Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Zdjęcie części: DB60QT

Wysoka jakość

Szybka dostawa

Zwrot do 14 dni

AMSOIL SYNTHETIC DIRT BIKE 10W60 JASO MA 0,946L
DB60QT

dostępny
59.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
DB60QT
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 709 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny marki AMSOIL
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: DB60QT
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące DB60QT

Pojemność: 0,946 litra - 1 kwarta

Lepkość: SAE 10W60

Normy i specyfikacje: Zalecany do KTM, Husqvarna i innych motocykli crossowych ; Rekomendowany jako zamiennik Motorex Cross Power 4T ; JASO MA ; API SG, SJ, SH, SL

Amsoil 10W60 Synthetic Dirt Bike Oil to olej syntetyczny 10W60 do motocykli crossowych olej zaprojektowany z myślą o motocyklu i kierowcy.

Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższe parametry, pożądane zarówno przez kierowców motocykli na i poza trasami rajdowymi, w tym pewne czucie sprzęgła.

Owo pewne czucie sprzęgła to rezultat stałości tarcia, więc bez względu na to, w uczestniczysz w wyścigu czy jeździsz w terenie, będziesz miał pewność, że twoje sprzęgło nigdy cię nie zawiedzie.

Unikatowa chemiczna formuła AMSOIL zapewnia doskonałą niezawodność silnika i bezawaryjną pracę w najcięższych warunkach.

AMSOIL INC., lider w produkcji syntetycznych olejów przeznaczonych dla motocykli, koncentruje się na polepszaniu właściwości smarnych swoich produktów, tak, aby kierowcy mogli skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności na i poza trasą. Nic dziwnego, że AMSOIL jest oficjalnym olejem w zawodach Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, AMSOIL GNCC i krajowych AMA Amateur Nationals.

Gwarantuje pewne czucie sprzęgła

Doskonałe właściwości stałego tarcia dzięki zastosowaniu AMSOIL Synthetic Bike Oil przyczyniają się do zminimalizowania poślizgu sprzęgła, opadania i drgań, dając kierowcy pewność czucia sprzęgła przy ruszaniu i omijaniu przeszkód w terenie. W surowym symulowanym teście startu, syntetyczny olej AMSOIL do motocykli crossowych zapewniał stałe czucie sprzęgła przez 32 kolejne symulowane starty wyścigowe, podczas gdy wiodący na rynku olej OEM wykazał zmienną pracę dźwigni sprzęgła i słabe wyczucie sprzęgła po 16 startach. Tarcze sprzęgła smarowane syntetycznym olejem AMSOIL pozostały czyste i w dobrym stanie ogólnym, natomiast tarcze smarowane olejem OEM wykazywały odbarwienia i zużycie. Doskonałe parametry syntetycznego oleju AMSOIL dają kierowcom pewność, że ich motocykle zawsze będą sprawować się jednakowo, bez względu na warunki.

Chroni przed zużyciem

Syntetyczny olej AMSOIL do motocykli crossowych jest odporny na wysokie prędkości obrotowe, wysoką temperaturę i siły ścinające. Jego syntetyczna baza olejowa zapobiega utracie lepkości i zapewnia warstwę ochronną chroniącą przed zużyciem przekładni, łożysk i tłoków. Jego dodatki przeciw zużyciowe zapewniają dodatkową ochronę, sprzyjając wydłużeniu trwałości komponentów i pozwalając kierowcom na maksymalne wykorzystanie możliwości swoich motocykli.

  • 1. Zapewnia czucie sprzęgła.
  • 2. Doskonała ochrona przed zużyciem przekładni, łożysk i tłoków.
  • 3. Maksymalizuje moc.
  • 4. Pomaga przedłużyć żywotność sprzęgła.

AMSOIL

Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.