Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

AMSOIL SABER PROFESSIONAL 2T 100:1 SYNTH 0,946L
ATPQT

dostępny
57.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
ATPQT
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
48 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 685 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

 • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny marki AMSOIL
 • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
 • Numer katalogowy: ATPQT
 • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące ATPQT

Pojemność: 0,946 litra - 1 kwarta

AMSOIL SABER Professional jest specjalnie zaprojektowany do przenośnych urządzeń dwusuwowych , takich jak piły łańcuchowe, nożyce , dmuchawy , pilarki,kosiarki.

AMSOIL SABER Professional - Poprawia reakcję przepustnicy, minimalizuje powstawanie osadów i obniża emisję spalin. Doskonały do zastosowań w piłach spalinowych,kosiarkach etc., wytrzymuje wysokie temperatury silnika, oferuje doskonałą ochronę i wydajność.

Używanie AMSOIL SABER Professional eliminuje potrzebę mieszania różnych współczynników dla różnych urządzeń . Z AMSOIL Saber Professional, nie ma kompromisu . To oszczędza czas i pieniądze, jednocześnie zapewniając maksymalną wygodę i ochronę silnika .

Ochrona silnika:

AMSOIL SABER Professional został przetestowany i sprawdzony w celu zapewnienia ochrony i wydajności. Używać w proporcjach 100:1 niezależnie od proporcji mieszanki określonej przez producenta danego urządzenia.SABER Professional jest przeznaczony do eksploatacji na gorąco w silnikach dwusuwowych , skutecznie eliminuje odkładanie się osadów z węgla na pierścieniach i zapobiegania ich zapiekaniu.Dzięki unikalnej technologi Saber Professional doskonale spala paliwo a co za tym idzie ogranicza dymienie do minimum poprawiając warunki pracy samego operatora.

Korzyści:

 • 1. Bezdymny - dostarcza mniej emisji w proporcji 80:1 i 100:1.
 • 2. Stabilizuje paliwo do przechowywania poza sezonem.
 • 3. Zapewnia wyjątkową ochronę i wydajność na ubogiej mieszance.
Dozowanie:

Dla maksimum korzyści ,stosować w następujących proporcjach niezależnie od proporcji mieszanki określonej dla urządzenia:

 • 1. Konwencjonalne 32:1 4.0 OZ 1 galon.
 • 2. Konwencjonalne 40:1 3,2 OZ 1 galon.
 • 3. Konwencjonalne 50:1 2,6 OZ 1 galon.
 • 4. SABER Professional 80:1 1,6 OZ 1 galon.
 • 5. SABER Professional 100:1 1,3 OZ 1 galon.

1 galon 3,784L

1 oz 30 ml

AMSOIL

Amerykańskie przedsiębiorstwo Amsoil założone zostało w 1969 roku przez Alberta. J. Amatuzio. Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji oraz dystrybucji środków smarnych w pełni syntetycznych. W 1972 roku firma wypuściła pierwszy w pełni syntetyczny olej silnikowy 10W40 dzięki swoim wieloletnim badaniom i inspiracją technologią lotniczą, z którą zżyty był założyciel firmy. Wszystkie oleje firmy produkowane są wyłącznie w jednej fabryce Amsoil Inc. w Superior w Stanach Zjednoczonych.

Oleje silnikowe Amsoil są niezwykle wydajne w wielu dziedzinach motoryzacji oraz motorsportu. Dzięki mottu Racing is Research oleje silnikowe Amsoil otrzymują zastosowania wcześniej dostępne tylko w sportach motorowych. Każda substancja chemiczna jest testowana pod kątem zgodności ze standardami jakości firmy, dzięki temu rozwiązaniu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości zdolne w pełni chronić silnik oraz jego elementy ruchome przez zużyciem. Nie ważne, czy to samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl, łódź, skuter śnieżny czy kosiarka, ważne by posiadał silnik spalinowy - produkty Amsoil są przeznaczone do każdego typu pojazdu oraz pozwolą mu pracować z maksymalną wydajnością wydłużając przy tym żywotność silnika.

Płatności i metody dostawy