Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

AMSOIL SYNTHETIC DIRT BIKE 10W50 4T 3,784L
4*DB50QT

dostępny
218.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
4*DB50QT Przygotowaliśmy zestaw
Nasz zestaw zawiera
DB50QT
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
4 sztuk
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 2617 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny marki AMSOIL
  • Oferta dotyczy ilość: 4 sztuk
  • Numer katalogowy: 4szt x DB50QT
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące DB50QT

Pojemność: 0,946 litra

Lepkość: SAE 10W50

Normy i specyfikacje: Rekomendowany jako zamiennik Motorex Cross Power 4T ; JASO MA ; API SG, SJ, SH, SL ; Zalecany do KTM, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Husqvarna i innych motocykli crossowych

Amsoil 10W50 Synthetic Dirt Bike Oil to olej syntetyczny 10W50 do motocykli crossowych olej zaprojektowany z myślą o motocyklu i kierowcy.

Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższe parametry, pożądane zarówno przez kierowców motocykli na i poza trasami rajdowymi, w tym pewne czucie sprzęgła.

Owo pewne czucie sprzęgła to rezultat stałości tarcia, więc bez względu na to, w uczestniczysz w wyścigu czy jeździsz w terenie, będziesz miał pewność, że twoje sprzęgło nigdy cię nie zawiedzie.

Unikatowa chemiczna formuła AMSOIL zapewnia doskonałą niezawodność silnika i bezawaryjną pracę w najcięższych warunkach.

AMSOIL INC., lider w produkcji syntetycznych olejów przeznaczonych dla motocykli, koncentruje się na polepszaniu właściwości smarnych swoich produktów, tak, aby kierowcy mogli skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności na i poza trasą.

Nic dziwnego, że AMSOIL jest oficjalnym olejem w zawodach Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, AMSOIL GNCC i krajowych AMA Amateur Nationals.

Gwarantuje pewne czucie sprzęgła:

Doskonałe właściwości stałego tarcia dzięki zastosowaniu AMSOIL Synthetic Bike Oil przyczyniają się do zminimalizowania poślizgu sprzęgła, opadania i drgań, dając kierowcy pewność czucia sprzęgła przy ruszaniu i omijaniu przeszkód w terenie. W surowym symulowanym teście startu, syntetyczny olej AMSOIL do motocykli crossowych zapewniał stałe czucie sprzęgła przez 32 kolejne symulowane starty wyścigowe, podczas gdy wiodący na rynku olej OEM wykazał zmienną pracę dźwigni sprzęgła i słabe wyczucie sprzęgła po 16 startach. Tarcze sprzęgła smarowane syntetycznym olejem AMSOIL pozostały czyste i w dobrym stanie ogólnym, natomiast tarcze smarowane olejem OEM wykazywały odbarwienia i zużycie. Doskonałe parametry syntetycznego oleju AMSOIL dają kierowcom pewność, że ich motocykle zawsze będą sprawować się jednakowo, bez względu na warunki.

Chroni przed zużyciem:

Syntetyczny olej AMSOIL do motocykli crossowych jest odporny na wysokie prędkości obrotowe, wysoką temperaturę i siły ścinające. Jego syntetyczna baza olejowa zapobiega utracie lepkości i zapewnia warstwę ochronną chroniącą przed zużyciem przekładni, łożysk i tłoków. Jego dodatki przeciw zużyciowe zapewniają dodatkową ochronę, sprzyjając wydłużeniu trwałości komponentów i pozwalając kierowcom na maksymalne wykorzystanie możliwości swoich motocykli.

  • 1. Zapewnia czucie sprzęgła.
  • 2. Doskonała ochrona przed zużyciem przekładni, łożysk i tłoków.
  • 3. Maksymalizuje moc.
  • 4. Pomaga przedłużyć żywotność sprzęgła.

AMSOIL Synthetic Oil Dirt Bike przeszedł intensywne testy na torze w motocyklach profesjonalnych kierowców sponsorowanych przez AMSOIL w zespołach GEICO/AMSOIL/Honda Factory Connection i Team Babbitts. Opinie kierowców wyścigowych i testy laboratoryjne pozwoliły AMSOIL na ostateczne dopracowanie syntetycznego oleju AMSOIL do motocykli crossowych, tak aby sprzyjał on najlepszej ochronie przed zużyciem i zapewniał stałe czucie sprzęgła najbardziej pożądane przez zawodników.

Zastosowanie:

Syntetyczny olej 10W50 Dirt Bike: zalecany do KTM, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Husqvarna i innych motocykli crossowych, wykorzystujących olej 10W50. Rekomendowany jako zamiennik Motorex Cross Power 4T. JASO MA, API SG, SJ, SH, SL.

AMSOIL

Amerykańskie przedsiębiorstwo Amsoil założone zostało w 1969 roku przez Alberta. J. Amatuzio. Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji oraz dystrybucji środków smarnych w pełni syntetycznych. W 1972 roku firma wypuściła pierwszy w pełni syntetyczny olej silnikowy 10W40 dzięki swoim wieloletnim badaniom i inspiracją technologią lotniczą, z którą zżyty był założyciel firmy. Wszystkie oleje firmy produkowane są wyłącznie w jednej fabryce Amsoil Inc. w Superior w Stanach Zjednoczonych.

Oleje silnikowe Amsoil są niezwykle wydajne w wielu dziedzinach motoryzacji oraz motorsportu. Dzięki mottu Racing is Research oleje silnikowe Amsoil otrzymują zastosowania wcześniej dostępne tylko w sportach motorowych. Każda substancja chemiczna jest testowana pod kątem zgodności ze standardami jakości firmy, dzięki temu rozwiązaniu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości zdolne w pełni chronić silnik oraz jego elementy ruchome przez zużyciem. Nie ważne, czy to samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl, łódź, skuter śnieżny czy kosiarka, ważne by posiadał silnik spalinowy - produkty Amsoil są przeznaczone do każdego typu pojazdu oraz pozwolą mu pracować z maksymalną wydajnością wydłużając przy tym żywotność silnika.

Kody OE / Numery OEM

Kod: DB50QT

Płatności i metody dostawy