Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

OE MAZDA SUPRA-X 0W20 SKYACTIV API SN 5L
MAZ0W20 SUPRA 5L

dostępny
154.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
MAZ0W20 SUPRA 5L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
5 dni
Ocena produktu
5 5 0 z 1849 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny oryginał MAZDA
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: MAZ0W20 SUPRA 5L
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące MAZ0W20 SUPRA 5L

Pojemność: 5 litrów

Lepkość: SAE 0W20

Normy i specyfikacja: API SN ; ILSAC GF-5

Mazda Supra-X Original Oil 0W20 to olej syntetyczny wykorzystujący najnowszą technologie. Dzięki unikatowej formule znacznie zwiększa sprawność silnika benzynowego Skyactiv-G oraz Skyactiv-X, jednocześnie zapewniając jego doskonałą ochronę, zmniejszając również zużycie paliwa.

Mazda Supra-X Original Oil 0W20 to olej specjalnie opracowany do silników zbudowanych w technologii Skyactiv-X, lecz może być również stosowany w silnikach Skyactiv-G.

Mazda Supra-X Original Oil 0W20 to olej zastępujący wcześniej występujący Mazda Original Oil Supra 0W20.

Olej może być stosowany we wszystkich typach silników benzynowych oprócz turbodoładowanej jednostki o pojemności 2.3-litra.

OE MAZDA

Mazda Motor Corporation to japoński producent samochodów osobowych założony w 1920 roku przez Jujiro Matsudę z siedzibą w mieście Hiroshima. Od 2002 roku firmie towarzyszy motto "zoom-zoom", które ma nawiązywać do płynących przyjemności z jazdy. Obecnie motto marki zostało delikatnie zmienione i określane jako "zrównoważony zoom-zoom", w której zawarta jest dodatkowa dbałość o środowisko naturalne. Mazda znana jest z produkcji oraz rozwijania od 1967 do 2012 roku silników Wankla tj. o tłoku rotacyjnym. Obecne silniki Mazdy są to jednostki wolnossące o zwiększonym stopniu sprężania SkyActiv, charakteryzują się dzięki temu zwiększonemu momentowi obrotowemu oraz zmniejszonym zużyciem paliwa. Mazda jest jednym z nielicznych producentów, którzy idą drogą określoną przez siebie, nie wpisują się w panujące trendy i tym też sposobem znajdują spore grono odbiorców.

Oryginalne części zamienne Mazda to produkty o najwyższej jakości oraz trwałości wykonania. Części te zawsze doskonale pasują do Twojego samochodu, co może zapewnić mniejsze koszty robocizny oraz większy spokój dla kierowcy. Stosując oryginalne części samochodowe Mazda będziesz miał pewność, że skorzystasz z wszelkich innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych wprowadzonych do produktu. Za każdym razem, gdy wybierzesz niskiej jakości części zamienne Twoja Mazda straci nie tylko swoją oryginalność, ale także z powodu częstszych awarii jednostki napędowej będzie szybciej tracić na wartości.

Oryginalne akcesoria Mazda wzbogacą nie tylko styl Twojej Mazdy, ale nadadzą jej dodatkowych funkcjonalności, które projektowane są jako idealne uzupełnienie stylistyki KODO Twojego samochodu. Produkowane akcesoria samochodowe spełniają najwyższe standardy jakości wprowadzone przez Mazde. Zachowując oryginalność swojego samochodu stanie się on przyjemniejszy, a jego wartość nie zacznie drastycznie spadać.

Płatności i metody dostawy