILLE 895511
SACHS 998 808
SPIDAN 56783
SUPLEX 27138
SUPLEX 27139
SUPLEX 27151
SUPLEX 27153
TRW JCS449
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook