loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Generali

Generali Direct umożliwia swoim klientom zakup ubezpieczenia komunikacyjnego przez Internet. Jest to bardzo wygodna forma, pozwalająca na załatwienie spraw w wolnej chwili – gdy siedzimy w domu lub mamy przerwę w pracy.

Kalkulator OC

Zakupowi polisy służy prosty kalkulator ubezpieczenia, składający się z kilku formularzy. Możesz dzięki niemu zbudować własny pakiet ubezpieczeń i zakupić go błyskawicznie online, bez konieczności odwiedzania placówki.

Obliczenie składki poprzez kalkulator OC AC na rankomat.pl pozwoliło nam sprawdzić, jakiej wysokości będzie składka na ubezpieczenie dla dwudziestodziewięcioletniego lekarza z Gdańska, który nie ma dzieci i uzbierał już 30% zniżek za bezszkodową jazdę. Swój samochód, czteroletnie Audi A3 ubezpieczy na OC i NNW za 799 zł.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

W ramach ubezpieczenia OC Generali Direct wypłaci odszkodowanie osobie poszkodowanej w wyniku wypadku spowodowanego przez ciebie na drodze. Dzięki OC zyskujesz dodatkowe upusty, jeśli bezszkodowo kontynuujesz polisę w Generali, a także 60% zniżki już po 4 latach jazdy bez szkód.

Ubezpieczenie AC

Wykupując polisę Autocasco w Generali Direct otrzymujesz w pakiecie możliwość wyboru likwidacji szkody, a także ochronę przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami (formuła all risks). Bezgotówkowo naprawisz szkodę w Punkcie Partnerskim Generali lub innym warsztacie. Dzięki AC szybko przejdziesz ścieżkę likwidacyjną dla szkód o niższej wartości.

Assistance

Jest to gwarancja natychmiastowego udzielenienia pomocy, jeśli twój samochód ulegnie kolizji, awarii, kradzieży lub innym wypadkom losowym. Generali oferuje szeroki zakres usług Assistance, atrakcyjną cenę przy jednoczesnym zakupie OC i AC, a także wybór spośród trzech wariantów. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz pomoc przez 24 h/dobę w Polsce i za granicą.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zapewni ci świadczenie finansowe na wypadek trwałego uszkodzenia ciała, utraty zdrowia lub śmierci kierowcy albo pasażerów pojazdu. W ramach NNW masz do dyspozycji wysokie sumy ubezpieczenia, atrakcyjne ceny a także możliwość wyboru spośród różnych wariantów NNW.

Ubezpieczenie Bagażu

Dodatkowe ubezpieczenie w Generali Direct chroni twój bagaż przed zniszczeniem lub uszkodzeniem w wyniku spowodowanego przez ciebie wypadku komunikacyjnego. Ubezpieczenie Bagażu obejmuje rzeczy osobiste przewożone w samochodzie – fotelik dziecka, wózek, telefon komórkowy, laptop, nawigację satelitarną, box dachowy i inne. Bagaż ubezpieczony jest na kwotę nawet do 2000 zł.

Ubezpieczenie Autoszyby

Obowiązujące w Polsce oraz poza jej granicami ubezpieczenie chroni przed utratą szyby w wyniku zniszczenia lub uszkodzenia. Dodawane jest do OC i AC Generali. Obejmuje wszystkie szyby w pojeździe, nie ma wpływu na zniżki oferowane w OC i AC. Szyby są ubezpieczone na sumę między 3 a 6 tysięcy zł.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook