loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA TOYOTA CELICA TYŁ KYB TYLNE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:194,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 334051
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB Excel-G Gas
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334051 (lewy) / 334050 (prawy)
 
Informacje katalogowe 334051
Strona zabudowy os tylna strona lewa
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
 
Informacje katalogowe 334050
Strona zabudowy os tylna strona prawa
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

TOYOTA CELICA kabriolet (_T18_) (1991/05 -> 1994/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 GTi (ST182) 156KM / 115KW - 1998 ccm 3S-GE

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-049506
BOGE 32-E03-A
MONROE 16569
SACHS 170275
TOYOTA 4853020670
TOYOTA 4854020510
TOYOTA 4854020530
TOYOTA 4854020550
TOYOTA 4854020570
TOYOTA 4854020640
TOYOTA 4854020670BILSTEIN 22-049513
BOGE 32-E02-A
MONROE 16568
SACHS 170274
TOYOTA 4853020510
TOYOTA 4853020530
TOYOTA 4853020550
TOYOTA 4853020570
TOYOTA 4853020640
TOYOTA 4853020670
TOYOTA 4854020670
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Tylne
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook