...

AMSOIL DIESEL INJECTOR CLEAN DO WTRYSKÓW 0,473L

ADFCN
40.00 zł
Cena netto 32.52 zł
dostępny
Numer katalogowy
ADFCN
Producent
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czar realizacji
48 godziny
Ocena produktu
5 z 481 ocen.
Czas na zwrot
14 dni
Opis
Producent

  • Przedmiotem oferty jest: Dodatek do oleju napędowego marki AMSOIL
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: ADFCN
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące ADFCN

Pojemność: 0,473 litra

Koncentrat zapewniający maksymalne wyniki:

Usuwa osady odkładające się na wtryskiwaczach silnika diesla przywracając silnikowi moc i zmniejszając zużycie paliwa.

Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów silników diesla, w tym wysokociśnieniowych rozwiązań typu common-rail. Środek czyszczący AMSOIL Diesel Injector Clean to 100 skuteczności; dzięki specjalnemu składowi zapewni on użytkownikom diesla doskonałe rezultaty.

Środek czyszczący AMSOIL Diesel Injector Clean ADF usuwa osady odkładające się na wtryskiwaczach diesla przywracając silnikowi moc i zmniejszając zużycie paliwa.

Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów silników diesla, w tym wysokociśnieniowych rozwiązań typu common-rail.

Skład środka Diesel Injector Clean pozwana oczyścić zarówno trudne do usunięcia wewnętrzne osady na wtryskiwaczach w nowoczesnych silnikach z common-rail, jak i normalne osady węglowe. W przeciwieństwie do innych uniwersalnych dodatków do paliw, w przypadku których w imię wygody rezygnuje się z wydajności, AMSOIL Diesel Injector Clean nie uznaje kompromisów; jest specjalnie opracowany dla właścicieli diesla, którzy oczekują najlepszych rezultatów.

Przywraca moc silnikowi i oszczędza paliwo:

Depozyty na wtryskiwaczach paliwa zakłócają równomierne rozpylanie, powodując słabe rozprowadzenie paliwa, niepełne spalanie, nadmierną emisje spalin oraz powstawanie dymu. Wysokociśnieniowe systemy common-rail, stają się coraz bardziej powszechne, ponieważ producenci samochodów stawiają na zwiększoną moc, jednocześnie próbując spełnić wymagania norm emisji spalin.

W wysokociśnieniowych rozwiązaniach typu common-rail ciśnienie wtrysku dochodzące do 30 000 psi rozpyla paliwo do postaci delikatnej mgiełki w celu uzyskania bardziej efektywnego spalania, uzyskując większą mocą oraz mniejsze zużycie paliwa przy jednoczesnym ograniczeniu emisji spalin.

Przy tak wysokim ciśnieniu, zespoły wtryskiwaczy są tak zaprojektowane aby średnice dysz miały zaledwie 1-3 mikronów włos ludzki ma zazwyczaj grubość 70-100 mikronów. Nawet niewielki depozyt na końcówkach wtryskiwacza i innych elementach może prowadzić do przytkania, a nawet całkowitego zatkania, doprowadzając do obniżenia mocy i powodując zwiększone zużycie paliwa. Środki chemiczne w tradycyjnych dodatkach do paliwa nie radzą sobie z tymi trudnymi do usunięcia osadami.

AMSOIL Diesel Injector Clean zawiera nowoczesne substancje, które ze skoncentrowaną siłą atakują wewnętrzne osady na wtryskiwaczach i tradycyjne osady węglowe, przywracając moc i stan jak w nowym silniku, oraz zmniejszając zużycie paliwa maksymalnie o 4,5. Poprawiają też przyspieszenie, a regularne stosowanie AMSOIL Diesel Injector Clean pozwala na zwiększenie osiągów dzięki zachowaniu czystości wtryskiwaczy. Rezultatem jest oszczędność na kosztach paliwa i obsługi.

Smaruje wtryskiwacze i pompy paliwa:

Olej napędowy ULSD o ultra-niskiej zawartości siarki, posiada znacznie gorsze właściwości smarne kluczowa cecha wpływająca na zużycie pomp wtryskowych i wtryskiwaczy. AMSOIL Diesel Injector Clean poprawia smarowanie pomp wtryskowych i wtryskiwaczy, poprawiając trwałość i pozwalając oszczędzić czas i środki niezbędne na pokrycie kosztów utrzymania.

  • 1. Stworzony dla wszystkich układów paliwowych diesla, w tym wysokociśnieniowych systemów typu common-rail.
  • 2. Czyści zabrudzone wtryskiwacze.
  • 3. Zwiększa właściwości smarne paliwa wpływające na zużycie pompy i wtryskiwaczy.
  • 4. Zmniejsza zużycie paliwa maksymalnie o 4,5 procent.
  • 5. Większa moc i moment obrotowy.
Minimalizuje osadzanie nagaru:

Potężna formuła AMSOIL Diesel Injector Clean czyści wtryskiwacze i pierścienie tłoków w celu poprawy spalania i polepszenia szczelności. Minimalizuje wydzielanie sadzy w procesie niepełnego spalania i zapobiega jej osadzaniu na skrzyni korbowej. Zmniejsza zużycie spowodowane osadami i zwiększa lepkość oleju silnikowego.

