loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w PZU

PZU umożliwia kupno ubezpieczenia zarówno w placówce, poprzez agenta i online. Dzięki kalkulatorowi OC obliczysz składkę i kupisz polisę w zaledwie dziesięć minut, co znacząco zwiększa wygodę korzystania z usług tego ubezpieczyciela. Wiele spraw załatwisz, siedząc na fotelu przy dobrej kawie.

Kalkulator OC

Skorzystanie z kalkulatora OC AC, dostępnego na portalu PZU, pozwoliło nam na dokładne sprawdzenie oferty ubezpieczyciela w praktyce. Trzydziestoletni pracownik techniczny, pragnący ubezpieczyć swojego Peugeota 107 Active i nie posiadający żadnych zniżek, zapłaci 711 zł za OC. W cenie będzie PZU Auto Pomoc Komfort. Jeśli chciałby do tego dokupić AC, ostateczna cena wyniesie 1836 zł.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

W ramach ubezpieczenia OC w PZU otrzymasz polisę ważną we wszystkich państwach Unii Europejskiej, a także bezpłatne ubezpieczenie PZU Auto Pomoc w wariancie Komfort. Masz możliwość dokupienia polisy PZU Ochrona Zniżek, dzięki której zachowasz zniżki za bezszkodowy przebieg mimo wypłaty odszkodowania osobie poszkodowanej w spowodowanym przez ciebie wypadku.

Ubezpieczenie AC

AC w PZU posiada formułę all risks, chroniąc ciebie przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami. Masz do wyboru dwa rodzaje rozliczania szkód – AC Serwisowe i AC Optymalne. Różnicuje je oryginalność użytych części podczas naprawy. Dodatkowymi opcjami AC jest PZU Auto Non Stop, Pakiet Stała Wartość Pojazdu i Nieredukcyjna Suma Ubezpieczenia, udział własny w AC (który obniża składkę) oraz PZU Ochrona Zniżek. W ramach AC bez opłat dołączane jest Auto Pomoc w wariancie Komfort. Jeśli wybierzesz wersję Super tego ubezpieczenia, otrzymasz specjalną ofertę cenową.

PZU Auto Pomoc

Dzięki temu ubezpieczeniu uzyskasz pomoc w trudnych sytuacjach na drodze. Ubezpieczenie obejmuje m.in. holowanie lub naprawę na miejscu, pojazd zastępczy, doładowanie akumulatora, wymianę opony, otwarcie samochodu w razie zatrzaśnięcia kluczyków itd. Ubezpieczenie to w wariancie Komfort jest dodawane do OC lub AC.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

Zakres ubezpieczenia obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków, do których doszło w Polsce i poza jej granicami. Zapewnia wypłatę odszkodowania zarówno pasażerom, jak i kierowcy, nawet jeśli to on był sprawcą zdarzenia.

Ubezpieczenie NNW Max

Obejmuje najpoważniejsze następstwa nieszczęśliwych wypadków, jak śmierć i trwała niezdolność do pracy. Stanowi uzupełnienie NNW i chroni konkretną osobę. Suma ubezpieczenia jest wysoka przy dość niskiej składce. Funkcjonuje niezależnie od sprawstwa wypadku i tego, czy ubezpieczony uzyskał inne odszkodowanie NNW.

Ubezpieczenie PZU Auto Szyba

Jest to zabezpieczenie przed kosztami wymiany lub naprawy szyby uszkodzonej w ubezpieczonym samochodzie. Kupując PZU AutoSzyba zyskujesz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby, ochronę w ramach formuły all risks, gwarancję zachowania zniżek w AC i bezgotówkowe rozliczenie szkody.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook