Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

PURFLUX ZESTAW FILTRÓW+OLEJ RENAULT ESPACE 2.0DCI
L470 + C493E + A1265 + AHC203 + 2*ELFFULLTECHFE5W301L + ELFFULLTECHFE5W305L

dostępny
358.90 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
L470 + C493E + A1265 + AHC203 + 2*ELFFULLTECHFE5W301L + ELFFULLTECHFE5W305L Przygotowaliśmy zestaw
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 komplet
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 4307 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany

Przedmiot zakupu: Zestaw filtrów firmy PURFLUX oraz olej ELF 5W30 7L

Zakup dotyczy ilość: 1 komplet

Numer katalogowy: L470 i C493E i A1265 i AHC203 i 2x ELFFULLTECHFE5W301L i ELFFULLTECHFE5W305L

 

Informacje katalogowe L470

średnica zewnętrzna mm 57

średnica wewnętrzna mm 24

Wysokość mm 113

 

Informacje katalogowe C493E

średnica zewnętrzna mm 71

średnica wewnętrzna mm 20,5

Wysokość mm 93

 

Informacje katalogowe A1265

Długość mm 230

Szerokość mm 193

Wysokość mm 62

 

Informacje katalogowe AHC203

Długość mm 389

Szerokość mm 154

Wysokość mm 50

Rodzaj filtra Filtr z węglem aktywnym

 

Informacje katalogowe 2ELFFULLTECHFE5W301L;ELFFULLTECHFE5W305L

Nazwa ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30 C3 C4 FAP 7L

Lepkość 5W30

Pojemność 5L 2 X 1L

Występuje w samochodach

,

RENAULT ESPACE IV JK0/1_ 2006 -

Wersja Silnik / Moc Kody silników

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 740

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 750

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 815

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 740

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 750

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 760

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 761

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 762

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 763

RENAULT ESPACE Mk IV JK0/1_ 2006 -

Wersja Silnik / Moc Kody silników

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 740

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 750

2.0 dCi JK01, JK02, JK1J, JK1K 150KM / 110KW - 1995ccm M9R 815

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 740

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 750

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 760

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 761

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 762

2.0 dCi JK02, JK03 131KM / 96KW - 1995ccm M9R 763

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

RENAULT 8200037999

RENAULT 7701056390

RENAULT 278912394R

AC PC2205E

RENAULT 8200799782

RENAULT 8200430865

RENAULT 8200421711

RENAULT 7700111834

ROVER/AUSTIN FA3012

AC ACD8036E

GENERAL MOTORS 93185381

GENERAL MOTORS 9161303

GENERAL MOTORS 4502627

GENERAL MOTORS 4501003

PEUGEOT 190653

PEUGEOT 190652

RENAULT 8671005918

RENAULT 7701479050

RENAULT 7701478972

RENAULT 7701476463

RENAULT 7701207545

RENAULT 7701071000

RENAULT 7701056216

RENAULT 7701055909

RENAULT 7701044913

ROVER/AUSTIN FG2006

SUZUKI 1541567JA0000

SUZUKI 1541567JA0

GENERAL MOTORS 93161665

GENERAL MOTORS 4431215

IVECO J1311031

NISSAN 1520900Q0A

RENAULT 8671018392

RENAULT 8200362442

RENAULT 7701070114

ROVER/AUSTIN FH1019

PURFLUX

PURFLUX - wiodąca marka pod którą oferowane są najwyższej jakości filtry samochodowe, należąca do francuskiego koncernu Sogefi Filter Division. Producent najwyższej jakości filtrów oleju, powietrza, paliwa czy kabinowych zwykłych lub z węglem aktywnym na wtórny rynek części zamiennych oraz na tak zwany pierwszy montaż najczęściej w samochodach francuskich Renault, Peugeot czy Citroen. Marka powstała w 1956 roku, dzisiaj obecna jest w 23 krajach na 4 kontynentach i posiada 41 zakładów produkcyjnych. Szacuje się, że 23% obrotu całej grupy Sogefi przypada na aftermarket.

Produkty grupy Sogefi od lat cieszą się najlepszą opinią kierowców i mechaników, co spowodowane jest ich najwyższą klasą i topową kontrolą jakości, dzięki czemu do silnika czy też kabiny pasażerskiej dostaje się jak najmniejsza ilość zanieczyszczeń zapewniając długotrwałą i bezproblemową eksploatację.


Kody OE / Numery OEM

Kod: L470

AC: AC6285E,
ALCO (ZYPERN): MD631, MD703,
AMC Filter: NO2225,
ASHIKA: 10ECO068,
BOSCH: F026407014, F026407125, P7014, P7125,
CHAMPION: XE574/606,
CLEAN FILTERS: ML4524,
COOPERS: G1669,
CROSLAND: 2310,
CoopersFiaam: FA5773ECO, FA6005ECO,
FILTRON: OE666/2,
FRAM: CH10076ECO, CH11208ECO,
GENERAL MOTORS: 4431215, 93161665,
HENGST FILTER: E112HD180, E212HD231,
HERTH+BUSS JAKOPARTS: N1311037, N1311039,
IVECO: J1311031,
JAPANPARTS: FOECO068,
MAHLE FILTER: OX441D,
MANN-FILTER: HU618x,
MECAFILTER: ELH4358, ELH4435, I40,
NISSAN: 1520900Q0A,
P.B.R.: AC-8086, AC-8109,
PUR: L470,
PURFLUX: L360, L470,
RENAULT: 7701070114, 8200362442,
ROVER/AUSTIN: FH1019,
SOFIMA: S5094PE,
SogefiPro: FA5773ECO,
TECNOCAR: OP281, OP422,
UFI: 2509400,
VALEO: 586529,
WIX FILTERS: WL7424,

Kod: C493E

AC: ACD8036E,
ALCO (ZYPERN): MD397,
ASHIKA: 30ECO015,
BOSCH: 1457431705, N1705,
CHAMPION: L253/606,
CLEAN FILTERS: MG099,
COOPERS: FEM4138, FEM4200, FEM4229,
CROSLAND: 4021, 4030, 4041,
CoopersFiaam: FA5453, FA5668, FA5746,
DELPHI: FF0164, HDF511,
FILTRON: PM816/1,
FRAM: C8820, C9679, C9679ECO, C9990,
GENERAL MOTORS: 4501003, 4502627, 9161303, 93185381,
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1331037,
JAPANPARTS: FCECO015, JFC531,
MAHLE FILTER: KX83D,
MANN-FILTER: P733/1x,
MECAFILTER: ELG5238, G07,
P.B.R.: AG-3391,
PEUGEOT: 190652, 190653,
PUR: C493E,
PURFLUX: C460, C493, C493E,
RENAULT: 7701044913, 7701055909, 7701056216, 7701071000, 7701207545, 7701476463, 7701478972, 7701479050,
ROVER/AUSTIN: FG2006,
SOFIMA: S6687N,
SUZUKI: 1541567JA0, 1541567JA0000,
SogefiPro: FA5453, FA5668, FA5746,
TECNOCAR: N453, N480, N488,
TEHO: 7239,
UFI: 2668700,
UNICO FILTER: FP692/1x,
UNIPART: GFE5367, GFE5391, GFE5440,
VALEO: 587907,
WIX FILTERS: WF8178,

Kod: A1265

AC: PC2205E,
ALCO (ZYPERN): MD8028,
BOSCH: 1457433075, S3075,
CHAMPION: U741/606,
CLEAN FILTERS: MA1302,
COOPERS: AG1513, AG1751,
CROSLAND: 8252, 8524,
CoopersFiaam: PA7393, PA7550,
FILTRON: AP135/2, AP135/6,
FRAM: CA10354, CA9477,
HENGST FILTER: E415L,
MAHLE FILTER: LX742, LX742/1, LX742/2, OX742,
MANN-FILTER: C24123, C24123/1, C24123/2,
MECAFILTER: ELP3858, ELP9314, ELP9362,
P.B.R.: AI-5447,
PUR: A1265,
PURFLUX: A1121, A1265,
RENAULT: 7700111834, 8200421711, 8200430865, 8200799782,
ROVER/AUSTIN: FA3012,
SOFIMA: S3195A,
SogefiPro: PA7393, PA7550,
TECNOCAR: A2037, A2233,
TEHO: 2720,
UFI: 3019500,
UNICO FILTER: AE2350,
UNIPART: GFE2699,
VALEO: 585022,
WIX FILTERS: WA6734, WA9706,

Kod: AHC203

ALCO (ZYPERN): MS6284C,
BOSCH: 1987431400, 1987432400, R2400,
CLEAN FILTERS: NC2118CA,
COOPERS: ACE123,
CORTECO: 21652872, CC1104,
CROSLAND: EC406,
CoopersFiaam: PCK8142,
DELPHI: TSP0325172C,
DENSO: DCF221K,
FILTRON: K1131A,
FRAM: CFA9827,
HENGST FILTER: E1925LC,
MAHLE FILTER: LAK196,
MANN-FILTER: CU3480, CUK3840,
MECAFILTER: EKR7123,
MICRONAIR: MC615,
PUR: AHC203,
PURFLUX: AHC203,
RENAULT: 272772321R, 278912394R, 7701056390, 8200037999,
SOFIMA: S4174CA,
SogefiPro: PCK8142,
TECNOCAR: EC406,
UFI: 5417400,
VALEO: 698737,
WIX FILTERS: WP9177,
ZAFFO: Z481,

Kod: ELFFULLTECHFE5W301L

Kod: ELFFULLTECHFE5W305L

Płatności i metody dostawy

Zamienniki OE L470 + C493E + A1265 + AHC203 + 2*ELFFULLTECHFE5W301L + ELFFULLTECHFE5W305L