Wypiera wodę z paliwa:

AMSOIL Diesel Injector Clean nie zawiera alkoholu i chroni przed zanieczyszczeniem systemów paliwowych wodą. Zapobiega tworzeniu emulsji wodno-paliwowej, tak aby filtry bezpiecznie usunęły wodę, zanim dotrze do pompy i wtryskiwaczy, gdzie może wywołać korozję. Woda może być łatwo odprowadzona, zapewniając sprawne działanie systemu.

Polepsza właściwości oleju opałowego:

AMSOIL Diesel Injector zapewnia wiele takich samych korzyści w przypadku pieców na olej opałowy. Zapewnia stabilność właściwości przechowywanego oleju, ochronę przed korozją, żywotność filtra paliwa, a jego wyjątkowe właściwości czyszczące pomagają utrzymać dysze paliwowe w należytej czystości w celu prawidłowego rozpylania paliwa. AMSOIL Diesel Cold Flow Improver jest zalecany, gdy olej przechowywany jest na zewnątrz w temperaturze poniżej 0 stopni Celcjusza.

We wtryskiwaczach paliwa w wysokoprężnych silnikach Diesla z common-rail stosowane są mniejsze, elementy o zaawansowanej konstrukcji w celu zwiększenia ciśnienia podawanego paliwa, dla poprawy spalania. Mniejsze wymiary sprzyjają odkładaniu się osadów, które zakłócają działanie igły rozpylacza, zmniejszając wydajność. Depozyty mogą również tworzyć się na zewnętrznych częściach dyszy typowe dla tradycyjnych wtryskiwaczy. O ile wiele innych dodatków paliwowych nie radzi sobie z problemem wewnętrznych osadów, AMSOIL Diesel Injector Clean oczyszcza depozyty tam, gdzie się tworzą, redukując zużycie paliwa, maksymalizując moc i osiągi, zarówno w układach z common-rail, jak i w tradycyjnych silnikach wysokoprężnych.

Zastosowania:

AMSOIL Diesel Injector Clean jest zalecany do stosowania we wszystkich rodzajach silników wysokoprężnych samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, oraz w urządzeniach i jednostkach pływających. Podczas pierwszego użycia oraz kolejnych należy stosować dawki zgodnie z zaleceniami wskazanymi w tabeli poniżej. Dla najlepszej wydajności oraz ochrony przed zużyciem pompy i wtryskiwaczy, jak również w celu zapobieżenia odkładaniu się depozytów, stosuj przy każdym tankowaniu paliwa. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami układów wydechowych, łącznie z tymi wyposażonymi w filtr cząstek stałych FAP.

Doskonały do stosowania łącznie z AMSOIL Diesel Cetane Boost oraz AMSOIL Diesel Cold Flow.

Amerykańskie przedsiębiorstwo Amsoil założone zostało w 1969 roku przez Alberta. J. Amatuzio. Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji oraz dystrybucji środków smarnych w pełni syntetycznych. W 1972 roku firma wypuściła pierwszy w pełni syntetyczny olej silnikowy 10W40 dzięki swoim wieloletnim badaniom i inspiracją technologią lotniczą, z którą zżyty był założyciel firmy. Wszystkie oleje firmy produkowane są wyłącznie w jednej fabryce Amsoil Inc. w Superior w Stanach Zjednoczonych.

Oleje silnikowe Amsoil są niezwykle wydajne w wielu dziedzinach motoryzacji oraz motorsportu. Dzięki mottu Racing is Research oleje silnikowe Amsoil otrzymują zastosowania wcześniej dostępne tylko w sportach motorowych. Każda substancja chemiczna jest testowana pod kątem zgodności ze standardami jakości firmy, dzięki temu rozwiązaniu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości zdolne w pełni chronić silnik oraz jego elementy ruchome przez zużyciem. Nie ważne, czy to samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl, łódź, skuter śnieżny czy kosiarka, ważne by posiadał silnik spalinowy - produkty Amsoil są przeznaczone do każdego typu pojazdu oraz pozwolą mu pracować z maksymalną wydajnością wydłużając przy tym żywotność silnika.

Płatności i metody dostawy
Czas wysyłki dla tej oferty: 48 godziny
Odbiór osobisty
0.00 PLN
odbiór po potwierdzeniu zamówienia
Paczkomaty Inpost
10.00 PLN
48H od nadania
Poczta polska - odbiór w punkcie
8.00 PLN
do 3 dni od nadania
Poczta polska - Kurier 48H
5.00 PLN
do 48h od nadania
Poczta polska - Kurier 48H - pobranie
15.00 PLN
do 48h od nadania
Kurier
13.00 PLN
do 24h od nadania
Kurier pobranie
15.00 PLN
do 24h od nadania
Jedna przesyłka to maksymalnie 30kg. Jeżeli nie jesteś pewny kosztu dostawy, skontaktuj się z Nami.

Zamienniki OE

Inne produkty

Inne w tej kategorii

Motostacja sp z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
NIP: 6751728550, REGON: 385964455, KRS: 000839275
Poprzedni właściel, Motostacja s.c. NIP: 6751442339
Email
SMS
535005443
Infolinia
12 333 73 93
© 2010-2020 Motostacja.com
części samochodowe akcesoria i oleje online - kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone.