loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w LINK4

LINK4 pozwala na kupno ubezpieczenia przez Internet w szybki i prosty sposób. Nabywając polisę online zyskujesz 7% zniżki.

Kalkulator OC

Ubezpieczyciel umożliwia swoim klientom skorzystanie z kalkulatora OC AC w procesie kupowania polisy. Jest to przejrzysty formularz z pytaniami dotyczącymi auta oraz jego właściciela.

Ubezpieczenie samochodu Seat Ibiza z 2010 roku wyniesie dwudziestoczteroletniego inżyniera z Lublina 586,59 zł. Samochodem nie będą przewożone dzieci, zaś rocznie klient chce robić kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Inżynier z poprzedniej polisy zachował już 20% zniżki. W ramach OC plus Assistance mężczyzna zyska opcję skorzystania z samochodu zastępczego w razie awarii i pomoc przy kolizji, a także Zieloną Kartę.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Pakiet OC w LINK4 obejmuje m.in. samochód zastępczy, Assistance Opony, szybką pomoc drogową, holowanie lub usprawnienie samochodu na miejscu oraz przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie. Jeśli kupisz polisę przez Internet, zyskasz 7% zniżki.

Ubezpieczenie OC i AC

Dzięki połączeniu OC i AC w jednym pakiecie zyskujesz pełną ochronę przed wypadkiem, kradzieżą i zdarzeniami losowymi. Ponadto otrzymasz szybką pomoc na miejscu zdarzenia, w tym holowanie i samochód zastępczy, oraz możliwość wyboru korzystnego dla ciebie sposobu rozliczenia szkody. Do pakietu dołączony jest również Assistance Opony.

Ubezpieczenie AC

Autocasco chroni samochód w razie kradzieży lub uszkodzenia. Aby zlikwidować szkodę, wybierasz spośród dwóch wariantów – Warsztat lub Kosztorys. Po wypadku auto nadal jest ubezpieczone na pełną sumę. Otrzymujesz także dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie bagażu. Możesz dokupić dodatki – amortyzację (odszkodowanie nie zmniejsza się o zużycie części podlegających wymianie), ochronę fotelika dziecięcego, instalacji gazowej i auta do 15 lat.

Auto Assistance

W ramach tego dodatkowego ubezpieczenia masz do dyspozycji dwa korzystne warianty – wersję standardową i Auto Assistance Plus. Podstawowa wersja obejmuje sporo opcji, np. pomoc techniczną, holowanie, wymianę koła, złomowanie, otwarcie w przypadku zgubienia kluczyków, dostarczenie paliwa czy nocleg w hotelu. Assistance Plus zawiera wszystkie opcje standardowe i dodatkowe, jak opiekę nad dziećmi, wizytę u psychologa, transport ze szpitala po minimum 5 dniach, samochód zastępczy na tydzień lub dwa (w zależności od tego, czy samochód ma awarię lub czy go ukradziono) a nawet wymianę żarówek.

Smart Casco

Ubezpieczenie dla pragnących oszczędzić na AC. Smart Casco to pięć wariantów, będących połączeniem lub rozdzieleniem trzech opcji – Żywioły, Szkoda Całkowita, Kradzież Auta. Wybierasz wariant ubezpieczenia tych uszkodzeń, których obawiasz się najbardziej.

Kluczyki Plus

LINK4 zapłaci za zgubione kluczyki, dowód rejestracyjny i tablice, bez utraty zniżek. Jest to dodatkowa ochrona do OC i AC.

Ubezpieczenie szyb

Niezależnie od szkody, ubezpieczyciel zapewni naprawę lub wymianę szyby we wskazanym przez LINK4 warsztacie, pokrycie kosztów parkingu do 48 h, oraz ochronę zniżki w kolejnym roku, po przedłużeniu polisy OC.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zapewni tobie i twojej rodzinie finansowe wsparcie w razie uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. NNW pokryje m. in. koszty leczenia i rehabilitacji, pogrzebu lub niezdolności do pracy. Suma ubezpieczenia będzie dostosowana do twoich potrzeb.

Zielona Karta

Otrzymujesz ją gratis z pakietem OC. Chroni cię ona przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu poza granicami Polski – w krajach, które jej wymagają. Państwa wymagające Zielonej Karty to: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Iran, Maroko, Mołdawia, Macedonia, Rosja, Tunezja, Turcja, Ukraina.

Podróże 24 + Auto Assistance

Jest to połączenie dwóch ubezpieczeń. Podróże 24 zostało wzbogacone o Auto Assistance, które wesprze cię w razie awarii, wypadku, kradzieży itp. Zawiera ono wszystkie opcje standardowe.

Samochód zabytkowy

Dla pasjonatów starych samochodów – zabytkowych, historycznych lub starszych niż 40 lat – jest dostępne specjalne ubezpieczenie w LINK4. Pomoc obejmuje przyjazd na miejsce w pół godziny, usprawnienie lub holowanie, samochód zastępczy na 3 dni, pomoc informacyjną, przekazanie wiadomości o wypadku wskazanej osobie oraz wymianę koła na miejscu albo w warsztacie.

Motocykl

Ubezpieczenie motocykla nie różni się od pakietów dostępnych dla samochodów. Istnieje możliwość łączenia opcji – obowiązkowe OC, Auto Assistance, NNW. Dzięki temu zyskujesz szybką pomoc, holowanie, pomoc w wymianie opony i pojazd zastępczy na 3 dni. W zależności od wykupionych pakietów, zyskujesz rozszerzone opcje pomocy.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook