...

RAVENOL 5W30 VMP CLEANSYNTO A3/B4/C3 BMW VW 1L

RAV 5W30 VMP 1L
52.40 zł
Cena netto 42.60 zł
dostępny
Numer katalogowy
RAV 5W30 VMP 1L
Producent
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czar realizacji
24 godziny
Ocena produktu
5 z 629 ocen.
Czas na zwrot
14 dni
Opis
Producent

 • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny firmy Ravenol
 • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
 • Numer katalogowy: RAV 5W30 VMP 1L
 • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące RAV 5W30 VMP 1L

Pojemność: 1 litr

Specyfikacje: BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00 dla Europy i Ameryki Północnej

Dopuszczenie MB 229.51, Porsche C30 Cayenne V6 poza Chinami i Cayenne Diesel

Odpowiada: MB 229.31

RAVENOL VMP SAE 5W-30 jest uniwersalnym, paliwooszczędnym olejem silnikowym o specjalnym składzie na bazie olejów polialfaolefinowych PAO i technologii Low SAPS do nowoczesnych silników benzynowych i silników diesla z i bez turbodoładowania w samochodach osobowych i pojazdach transportowych o wydłużonych okresach wymiany oleju.

RAVENOL VMP SAE 5W-30 bazuje na dodatkach o niskiej zawartości popiołu, przygotowanych specjalnie do zastosowania w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych i benzynowych w samochodach osobowych, na dodatkach o optymalnych właściwościach w fazie zimnego rozruchu, wpływających na niskie zużyciu oleju oraz obniżenie emisji substancji szkodliwych. Wydłuża żywotność filtrówa cząstek stałych DPF i katalizatorów trójdrożnych TCW. Opracowany w celu oszczędności paliwa w silnikach Euro IV i Euro V o normalnych i wydłużonych okresach wymiany oleju możliwe do 50.000km lub 2 lata.

RAVENOL VMP SAE 5W-30 dzięki sformułowaniu ze specjalnymi olejami podstawowymi osiąga wysoki wskaźnik lepkości. Doskonałe zachowanie przy rozruchu zimnego silnika zapewnia optymalne bezpieczeństwo smarowania w zimnej fazie pracy.

Zastosowanie:

RAVENOL VMP SAE 5W-30 jest uniwersalnym, paliwooszczędnym olejem silnikowym o specjalnym składzie, przeznaczonym do nowoczesnych silników benzynowych i silników diesla z i bez turbodoładowania w samochodach osobowych i pojazdach transportowych o wydłużonych okresach wymiany oleju. Wydłuża żywotność filtra cząstek stałych. Ze względu na specjalny skład RAVENOL VMP SAE 5W-30 znakomicie nadaje się do zastosowania zgodnie z wieloma najnowszymi wymogami specyfikacji OEM.

Właściwości, jakie RAVENOL VMP SAE 5W-30 oferuje:

 • 1. Oszczędność paliwa podczas eksploatacji przy częściowym i pełnym obciążeniu.
 • 2. Znakomitą ochronę przed zużyciem i wysoki wskaźnik lepkości, zapewniające długą żywotność silnika również w warunkach jazdy z dużą prędkością.
 • 3. Wyśmienite właściwości przy rozruchu zimnego silnika również w niskich temperaturach poniżej -25OC.
 • 4. Bezpieczny film smarny przy wysokich temperaturach eksploatacyjnych.
 • 5. Niską skłonność do odparowywania, przez to znikome zużycie oleju.
 • 6. Brak osadów pochodzenia olejowego w komorach spalania, w strefie pierścieni tłokowych i na zaworach.
 • 7. Neutralność w stosunku do materiałów uszczelniających.
 • 8. Wydłużone okresy wymiany oleju chronią naturalne zasoby.

Marka RAVENOL założona została w 1946 roku w małym miasteczku Werther w Westfalii przez Hansa Triebela. Początkowo działalność firmy ograniczona była do produkty i sprzedaży jednosezonowych olejów silnikowych oraz przemysłowych środków czyszczących. W 1964 roku wraz z modernizacją i rozbudową firmy do oferty wprowadzone zostały oleje wielosezonowe, rozszerzona została również gama specjalistycznych produktów czyszczących do samochodów oraz wprowadzono linię produktów przeznaczoną do motocykli oraz rowerów. Oferta z biegiem lat stale się rozrastała a produkty poddawane zostawały procesom udoskonalania, rozpoczęta została produkcja olejów półsyntetycznych oraz w pełni syntetycznych.

Dzięki 70-letniej praktyce i nieustającej pracy nad doskonaleniem własnych produktów marka RAVENOL dostarcza swoim klientom rozwiązania ze swojej szerokiej oferty produktowej. Oferta RAVENOL zawiera produkty z opatentowanymi formułami, m.in. oleje silnikowe do samochodów osobowych, oleje silnikowe do samochodów ciężarowych, oleje przekładniowe ATF do automatycznych skrzyń biegów, oleje przekładniowe do skrzyń manualnych, oleje silnikowe do motocykli oraz skuterów, czy oleje hydrauliczne i płyny hamulcowe. Wszystkie produkty RAVENOL produkowane są wyłącznie w Niemczech.

Oleje silnikowe RAVENOL zawierają formułę USVO oraz CleanSynto. RAVENOL USVO to unikatowa formulacja olejów bazowych oraz dodatków, dzięki którym olej silnikowy zapewnia wyjątkowe właściwości wyróżniające się nieosiągalną wcześniej wysoką stabilnością w wysokich temperaturach pracy, jeszcze lepszymi właściwościami w niskich temperaturach oraz ekstremalnie odpornymi na ścinanie. RAVENOL CleanSynto zapewnia zoptymalizowane smarowanie i ochronę wszystkich części silnika, w wielu przypadkach przekraczając współczesne normy i wymagania stawiane olejom silnikowym.

Płatności i metody dostawy
Czas wysyłki dla tej oferty: 24 godziny
Odbiór osobisty
0.00 PLN
odbiór po potwierdzeniu zamówienia
Paczkomaty Inpost
10.00 PLN
48H od nadania
Poczta polska - odbiór w punkcie
8.00 PLN
do 3 dni od nadania
Poczta polska - Kurier 48H
13.00 PLN
do 48h od nadania
Poczta polska - Kurier 48H - pobranie
15.00 PLN
do 48h od nadania
Kurier
13.00 PLN
do 24h od nadania
Kurier pobranie
15.00 PLN
do 24h od nadania
Jedna przesyłka to maksymalnie 30kg. Jeżeli nie jesteś pewny kosztu dostawy, skontaktuj się z Nami.

Zamienniki OE

Inne produkty

Inne w tej kategorii

Motostacja sp z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
NIP: 6751728550, REGON: 385964455, KRS: 000839275
Poprzedni właściel, Motostacja s.c. NIP: 6751442339
Email
SMS
535005443
Infolinia
12 333 73 93
© 2010-2020 Motostacja.com
części samochodowe akcesoria i oleje online - kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone.