Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

AMSOIL HP MARINE 2T SYNTHETIC MOTOR OIL 0,946L
HPMQT

dostępny
50.40 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
HPMQT
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 605 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny marki AMSOIL
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: HPMQT
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące HPMQT

Pojemność: 0,946 litra - 1 kwarta

Wysokiej jakości olej silnikowy do 2-suwowych silników jachtowych Odpowiednio dobrany olej silnikowy ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia maksymalnej wydajności współczesnych 2-suwowych silników jachtowych. Bezpośredni wtrysk paliwa DFI podwyższa wydajność procesu spalania, dostarczając pożądanego przyrostu mocy, a obniżenie stosunku oleju do paliwa, sprzyja redukcji szkodliwych substancji emitowanych do środowiska, wymaganej przez prawo.

Mieszanka uboższa w olej silnikowy utrudnia smarowanie i ochronę silników jachtowych o dużej mocy, pracujących w wysokich temperaturach, co sprzyja powstawaniu depozytów i szybszemu zużyciu elementów, co z kolei skraca żywotność silnika i obniża parametry jego działania. W trudnych warunkach pracy olej silnikowy HP Marine okazał się wyróżniać na tle konkurencji. Zapewnia właściwe smarowanie i chłodzenie, zapobiegając nadmiernemu zużyciu elementów, przy jednoczesnym niskim dymieniu i niskiej toksyczności dla środowiska wodnego. To zaawansowany technologicznie olej do nowoczesnych silników.

Olej silnikowe właściwości ochronne:

Zapewnienie trwałości filmu olejowego w podwyższonej temperaturze pracy i przy zwiększonym tarciu współczesnych dwusuwowych silników jachtowych może stanowić wyzwanie dla niektórych olejów silnikowych, co zwiększa prawdopodobieństwo powstawania zarysowań i zużycia elementów.

Olej syntetyczny HP Marine zapewnia lepsze smarowanie i wolniejsze zużycie elementów silników działających na ubogiej lub normalnej mieszance paliwowo-olejowej patrz wyniki badań eksploatacyjnych. W ciągu 534 godzin testów eksploatacyjnych, olej HP Marine całkowicie zabezpieczył część prowadzącą tłoka i powierzchnie cylindryczne przed porysowaniem i wykazał doskonałe właściwości smarne, redukując tarcie pomiędzy ruchomymi elementami. Zapewnił wytrzymały film smarujący, nawet przy ubogiej mieszance i w trudnych warunkach eksploatacyjnych, jednocześnie zapewniając maksymalną żywotność silników jachtowych.

Zapobieganie powstawaniu depozytów:

Olej silnikowy HP Marine w swoim składzie zawiera MAXDOSE, system zaawansowanych dodatków dla super-czystego działania. To pomaga zapobiegać odkładaniu się depozytów, obniżających osiągi. W teście eksploatacyjnym olej silnikowy HP Marine zahamował odkładanie się osadów powodujących klejenie i wypychanie pierścieni osady węglowe powstające za pierścieniem wypychają go na zewnątrz, zjawisko zachodzące w nowoczesnych silnikach zaburtowych z bezpośrednim wtryskiem. W praktyce wyeliminował powstawanie wylotowych osadów, zapewniając wydajne i niezawodne działanie silnika.

AMSOIL

Amerykańskie przedsiębiorstwo Amsoil założone zostało w 1969 roku przez Alberta. J. Amatuzio. Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji oraz dystrybucji środków smarnych w pełni syntetycznych. W 1972 roku firma wypuściła pierwszy w pełni syntetyczny olej silnikowy 10W40 dzięki swoim wieloletnim badaniom i inspiracją technologią lotniczą, z którą zżyty był założyciel firmy. Wszystkie oleje firmy produkowane są wyłącznie w jednej fabryce Amsoil Inc. w Superior w Stanach Zjednoczonych.

Oleje silnikowe Amsoil są niezwykle wydajne w wielu dziedzinach motoryzacji oraz motorsportu. Dzięki mottu Racing is Research oleje silnikowe Amsoil otrzymują zastosowania wcześniej dostępne tylko w sportach motorowych. Każda substancja chemiczna jest testowana pod kątem zgodności ze standardami jakości firmy, dzięki temu rozwiązaniu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości zdolne w pełni chronić silnik oraz jego elementy ruchome przez zużyciem. Nie ważne, czy to samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl, łódź, skuter śnieżny czy kosiarka, ważne by posiadał silnik spalinowy - produkty Amsoil są przeznaczone do każdego typu pojazdu oraz pozwolą mu pracować z maksymalną wydajnością wydłużając przy tym żywotność silnika.

Płatności i metody dostawy