Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Zdjęcie części: CLC ZESTAW SGSO
Zdjęcie części: CLC ZESTAW SGSO
Zdjęcie części: CLC ZESTAW SGSO
Zdjęcie części: CLC ZESTAW SGSO
Zdjęcie części: CLC ZESTAW SGSO

Wysoka jakość

Szybka dostawa

Zwrot do 14 dni

COLOURLOCK ZESTAW DO SKÓR GŁADKICH SOFT
CLC ZESTAW SGSO

dostępny
99.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
CLC ZESTAW SGSO
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 zestawu
Czas realizacji
3 dni
Ocena produktu
4 5 0 z 1189 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Zestaw do czyszczenia skór gładkich marki COLOURLOCK
  • Oferta dotyczy ilość: 1 zestawu
  • Numer katalogowy: CLC ZESTAW SGSO
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące CLC ZESTAW SGSO

Zestaw zawiera:

  • 1 sztuka - Środek do czyszczenia skóry Soft 200ml
  • 1 sztuka - Szczotka z włosia
  • 1 sztuka - Środek do zabezpieczenia skóry Leder Protector
  • 1 sztuka - Biała ściereczka

Zestaw Colourlock do skór gładkich z delikatnym środkiem do czyszczenia Soft Clean i Leder Protectorem czyści, chroni i pielęgnuje wszystkie farbowane, gładkie skóry samochodowe i meblowe. Pigmentowane skóry gładki są najpopularniejszymi skórami samochodowymi i meblowymi. Po wtarciu kropli, pozostaje ona na skórze i nie wchłania się.

Środek do czyszczenia skóry Soft Clean 200 ml ze szczotką

Wytworzoną pianę nanieść na szczotkę. Nie nakładać bezpośrednio na skórę. W pierwszej kolejności sprawdzić działanie środka w niewidocznym miejscu. Czyścić okrężnymi ruchami od szwu do szwu przy użyciu piany i szczotki. W razie potrzeby proces powtórzyć. Suchą mikrofibrą zebrać brud i pozostałości środka czyszczącego. Pozostawić skórę do wyschnięcia.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie.

Leder Protector ze szmatką:

Colourlock Leder Protector jest mleczkiem pielęgnacyjnym z kompleksowym systemem ochronnym UV i antyutleniaczami. Chroni skóry gładkie przed promieniami słonecznymi i wysychaniem. Regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu i żywotności skóry. Przed konserwacją skóra powinna zostać wyczyszczona środkiem czyszczącym Colourlock.

Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić działanie środka poprzez naniesienie go w niewielkiej ilości na materiał w niewidocznym miejscu. Przed użyciem wstrząsnąć.

Czas trwania działania wynosi około 3-6 miesięcy.

Sposób użycia: nanieść niewielką ilość środka na szmatkę i rozprowadzić go cienką, równomierną warstwą na powierzchni skóry. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia do 24 godzin. W przypadku naniesienia zbyt dużej ilości środka, może on po wchłonięciu pozostawić smugi na powierzchni skóry, pozostały nalot można zetrzeć wilgotną szmatką.

Wstrząsnąć przed użyciem

Chronić przed mrozem

Trzymać z dala od dzieci

COLOURLOCK

COLOURLOCK - to znana europejska marka oferująca szerokie spektrum produktów do czyszczenia, naprawy, pielęgnacji i konserwacji powierzchni skórzanych. Antoni Bogacki w 1993 roku zarejestrował w Nowej Zelandii patenty na preparaty pielęgnujące i chroniące materiały skórzane i tkaniny przed promieniami słonecznymi, a rok później w Wellington w Nowej Zelandii powstaje Colourlock Industries. Już w 1995 roku preparaty tej firmy zaczyna stosować największy producent mebli na świecie i zaczyna oferować je w 64 krajach. Od 1995 roku marka należy do Laderzentrum GmbH, a produkcja została przeniesiona do Niemiec. Od 2003 roku preparaty Colourlock są używane w fabrykach Mercedes Benz, w 2007 roku Volkswagen oferuje środki tej marki pod swoim logiem, w tym roku Laderzentrum wchodzi na polski rynek. W 2008 roku BMW zatwierdza jakość preparatów Colourlock. 

Dzisiaj produkty tej firmy dostarczane są do 38 krajów na całym świecie i wykorzystywane są przez najlepszych auto-detailerów, koncerny samochodowe i fabryki części, ale też mebli i odzieży. Z zestawem produktów Colourlock jesteś w stanie nadać wnętrzu samochodu dawny blask, doświadczenie na rynku i ciągłe innowacje pozwalają tworzyć idealną ochronę skórzanej tapicerki samochodowej. Z preparatami tej firmy możesz pozbyć się przetarć, uszkodzeń, przebarwień i ubytków koloru! Colourlock ma w swojej ofercie dedykowane dla skóry wodne farby, możesz przeprowadzić skuteczną renowację we własnym zakresie. 


Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.