Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Zdjęcie części: VECTON 5W30 E7 5L
Zdjęcie części: VECTON 5W30 E7 5L
Zdjęcie części: VECTON 5W30 E7 5L

Wysoka jakość

Szybka dostawa

Zwrot do 14 dni

CASTROL VECTON FUEL SAVER 5W30 E7 EURO 5 5L
VECTON 5W30 E7 5L

dostępny
133.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
VECTON 5W30 E7 5L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 1597 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

OLEJ SYNTETYCZNY CASTROL VECTON FUEL SAVER 5W30 E7
Specyfikacje i normy
 • ACEA E4/E7
 • MB-Approval 228.5
 • MAN M 3277
 • Volvo VDS-3
 • Renault RLD-2
 • Deutz DQC III-10
 • Mack EO-N
 • Spełnia wymagania DAF
Pojemność

1 opakowanie - 5 litrów

Opis

Nowy Castrol VECTON Fuel Saver 5W-30 E7 jest w pełni syntetycznym olejem i ma cechy, które pozwalają ograniczyć zużycie paliwa w większości europejskich silników Diesla. Daje do 1 oszczędności paliwa w silnikach spełniających normę Euro 5 w teście ETC European Transient Cycle w porównaniu z nowoczesnym olejem 15W-40. Olej Castrol VECTON Fuel Saver 5W-30 E7 można stosować w trybie wydłużonych okresów między wymianami, rekomendowanymi przez wielu europejskich producentów, w tym Mercedes-Benz, MAN i Volvo. Castrol VECTON Fuel Saver 5W-30 E7 z unikalną technologią System 5 Technology dostosowuje się do zmiennych warunków panujących w silniku, maksymalizując osiągi w pięciu obszarach: zużycia paliwa, zużycia oleju, okresów między wymianami, wydłużenia żywotności i mocy. Poza tym:

 

 • Zapewnia realne oszczędności paliwa bez zmniejszania ochrony silnika
 • Ogranicza zużycie kluczowych elementów silnika nawet przy niskiej lepkości
 • Ogranicza odkładanie się osadów na tłokach, co zmniejsza zużycie oleju
 • Neutralizuje kwaśne produkty spalania
 • W niezależnych testach laboratoryjnych Castrol VECTON Fuel Saver 5W-30 E7 przewyższył nawet do 40 wymagania API i ACEA, w zakresie stabilności lepkości, ilości generowanych osadów na tłokach, rozpraszania sadzy, a także w ochronie przeciwzużyciowej i odporności na korozję.
 • Nie można go stosować w silnikach spełniających normę Euro 4, 5 i 6, które wymagają oleju Low SAPS. Do tych silników Castrol rekomenduje olej VECTON Fuel Saver 5W-30 E6/E9.
 • Castrol VECTON Fuel Saver 5W-30 E7 zapewnia oszczędność paliwa do 0,46 w porównaniu do silnika pracującego na oleju 10W-40. Rzeczywiste wyniki zależą od rodzaju samochodu, stylu jazdy oraz warunków na drodze i mogą się różnić.

CASTROL

CASTROL - wiodący i jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych pochodzący z Wielkiej Brytanii. Partner wielu znanych producentów samochodów takich jak grupa VAG, Volvo, Toyota, Ford, DAF czy MAN), oferujący również swoje produkty na rynku aftermarket. Ponad 110 letnie doświadczenie w produkcji i opracowywaniu olejów, płynów, środków smarnych procentuje, jest to najbardziej rozpoznawalny producent w branży. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 7500 wykwalifikowanych pracowników w ponad 46 krajach. Dystrybucja prowadzona jest w 120 państwach.

Firma posiada centra technologiczne w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Indiach, Chinach i Niemczech. Producent popularnego oleju Castrol Edge oraz linii produktów Castrol Magnatec. Oferta dotyczy szeregu produktów dla silników samochodów osobowych dwusuwowych i czterosuwowych benzynowych oraz z zapłonem samoczynnym, motocykli, quadów, łodzi. Firma proponująca najlepszego gatunku produkty wybierane przez kierowców na całym świecie. W swojej ofercie posiada oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne o normach dedykowanych do praktycznie każdego modelu samochodu i każdych możliwych warunków klimatycznych! 


Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.