loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Allianz

Allianz Direct umożliwia obliczenie składki przez Internet w ciągu kilku minut. Nie musisz udawać się do placówki, żeby otrzymać polisę, wystarczy trochę czasu przy komputerze lub wykręcenie numeru na infolinię. Ubezpieczenie wykupisz bezpośrednio, bez pomocy agentów.

Co zyskujesz, decydując się na Allianz Direct?

Ciekawe promocje, dobre ceny składek i wygoda kupowania to niewątpliwie najważniejsze zalety Allianz Direct. W ramach poszczególnych ubezpieczeń otrzymujesz także dodatkowe zniżki, pakiety i opcje do wyboru, co umożliwia dopasowanie ich do własnych potrzeb. Kalkulator OC, dostępny online, pomoże ci w obliczeniu składki na podstawie danych o kierowcy i samochodzie.

Kalkulator OC

Skorzystanie z dostępnego na stronie rankomat.pl kalkulatora OC AC pozwoliło nam na sprawdzenie oferty Allianz Direct w praktyce. Ubezpieczenie trzyletniego Volkswagena Golfa w ramach pakietu OC Assistance NNW będzie kosztowało trzydziestoczteroletniego nauczyciela ze Szczecina – który nie ma jeszcze wypracowanych żadnych zniżek – 1 123 zł. W ramach ubezpieczenia zyska dodatkowo Zieloną Kartę.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Dzięki wykupieniu OC w Allianz otrzymasz nawet do 60% upustu za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, zachowasz również zniżki zdobyte w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. Ponadto za kontynuację ubezpieczenia OC w Allianz zyskasz jeszcze 5% zniżki na składkę. W cenie OC jest również Mini Car Assistance. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Ubezpieczenie Autocasco (AC)

Polisę AC zawiera się na 12 miesięcy. Obejmuje ona ochronę na wypadek uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży samochodu lub wyposażenia auta – w tym dziecięcego fotelika. W zakres ubezpieczenia AC wchodzi również uszkodzenie samochodu przez osoby trzecie i na skutek zdarzeń losowych. Podobnie jak w przypadku OC, zachowujesz zniżki z innych towarzystw ubezpieczeniowych, otrzymujesz 5% upustu za kontynuację AC w Allianz i do 60% zniżek za bezszkodową jazdę. W skład AC wchodzi również Car Assistance oraz Zielona Karta, chroniąca cię w Polsce i innych krajach Europy.

Start Casco – ubezpieczenie AC z wkładem własnym

Jeśli chcesz zminimalizować koszty, ale zachować wszelkie zalety posiadania Autocasco, wybierz wariant Start Casco. Sam ustalisz wysokość składki za ubezpieczenie AC, a Allianz zaproponuje ci konkretne usługi odpowiednie do wybranej kwoty. Możesz dowolnie modyfikować składkę, aż uzyskasz satysfakcjonujący wariant. Niezależnie od wysokości opłat, w razie kradzieży lub szkody całkowitej (zniszczenie auta w stopniu przekraczającym 70% jego wartości rynkowej) Allianz wypłaci ci 100% odszkodowania. Jeśli szkoda będzie częściowa, otrzymasz od 30% do 100% wartości szkody, w zależności od wybranego wariantu AC. W cenie jest także Car Assistance i Zielona Karta.

Ubezpieczenie NNW

NNW obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu w razie wypadku na terenie Polski i poza jej granicami. Ochrona obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które wydarzyły się w momencie ruchu pojazdu, wsiadania, wysiadania, zdarzenia bezpośrednio po jego załadowaniu lub wyładowaniu, podczas zatrzymania, postoju lub naprawy pojazdu. Car Assistance jest w cenie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie ochrony prawnej

Jest to refundacja sporów prawnych, związanych z ruchem drogowym i ubezpieczonym pojazdem. Zwrot pieniędzy otrzymasz zarówno w przypadku kosztów procesowych, sądowych lub adwokata czy tłumacza.

Car Assistance

Jeśli będziesz potrzebować pomocy po wypadku, podczas awarii czy nawet zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie, na ratunek przyjdzie ci Allianz – pakiet Car Assistance, dodawany gratis do AC, który zapewnia pomoc przez 24 h na dobę. W cenie jest darmowa naprawa i holowanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. W razie potrzeby Allianz opłaci również parking na okres dwóch dni w określonej kwocie. Jeśli ulegniesz wypadkowi, Allianz pokryje koszty transportu do placówki medycznej. W określonych sytuacjach może nawet zorganizować i pokryć koszty zakwaterowania przez dwie doby, koszty powrotu do domu lub kontynuacji podróży.

Mini Car Assistance

Pakiet dodawany gratis do ubezpieczenia OC zapewnia pokrycie kosztów naprawy na terenie Polski nawet do 125 euro. Zyskujesz także całodobową pomoc osobistego asystenta, który udzieli ci wszelkich potrzebnych informacji po wypadku, pomoże skontaktować się z pomocą drogową, zarezerwuje bilet lotniczy lub kolejowy lub nawet udzieli informacji o aktualnym stanie dróg.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook