Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

MOPAR MAXPRO 5W20 ILSAC GF-5 MS-6395 5L
68218891AC

dostępny
165.90 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
68218891AC
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 1991 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny oryginał MOPAR Jeep Chrysler Dodge
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: 68218891AC
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące 68218891AC

Pojemność: 0,946 litra - 1 kwarta

Lepkość: SAE 5W20

Normy i specyfikacje: API SN ; ILSAC GF-1, GF-2, GF-3, GF-4, GF-5 ; Chrysler MS-6395

W pełni syntetyczny olej silnikowy marki MOPAR - amerykańska marka należąca do koncernu FCA wytwarzająca produkty dla marek należących do koncernu: Jeep, Chrysler, Dodge, Ram oraz Plymouth.

Olej opracowany z myślą o poprawie osiągów samochodu, redukcji zużycia paliwa, redukcji emisji spalin, czystości silnika i ochrony turbosprężarki w porównaniu ze wcześniejszymi normami ILSAC GF-4.

Zastosowanie:

Olej ten może być używany do starszego typu silników przystosowanych do norm ILSAC GF-1, GF-2, GF-3 oraz GF-4.

Chrysler zaleca stosowanie oleju spełniającego normę MS-6395.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

CHRYSLER: 68218891AA, 68218891AB, 68218891AC,

MOPAR

Mopar (skrót od MOtor PARts) to amerykańskie przedsiębiorstwo należące do FCA Fiat Chrysler Automobiles oferująca oryginalne części zamienne do samochodów marki Chrysler, Dodge, Jeep oraz Plymouth. Swoją działalność firma rozpoczęła w latach 60-tych w epoce, w której amerykańskie sportowe samochody typu muscle car zdobywały międzynarodową sławę w wyścigach. Gdy samochody marki Dodge oraz Plymouth zaczęły być produkowane przez Chrysler Corporation, została uruchomiona linia tzw. specjalnych części zamiennych dając podwaliny pod dział firmy zajmujący się częściami do samochodów biorących w wyścigach - Mopar Performance Parts.

Wraz z biegiem lat Mopar stał się synonimem samochodów typu muscle cars, większość produkowanych samochodów z przełomu lat 70-tych wyznaczających historię samochodów sportowych utożsamiana była z tą nazwą. Od tamtego momentu części samochodowe Mopar zostały ukierunkowane w stronę zaspokojenia klientów chcących uzyskać więcej mocy i uzyskać lepsze właściwości jezdne.

Oryginalne części zamienne Mopar to idealne rozwiązanie dla osób, których najważniejszym wyznacznikiem jest niezawodność jednostki napędowej. Oryginalne części samochodowe Mopar zapewniają niezawodność, ale mają też na celu poprawić osiągu samochodu. Oferta Mopar nie skupia się tylko i wyłącznie na częściach eksploatacyjnych, ale również i karoseryjnych oraz akcesoriach. Oryginalne elementy blacharskie Mopar dostarczą Tobie należytego dopasowania, estetyki oraz w przypadku montażu elementów aerodynamicznych poprawy osiągów i charakterystyki konstrukcyjnej samochodu.

Oryginalne akcesoria samochodowe Mopar przeznaczone do samochodów Dodge oraz Jeep stworzone są "na miarę" to Twojego samochodu. Dostępne produkty są niepowtarzalne, opracowane w oparciu o bezpośrednią współpracę z platformą projektową samochodu, do którego są przeznaczone. Trwały związek, który nie wszystkie firmy z branży sprzedaży są w stanie zagwarantować. Lista elementów akcesoryjnych obejmuje m.in. pokrywy wlewu paliwa, obudowy lusterek, atrapy chłodnicy dostępne w różnych kolorach, końcówki rur wydechowych, dywaniki gumowe oraz welurowe wnętrza, materiałowe maty bagażnika czy nawet pakiety do samochodów z przeznaczeniem offroad'owym.

Płatności i metody dostawy