loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:17,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w TUW

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW) sprzedaje ubezpieczenia jedynie osobom, które zostały członkami tej organizacji. Dopiero po złożeniu deklaracji członkowskiej, wpłaceniu składki i wykupieniu udziałów zostaje się pełnoprawnym członkiem TUW. Mogą nimi być osoby fizyczne, prawne i jednostki organizacyjne nie będące osobami prawnymi, ale którym ustawa przyznaje zdolność prawną. Dopiero po wykonaniu tych czynności możliwe staje się wykupienie ubezpieczenia.

Kalkulator OC

TUW nie udostępnia własnego kalkulatora OC AC. Żeby dowiedzieć się, ile wyniesie nas składka na ubezpieczenie, należy skontaktować się z agentem telefonicznie lub udać do placówki.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

OC Posiadacza Pojazdu Mechanicznego

Oferta jest skierowana do posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i motorowerów, pojazdów wolnobieżnych oraz przyczep. Ubezpieczenie OC obejmuje ochronę przed skutkami finansowymi szkód powstałych podczas ruchu pojazdu, przy wsiadaniu/wysiadaniu, bezpośrednio przy załadowaniu oraz rozładowaniu pojazdu, a także w trakcie zatrzymania, postoju i garażowania. OC obowiązuje w Polsce, krajach Unii Europejskiej oraz Chorwacji, Islandii, Lichtensteinie, Norwegii i Szwajcarii.

Autocasco

Ubezpieczeniem Autocasco w TUW można objąć samochody osobowe, motocykle, motorowery oraz przyczepy. Wartość pojazdu określa się według rynkowej wartości lub ceny wskazanej na fakturze (w przypadku nowych pojazdów). TUW dokładnie określa zakres ochrony w ubezpieczeniu – odszkodowanie otrzymasz, gdy pojazd dozna szkody częściowej lub całkowitej w wyniku zderzenia, powodzi, zatopienia, uderzenia pioruna, zapadnięcia ziemi, gradu, huraganu, pożaru, wybuchu czy działań osób trzecich.

NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, powstałych w związku z ruchem pojazdu mechanicznego, obejmuje świadczenia takie, jak: świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, nabycia protez i środków ochronnych, przeszkolenia zawodowego inwalidów, kosztów pogrzebu czy kosztów sprowadzenia zwłok. Suma ubezpieczenia NNW różni się w zależności od wariantu i może wynosić od 3000 zł do 15000.

Zielona Karta

Wykupienie tego ubezpieczenia chroni twoje finanse w razie spowodowania szkody za granicą. Dzięki Zielonej Karcie OC zachowuje moc prawną w określonych krajach i nie będziesz musiał wykupywać dodatkowych polis.

Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance

W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia – Premium lub Standard – uzyskasz natychmiastową pomoc na wypadek awarii, kolizji czy kradzieży, w określonym zakresie. Standard obejmuje świadczenia związane z pomocą informacyjną, holowaniem, transportem i naprawą na miejscu zdarzenia. Skorzystanie z niego jest możliwe, gdy wypadek wydarzy się w odległości dalszej niż 25 km od miejsca zamieszkania ubezpieczonego. Wariant Standard jest wliczony w składkę OC i AC. Z kolei Premium udostępnia znacznie więcej opcji, jak np. parkowanie, pokrycie kosztów złomowania za granicą, zakwaterowanie w hotelu czy dostarczenie paliwa. Należy wpłacić dodatkową składkę, by skorzystać z tego ubezpieczenia. Warunkiem skorzystania z Assistance jest niezzwłoczne powiadomienie Centrum Alarmowego Assistance – nie później niż w ciągu 12 godzin.

Autoszyby

Ubezpieczenie Autoszyby chroni cię przed skutkami finansowymi wymiany zniszczonych lub uszkodzonych szyb w samochodzie, pojeździe ciężarowym lub osobowo-ciężarowym. Suma ubezpieczenia wynosi 3000 zł.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook