loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Aviva

Aviva to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Oferuje sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem agenta lub w wygodnej i szybkiej wersji direct. Aviva umożliwia samodzielnie liczenie składek za pomocą kalkulatora OC AC. Używając tego systemu, zyskujesz 12% zniżki na pakiet OC AC i 5% zniżki na zakup przez Internet.

Kalkulator OC

Aviva udostępnia na swojej stronie kalkulator OC AC. Dzięki niemu można obliczyć wysokość składki, podając dane o sobie i swoim samochodzie. Zajmuje to około dwóch minut.

Użycie podobnego narzędzia na stronie rankomat.pl dało nam odpowiedź na pytanie, jaką składkę miałaby zapłacić w Aviva czterdziestoczteroletnia kobieta ze Szczecina, która ma dwójkę małych dzieci, a jej zniżki za bezszkodową jazdę wynoszą 60%. 585 zł to koszt ubezpieczenia jej sześcioletniej Kii Cee’d – pakiet zawiera OC, Assistance oraz Zieloną Kartę.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC w Aviva zapewnia ochronę zniżek za bezszkodową jazdę i możliwość przenoszenia ich między małżonkami. Aviva uwzględnia również zniżki, które uzyskałeś u poprzedniego ubezpieczyciela. Do OC dołączone jest ubezpieczenie Assistance w wersji podstawowej, bezpłatne holowanie samochodu osoby poszkodowanej i certyfikat Zielonej Karty, który pozwoli ci na wjazd do innych krajów bez konieczności wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.

Ubezpieczenie OC AC

Pakiet OC AC jest możliwy do kupienia z 12% rabatem. W cenie znajduje się ubezpieczenie fotelika dla dziecka i Assistance w wariancie podstawowym. Podobnie jak w samym OC, można przenosić zniżki za bezszkodową jazdę między małżonkami. Odszkodowanie pozwala na kupno nowego samochodu (do roku). W razie wypadku otrzymujesz samochód zastępczy oraz dwa lata gwarancji na wykonane naprawy. Ciekawym aspektem, który pewnie ucieszy niektóre osoby, jest wymiana lub naprawa zamków w samochodzie na wypadek zagubienia kluczy.

Ubezpieczenie AC

Autocasco chroni samochód przed kradzieżą i uszkodzeniami. Ubezpieczenie chroni także dodatkowe wyposażenie w samochodzie i fotelik dziecięcy. Do AC dołączone jest Assistance, dwuletnia gwarancja na wykonane naprawy, odszkodowanie na zakup nowego samochodu (do roku), i w razie zgubienia kluczy – wymiana lub naprawa zamków w samochodzie. W razie problemów, wypadków czy kradzieży Aviva dostarcza samochód zastępczy.

Assistance

Pakiety Assistance mają za zadanie pomóc kierowcy i pasażerom w razie wypadku, kradzieży lub unieruchomienia samochodu. Mamy do dyspozycji trzy warianty Assistance – Podstawowy, Rozszerzony i Maksymalny. Każdy z nich obejmuje różne usługi, jak holowanie, parkowanie, transport, pojazd zastępczy, kontynuację podróży, lub nawet usługi tłumacza, nocleg, złomowanie albo kierowcę zastępczego. Opcji jest naprawdę wiele i możemy mieć pewność, że po wykupieniu pakietu Assistance Maksymalnego otrzymamy pomoc w każdym możliwym aspekcie.

Ubezpieczenie NNW

Istotnym ubezpieczeniem dodatkowym jest NNW, czyli zabezpieczenie przed trwałymi skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia w Aviva zyskujesz ochronę podczas ruchu samochodu, wsiadania i wysiadania z niego, pokrycie kosztów operacji plastycznej do 1000 Euro oraz opcję wykupienia dodatkowego wariantu NNW – ochrony w życiu prywatnym, czyli w sytuacjach niezwiązanych z ruchem pojazdu.

Ochrona prawna

Pomoc informacyjna i pokrycie kosztów ochrony prawnej to główne zadania tego ubezpieczenia. Zyskasz szybki i pewny zwrot kosztów procesowych, sądowych i adwokata. Na każde twoje zapytanie otrzymasz kompetentną odpowiedź w ciągu 2 dni roboczych, a ponadto masz ciągły dostęp do informacji za pośrednictwem telefonu, e-maila czy faxu. Na życzenie uzyskasz również fachowe porady prawne związane z posiadaniem, użytkowaniem lub sprzedażą samochodu.

Ubezpieczenie szyb

Pożyteczne ubezpieczenie, zapewniające wymianę lub naprawę szyby czołowej, tylnej i bocznych. Nie tracisz zniżek za bezszkodowość. Wystarczy jeden telefon, żeby uzyskać pomoc.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook