..
Produkty
  • Nie znaleziono produktów
Pokaż wszystkie produkty

A.B.S. TULEJA STABILIZATORA 271058

EAN: 8717109583625 SKU: ABS271058
...
A.B.S. TULEJA STABILIZATORA 271058
A.B.S. TULEJA STABILIZATORA 271058 A.B.S. TULEJA STABILIZATORA 271058

Oferta dotyczy 1 sztuki

  • Średnica wewnętrzna [mm]
  • 24
  • średnica zewnętrzna [mm]
  • 45
  • Długość [mm]
  • 41
  • parzyste numery artykułów
  • 271058
  • Ciężar [kg]
  • 0,05

Specyfikacja Tecdoc

  • Producent części
  • A.B.S.
  • Typ samochodu
  • Samochody osobowe
  • Strona zabudowy
  • przód
  • Średnica wewnętrzna
  • 24
  • Jakość części (zgodnie z GVO)
  • P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
  • EAN (GTIN)
  • 8717109583625
  • Waga produktu
  • 0.05
  • Wersja
  • Europejska

Parametry

Zastosowanie

  • TOYOTA
    • COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
      • benzyna
        1.6 (ZNR10_), 1598ccm3, 81kW, 110KM, 3ZZFE
        1.8 (ZNR11_), 1794ccm3, 95kW, 129KM, 1ZZFE
      • olej napędowy
        2.0 D-4D (CUR10_), 1995ccm3, 85kW, 116KM, 1CDFTV
        2.2 D-4D (AUR10_), 2231ccm3, 130kW, 177KM, 2ADFHV
        2.2 D-4D (AUR10_), 2231ccm3, 100kW, 136KM, 2ADFTV
    • COROLLA Verso (_E12_)
      • benzyna
        1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R), 1598ccm3, 81kW, 110KM, 3ZZFE

Podczas doboru części korzystamy z informacji zawartych w katalogu TecAlliance. Dopasowywanie części powinno odbywać się po numerze nadwozia VIN. Daty występujące w nawiasach oznaczają całościowe lata produkcji podanego modelu auta, nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Pamiętaj, że producent mógł zastosować 2 lub więcej różnych typów w podanym modelu samochodu. Warunki zastosowania do Twojego samochodu są w sekcji Twój pojazd - po wybraniu auta.

Szczególne kryteria zastosowania:

Strona zabudowy: wewnątrz
dla kodu modelu: Corolla Verso

Kody OE

AKRON-MALÒ
ASHIKA
BLUE PRINT
CAUTEX
DENCKERMANN
FEBEST
FEBI BILSTEIN
GSP
JAPANPARTS
JAPKO
KAVO PARTS
KAWE
MAPCO
MAXGEAR
MOOG
PEMEBLA
QUINTON HAZELL
SIDEM
SWAG
TALOSA
TEDGUM
TOYOTA
TRISCAN
WILMINK GROUP
,

A.B.S.

A.B.S. to producent części samochodowych obecny na rynku aftermarket od 1978 roku. Firma dostarcza swoje produkty bezpośrednio do oficjalnych dystrybutorów działających w całej Europie. Większość części wytwarzanych przez A.B.S. (ponad 20 tysięcy referencji) to części zamienne przeznaczone do samochodów europejskich oraz azjatyckich.

Firma A.B.S. produkuje w dużej mierze części samochodowe układu hamulcowego, układu zawieszenia oraz układu kierowniczego. Firma wykazuje się ogromną dbałością o jakość i bezawaryjność swoich wytwarzanych produktów, które produkowane są według obowiązujących standardów bezpieczeństwa najwyższego stopnia. Części zamienne A.B.S. pozostają zgodne z normą ECE R90 określającą poziom wydajności produktów.

Wysokiej jakości gumy drążków stabilizatora do układu zawieszenia

Gumy drążków stabilizatora to kluczowe elementy układu zawieszenia, które odpowiadają za stabilność i komfort jazdy w Twoim pojeździe. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty od renomowanego producenta A.B.S., które zapewniają optymalne połączenie elastyczności i wytrzymałości. Dzięki gumom drążków stabilizatora, Twój samochód zyskuje lepszą kontrolę nad torami jazdy, co przekłada się na bezpieczeństwo i przyjemność z prowadzenia. Oferujemy szeroki wybór gum, które pasują do różnych modeli aut, co pozwala na łatwe dopasowanie do Twojego pojazdu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz gumy drążków stabilizatora, które spełnią Twoje oczekiwania oraz wymagania producenta A.B.S..

Dane podmiotu odpowiedzialnego / producenta

Auto-ABS

ul. Rzemieślnicza 35
Przeźmierowo, 180 00


Kontakt: [email protected]

27,50 zł

  • Ponad 10 lat na rynku ecommerce
  • Wysyłka z kilku magazynów do późnych godzin
  • Własny magazyn w centrum Krakowa
  • Ponad milion dostępnych części
  • Łatwe zwroty i wymiany

..
Pytanie o przedmiot