Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

MOTUL HYBRID 0W20 SN RC GF-5 TOYOTA HONDA 1L
HYBRID 0W20 1L

dostępny
38.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
HYBRID 0W20 1L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 457 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

OLEJ SYNTETYCZNY MOTUL HYBRID 0W20 DO SAMOCHODÓW SPALINOWO-ELEKTRYCZNYCH
Specyfikacje
  • API SN RC
  • ILSAC GF-5
Pojemność

1 opakowanie - 1 litr

Opis

Wraz z uzyskaniem reputacji światowej sławy producenta niezawodnych środków smarnych, Motul zawsze mógł szczycić się innowacyjnością oraz umiejętnością przewidywań rynkowych i sprostania wymaganiom klientów. Tym razem marka szykuje kolejny przełom. Wprowadza nową gamę olejów silnikowych, przeznaczonych wyłącznie do pojazdów hybrydowych - Motul HYBRID.

 

Sprzedaż samochodów hybrydowych i hybrydowych plug-in, przy produkcji przekraczającej dziesięć milionów na całym świecie - zwłaszcza w Japonii i USA,

w ostatnich dwóch latach gwałtownie wzrosła. Najnowszy olej Motul HYBRID, skierowany jest do, wciąż rosnącego, segmentu samochodów hybrydowych z silnikiem benzynowym.

Od początku swego istnienia, Motul stosował najnowocześniejszą technologię, połączoną z pomysłowością i innowacyjnością. To od zawsze było wpisane w DNA marki. Już w 1966 roku, jako pierwsza, wprowadziła na rynek półsyntetyczny olej Motul 2100, by trzy lata później zaprezentować w pełni syntetyczny olej 300V. Teraz ponownie, jako pionier, wprowadza na rynek gamę olejów silnikowych, przeznaczonych do pojazdów hybrydowych. Pełne wykorzystanie oszczędności jakie daje technologia hybrydowa wymaga specyficznych produktów. Motul przygotował i jest teraz gotów zaprezentować światu gamę czterech produktów o wyjątkowej lepkości.

Wszystkie produkty są w pełni syntetyczne i przeznaczone do użycia w technologii hybrydowej również przy ekstremalnie niskiej klasie lepkości: SAE 0W12 oraz SAE 0W8, pozwalającej na niezwykłą oszczędność paliwa. Gwarantuje to doskonały zimny rozruch i pracę silnika w niskich temperaturach, niskie zużycie oleju przy jednoczesnym zachowaniu czystości silnika oraz trwałości oleju. Oleje serii HYBRID są kompatybilne z katalizatorami. Motul jest pierwszym producentem środków smarnych, który rozwija i wprowadza na rynek oleje silnikowe o klasie lepkości SAE 0W12 oraz 0W8.

MOTUL

Motul jest francuską firmą powstałą w 1853 roku produkującą wysokiej wydajności oleje silnikowe i smary przemysłowe. Jako pierwsza firma na świecie w 1966 roku wprowadziła na rynek olej półsyntetyczny Century 2100, a w 1971 roku wypuszczając pierwszy na świecie w pełni syntetyczny olej silnikowy Century 300V. Obecnie jako jeden z niewielu posiada unikatową serię syntetycznych olejów esterowych 330V Motorsport z przeznaczeniem do samochodów wyścigowych.

Oleje silnikowe Motul opracowywane dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieograniczonemu dostępowi do nowoczesnych metod badawczych, co pozwala specjalistom z firmy Motul na opracowywanie najbardziej zaawansowanych środków smarnych do wszelkich pojazdów wyposażonych w silnik spalinowy. Oleje silnikowe Motul zapewniają najlepszą ochronę jednostki napędowej oraz zapewniają pełnię osiągów we wszelkich trudnych warunkach.

Płatności i metody dostawy