Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

ENEOS ULTRA RACING GP4T 10W40 JASO MA2 1L
RACING GP4T 10W40 1L

dostępny
39.10 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
RACING GP4T 10W40 1L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 470 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany

Przedmiot zakupu: Olej syntetyczny firmy ENEOS

Zakup dotyczy ilość: 1 sztuki

Numer katalogowy: RACING GP4T 10W40 1L

 

Informacje katalogowe RACING GP4T 10W40 1L / RACINGGP4T10W401L

Pojemność litr 1

Normy JASO MA2

Olej silnikowy o najwyższej wydajności do motocykli wyścigowych z silnikami czterosuwowymi o wysokich osiągach, zintegrowaną lub nie skrzynią biegów, mokrym lub suchym sprzęgłem, pracujących w bardzo wysokiej temperaturze i z bardzo dużą prędkością RPM: motocykli sportowych, speedbajków, Moto-GP, SuperSport, endurance, motocykli biorących udział w wyścigach typu uphill / drag races, motocross, MX i ATV, itp. Zapewnia najwyższą wydajność w zakresie zmiany biegów, przyspieszenia, momentu obrotowego i reakcji przepustnicy. Technologia ENEOS Racing gwarantuje bezkompromisową wydajność ochrony silnika, sprzęgła i skrzyni biegów oraz zapewnia płynną, bez szarpnięć zmianę biegów i doskonałą blokadę mokrego sprzęgła przy starcie, przyspieszeniu i pełnej prędkości. Olej ten został przetestowany i zatwierdzony pod kątem zapewnienia wyjątkowego przyspieszenia i maksymalnej mocy po naciśnięciu przepustnicy.

Przewyższa, w szerokim zakresie, istniejące standardy OEM

Zaprojektowany z myślą o motocyklach o dużej mocy, sportowych, speedbajkach, MotoGP, SuperSport, endurance, motocyklach biorących udział w wyścigach typu uphill / drag races, dirt bikes i MX. 

Spełnia wymagania dotyczące właściwości fizykochemicznych specyfikacji JASO T903 oraz testów sprzęgła zgodnie z JASO MA2.

Stworzony dla motocykli o wysokich osiągach stosowanych w sportach motorowych oraz w warunkach wysokowydajnej jazdy z dużą prędkością.

ENEOS

ENEOS jest marką należącą do JXTG Nippon Oil & Energy Corporation założonej w 1888 roku w Japonii. JXTG jest największym japońskim koncernem sektora naftowego i energetycznego posiadającym 10 stale eksploatowanych rafinerii i zdolność produkcyjną na poziomie 1,4 miliona baryłek ropy dziennie. Działalność Nippon Oil opiera się na czterech kluczowych wartościach: Działalność według własnych wysokich standardów etycznych, dbanie o bezpieczeństwo i środowisko wszystkich żywych istot, docenianie klientów oraz podejmowaniu wyzwań.

Oleje silnikowe ENEOS to produkty dostarczane do japońskich producentów samochodów prowadzących działalność w kraju, jak i za jego granicami. Marka ENEOS w świecie sportów motorowych funkcjonuje od wielu lat. Jako pierwsza japońska firma zajmująca się rafinacją produktów ropopochodnych rozpoczęła dostarczanie olejów silnikowych do samochodów wyścigowych i rajdowych biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej klasy wyścigach Super GT, wyścigach Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu 24-godzinnym Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans), gdzie duże prędkości i szczytowe osiągi maszyn są bezwzględnie konieczne. Od 2016 roku marka ENEOS wspiera indywidualnie legendę MotoGP jaką jest Valentino Rossi. Współpraca pragnie podkreślić działalność marki nie tylko na rynku samochodów, ale również i motocyklów.

Każdy olej silnikowy ENEOS zapewnia najlepszą ochronę silnika, bez żadnych kompromisów. Czysta moc jest zapewniana każdej jednostce napędowej, bez limitu kilometrów. Czy Twój japoński samochód ma kilka, kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy kilometrów - oleje silnikowe ENEOS będą zapewniały pełnię osiągów silnika.

Płatności i metody dostawy