loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w MTU

W MTU obliczysz składkę błyskawicznie – maksymalnie w ciągu minuty, dzięki dostępnemu na stronie kalkulatorowi OC. Polisę można kupić online lub za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego. MTU zapewnia szybkie i proste procedury kupna oraz zgłaszania szkody.

Kalkulator OC

Na stronie MTU znajdziesz kalkulator OC AC, dzięki któremu bez problemu i w szybkim tempie obliczysz składkę oraz wykupisz polisę.

Sprawdziliśmy ofertę MTU na stronie rankomat.pl, gdzie znajduje się również kalkulator OC AC. Z obliczeń wynika, że dwudziestosześcioletnia mieszkanka Poznania, bezdzietna lekarka, ubezpieczy swojego Fiata Pandę z 2006 roku na 542 zł. W ramach polisy zyska OC, Assistance oraz NNW, a więc podstawowy pakiet, do którego może dokupić jeszcze kilka opcji.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wykupisz przez Internet. Zabezpieczy cię przed skutkami wypłaty wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym w wyniku twoich działań na drodze.

Ubezpieczenie AC

Autocasco jest oferowane w dwóch wariantach – maxi casco i mini casco. Maxi casco to pełna ochrona pojazdu na wypadek szkody częściowej lub całkowitej, jak kradzież, uszkodzenie przekraczające 70% wartości rynkowej pojazdu lub całkowite zniszczenie. Mini casco za niewielką cenę ochroni pojazd przed szkodą całkowitą. Możesz dopasować do swoich potrzeb AC, korzystając z dodatkowych opcji – jak serwisowy wariant rozliczenia szkód, stała suma ubezpieczenia, utrzymanie sumy ubezpieczenia dla nowych pojazdów lub dodatkowe obniżenie składki dzięki wkładowi własnemu.

Assistance

Pokrycie kosztów pomocy w razie wypadku czy awarii obejmuje holowanie, pomoc telefoniczną i inne opcje, zależnie od wariantu. Możesz wybierać spośród wersji standard, komfort i premium, dopasowując ubezpieczenie Assistance do swoich potrzeb.

Zielona Karta

Zabezpieczenie konieczne podczas podróży po krajach, w których Zielona Karta jest wymagana. Dzięki niemu możesz skorzystać ze swojego ubezpieczenia OC, jeśli spowodujesz wypadek w którymś z tych państw.

Ubezpieczenie utraty zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia

Dzięki temu ubezpieczeniu każdy, kto ma już 60% zniżki, zachowuje ją w momencie powstania szkody. Jest to ochrona dla wszystkich posiadających OC i AC w MTU.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Jest związane z użytkowaniem pojazdu. MTU po wypadku zwróci koszty leczenia, pomoże w razie całkowitego lub trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie NNW w ruchu komunikacyjnym

Jest to gwarancja wysokiego świadczenia pieniężnego – 100 tys. złotych, w przypadku śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego. Obejmuje ruch drogowy, wodny lub powietrzny. NNW występuje w dwóch wariantach, zawierających różne opcje ochrony – komfort lub maxi ochrona.

Ubezpieczenie szyb, bagażu i wyposażenia dodatkowego auta

Ochrona szyb obejmuje ubezpieczenie wszystkich szyb w samochodzie. Bagaż jest chroniony przed szkodami spowodowanymi przez złodziei lub wypadki. Wyposażenie dodatkowe auta, które możesz objąć dodatkowym ubezpieczeniem, to sprzęt audiofoniczny, audiowizualny oraz łączność telefoniczna wraz z głośnikami i antenami.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook