[email protected], 12 333 73 93, Pon-Pt 10-18 {{ state.cart.count }}
Szybki wybór samochodu

{{ state.selectedVendor.name }}

{{ state.selectedModel.name }}

{{ state.selectedType.name }} Zmień auto

OE BMW ŁADOWARKA SOLARNA BMW i 5V 500MA 3W

Numer katalogowy 80292352222
Producent OE BMW Wyszukaj innych produktów
Stan Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy 1 sztuki
Czas realizacji 5 dni
Średnia ocena 4 5 0 z 1560 ocen.
Wysoka jakość
Zwrot 14 dni
Szybka dostawa
 

Informacje o produkcie


Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Ładowarka solarna oryginał BMW
Zakup dotyczy ilość: 1 sztuki

Numer katalogowy: 80292352222

Aspiracje premium BMW Lifestyle odnoszą sie w takiej samej mierze do produktów BMW i: charakteryzują się one trwałością i solidną jakością - w każdym detalu. Z kolorystycznymi akcentami w eletryzującym kolorze niebieskim, modne logo BMW i na zatrzasku i płcienna etykieta, która potwierdza, ze materiały użyte w Kolekcji BMW i powstały zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Wysokiej jakości  urządzenie słoneczne w futurystycznym  designe z dużym obszarem ładowania i zintegrowaną baterią. W pełni naładowane za pomocą kabla USB w ok. 2-3 godz. lub ok. 12-15 godz. w świetle słonecznym lub sztucznym. Twój telefon komórkowy można podłączyć kablem mini USB lub za pomocą portu USB, aby w sposób przyjazny środowisku ładować baterię. Dostępne gniazda do smartfonów takich producentów jak Apple, Blackberry, Nokia i Samsung. Prąd ładowania: 500 mA. Napięcie wyjściowe 5V. Moc wyjściowa 3W. Wymiary dł. x szer.: ok. 13 x 6,5 cm.


OE BMW

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.