...
...
...
...
...
...
...

COLOURLOCK ZESTAW DO SKÓR GŁADKICH SOFT

CLC ZESTAW SGSO
93.10 zł
Cena netto 75.69 zł
dostępny
Numer katalogowy
CLC ZESTAW SGSO
Producent
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 zestawu
Czar realizacji
3 dni
Ocena produktu
4 z 1118 ocen.
Czas na zwrot
14 dni
Opis
Producent

  • Przedmiotem oferty jest: Zestaw do czyszczenia skór gładkich marki COLOURLOCK
  • Oferta dotyczy ilość: 1 zestawu
  • Numer katalogowy: CLC ZESTAW SGSO
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące CLC ZESTAW SGSO

Zestaw zawiera:

  • 1 sztuka - Środek do czyszczenia skóry Soft 200ml
  • 1 sztuka - Szczotka z włosia
  • 1 sztuka - Środek do zabezpieczenia skóry Leder Protector
  • 1 sztuka - Biała ściereczka

Zestaw Colourlock do skór gładkich z delikatnym środkiem do czyszczenia Soft Clean i Leder Protectorem czyści, chroni i pielęgnuje wszystkie farbowane, gładkie skóry samochodowe i meblowe. Pigmentowane skóry gładki są najpopularniejszymi skórami samochodowymi i meblowymi. Po wtarciu kropli, pozostaje ona na skórze i nie wchłania się.

Środek do czyszczenia skóry Soft Clean 200 ml ze szczotką

Wytworzoną pianę nanieść na szczotkę. Nie nakładać bezpośrednio na skórę. W pierwszej kolejności sprawdzić działanie środka w niewidocznym miejscu. Czyścić okrężnymi ruchami od szwu do szwu przy użyciu piany i szczotki. W razie potrzeby proces powtórzyć. Suchą mikrofibrą zebrać brud i pozostałości środka czyszczącego. Pozostawić skórę do wyschnięcia.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie.

Leder Protector ze szmatką:

Colourlock Leder Protector jest mleczkiem pielęgnacyjnym z kompleksowym systemem ochronnym UV i antyutleniaczami. Chroni skóry gładkie przed promieniami słonecznymi i wysychaniem. Regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu i żywotności skóry. Przed konserwacją skóra powinna zostać wyczyszczona środkiem czyszczącym Colourlock.

Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić działanie środka poprzez naniesienie go w niewielkiej ilości na materiał w niewidocznym miejscu. Przed użyciem wstrząsnąć.

Czas trwania działania wynosi około 3-6 miesięcy.

Sposób użycia: nanieść niewielką ilość środka na szmatkę i rozprowadzić go cienką, równomierną warstwą na powierzchni skóry. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia do 24 godzin. W przypadku naniesienia zbyt dużej ilości środka, może on po wchłonięciu pozostawić smugi na powierzchni skóry, pozostały nalot można zetrzeć wilgotną szmatką.

Wstrząsnąć przed użyciem

Chronić przed mrozem

Trzymać z dala od dzieci

COLOURLOCK - to znana europejska marka oferująca szerokie spektrum produktów do czyszczenia, naprawy, pielęgnacji i konserwacji powierzchni skórzanych. Antoni Bogacki w 1993 roku zarejestrował w Nowej Zelandii patenty na preparaty pielęgnujące i chroniące materiały skórzane i tkaniny przed promieniami słonecznymi, a rok później w Wellington w Nowej Zelandii powstaje Colourlock Industries. Już w 1995 roku preparaty tej firmy zaczyna stosować największy producent mebli na świecie i zaczyna oferować je w 64 krajach. Od 1995 roku marka należy do Laderzentrum GmbH, a produkcja została przeniesiona do Niemiec. Od 2003 roku preparaty Colourlock są używane w fabrykach Mercedes Benz, w 2007 roku Volkswagen oferuje środki tej marki pod swoim logiem, w tym roku Laderzentrum wchodzi na polski rynek. W 2008 roku BMW zatwierdza jakość preparatów Colourlock. 

Dzisiaj produkty tej firmy dostarczane są do 38 krajów na całym świecie i wykorzystywane są przez najlepszych auto-detailerów, koncerny samochodowe i fabryki części, ale też mebli i odzieży. Z zestawem produktów Colourlock jesteś w stanie nadać wnętrzu samochodu dawny blask, doświadczenie na rynku i ciągłe innowacje pozwalają tworzyć idealną ochronę skórzanej tapicerki samochodowej. Z preparatami tej firmy możesz pozbyć się przetarć, uszkodzeń, przebarwień i ubytków koloru! Colourlock ma w swojej ofercie dedykowane dla skóry wodne farby, możesz przeprowadzić skuteczną renowację we własnym zakresie. 


Płatności i metody dostawy
Czas wysyłki dla tej oferty: 3 dni
Odbiór osobisty
0.00 PLN
odbiór po potwierdzeniu zamówienia
Paczkomaty Inpost
10.00 PLN
48H od nadania
Poczta polska - odbiór w punkcie
8.00 PLN
do 3 dni od nadania
Poczta polska - Kurier 48H
13.00 PLN
do 48h od nadania
Poczta polska - Kurier 48H - pobranie
15.00 PLN
do 48h od nadania
Kurier
13.00 PLN
do 24h od nadania
Kurier pobranie
15.00 PLN
do 24h od nadania
Jedna przesyłka to maksymalnie 30kg. Jeżeli nie jesteś pewny kosztu dostawy, skontaktuj się z Nami.
Motostacja.pl
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
NIP: 6751442339
Email
SMS
535005443
Infolinia
12 333 73 93
© 2010-2020 Motostacja.com
części samochodowe akcesoria i oleje online - kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone.