loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Gothaer

Ubezpieczenie Gothaer możesz wykupić za pośrednictwem agenta lub podczas wizyty w placówce. Istnieje także opcja likwidacji szkody lub zmiany poszczególnych danych poprzez Internet.

Kalkulator OC

Gothaer nie udostępnia na swojej stronie możliwości samodzielnego obliczania składek poprzez kalkulator OC. Wszelkich informacji udzieli konsultant oraz agent w placówce.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

W ramach obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej otrzymasz pakiet Assistance Podstawowy, obejmujący uruchomienie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie, pojazd zastępczy i pomoc informacyjną. W Gothaer możesz uzyskać wiele zniżek – m. in. za bezszkodową jazdę czy kompleksowe ubezpieczenie. Łącznie zniżki mogą wynieść aż 80%, a do OC z łatwością dokupisz także wiele dodatkowych opcji.

Ubezpieczenie Autocasco

AC w Gothaer chroni przed wszelkimi zdarzeniami losowymi. Formuła all risk daje najszerszą możliwą ochronę pojazdu. W ramach Autocasco ubezpieczysz pojazdy do 15 lat. Ponadto w cenie AC otrzymasz refundację poniesionych kosztów holowania pojazdu, parkingu strzeżonego czy dodatkowych badań technicznych. Do AC dołączony jest Assistance Podstawowy, a dzięki opcji gwarantowanej sumy ubezpieczenia wartość pojazdu utrzymuje się przez cały okres trwania umowy. Możesz również dokupić dodatkowe opcje i otrzymać zniżki za bezszkodową jazdę, wiek kierowcy, kolejny pojazd ubezpieczony w Gothaer czy kompleksowe ubezpieczenie.

Ubezpieczenie Auto Assistance Podstawowy

Podstawowe ubezpieczenie dodatkowe, włączane do OC i AC, zapewnia pomoc techniczną, informacyjną, pojazd zastępczy lub pomoc dla zwierząt. Pomoc nie jest ograniczona do Polski, funkcjonuje także w krajach Europy. Poniesiona przez posiadacza Assistance Podstawowy szkoda nie umniejsza zniżki BM w OC i AC.

Ubezpieczenie Auto Assistance Plus

Auto Assistance Plus obejmuje wiele opcji pomocy w razie nagłych przypadków na drodze. Występuje w dwóch wariantach – STANDARD i LUX. Obejmuje pomoc techniczną, pomoc w podróży, finansową i prawną, informacyjną, medyczną i dla zwierząt. Auto Assistance Plus można wykupić dla różnych pojazdów, zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych do 3,5 t, motocykli czy przyczep kempingowych. Istnieje możliwość ochrony na terenie Europy i ubezpieczenia pojazdu bez względu na okres jego eksploatacji.

Ubezpieczenie Auto Assistance Pojazd Zastępczy

Jeśli sporo jeździsz samochodem, zabezpiecz się przed niespodziewanymi sytuacjami, wykupując Auto Assistance Pojazd Zastępczy. Posiadając to ubezpieczenie zyskujesz możliwość zorganizowania i dostarczenia pojazdu do ciebie, pokrycie kosztów wynajmu samochodu kat. A lub B i kosztów dostarczenia lub odbioru pojazdu od Ubezpieczonego. Jest dostępne w czterech wariantach – na 3, 7, 14 lub 21 dni.

Ubezpieczenie Auto Assistance Opony

Dodatkowe ubezpieczenie opon przyda się, jeśli w drodze będziesz potrzebował wymiany ogumienia i holowania. Gothaer pokryje koszty wymiany koła, odholuje pojazd i naprawi ogumienie we wskazanym przez Centrum Alarmowe serwisie. Ponado zapewnia pomoc informacyjną.

Ubezpieczenie Szyb Samochodowych

Ubezpieczenie szyb gwarantuje ci pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych szyb w twoim aucie. Jeśli nie będzie to możliwe w ciągu 48 h, Gothaer pokryje koszty parkingu strzeżonego. Wymiana i naprawa jest dokonywana w profesjonalnym warsztacie.

Ubezpieczenie Bagażu

Ubezpieczeniem objęte są bagaże uszkodzone w wyniku wypadku oraz box dachowy. Ubezpieczenie bagażu obowiązuje na terenie Europy.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów

NNW obejmuje ochronę przed trwałym uszczerbkiem na zdrowiu spowodowanym nieszczęśliwym wypadkiem, świadczenie z tytułu śmierci i zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych. NNW w Gothaer to także ubezpieczenie obejmujące następstwa nieszczęśliwego wypadku kierowcy i współmałżonka podczas życia prywatnego. Ustalając stopień trwałego uszczerbku, nie bierze się pod uwagę rodzaju pracy lub czynności wykonywanych przez ubezpieczonego.

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym - Zielona Karta

Podróżując po krajach spoza Unii Europejskiej będziesz potrzebował Zielonej Karty – ochroni ona twoje finanse w momencie wyrządzenia szkody osobom trzecim na terenie wskazanych w umowie krajów. Bez Zielonej Karty spowodowanie wypadku narazi cię na ogromne koszty, jako że będziesz musiał wykupić tam ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych - ubezpieczenie graniczne

Ubezpieczenie graniczne ochroni cię przed skutkami finansowymi szkód spowodowanych przez ciebie w Polsce, UE i innych, określonych w umowie krajów. Dotyczy ono pojazdów niezarejestrowanych w Polsce, Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii, Lichtensteinie, Szwajcarii, Chorwacji czy Serbii.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook