..
8510 A504 2557 L144
Produkty
  • Nie znaleziono produktów
Pokaż wszystkie produkty

BITEX DO KONSERWACJI PODWOZIA DO PISTOLETU 1L

EAN: 5903682000779 SKU: BITEX DKP 1L
BITEX DO KONSERWACJI PODWOZIA DO PISTOLETU 1L
BITEX DO KONSERWACJI PODWOZIA DO PISTOLETU 1L BITEX DO KONSERWACJI PODWOZIA DO PISTOLETU 1L BITEX DO KONSERWACJI PODWOZIA DO PISTOLETU 1L

Oferta dotyczy 1 sztuki

  • Kod
  • BITEX DKP 1L
  • Pojemność
  • 1 litr

Specyfikacja Tecdoc

  • Marka
  • Bitex

Parametry

Opis produktu

Bitex jest jednym z najpopularniejszych środków konserwujących nakładanych pędzlem przeznaczonym do profesjonalnego chronienia podwozi samochodów przed powstawaniem korozji i wpływem erozyjnym mechanicznych czynników. Środek doskonale nadaje się do zabezpieczania powłok metalowych.

BITEX - pozwala na utworzenie trwałego zabezpieczenia lakierowanych elementów podwozia, spodu samochodu i błotników od strony koła. Powłoka, która jest nałożona jest jednocześnie bardzo trwała i elastyczna. Zapewnia zatem doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak uderzenia piasku i kamieni oraz negatywnym oddziaływaniem soli.

Najlepiej nakładać środek pistoletem lakierniczym do gęstych mas, można go rozcieńczyć benzyną do lakierów w ilości 5-10%. Wydajność średnia wynosi 3-6L na jeden samochód.

UWAGI dodatkowe:

  • 1. Konserwacja nie jest przeznaczona na silniki, do skrzyni biegów, wału napędowego, oraz układu wydechowego.
  • Użytkowanie samochodu zakonserwowanego BITEX'em jest możliwa po upłynięciu 24h od nałożenia.

31,00 zł

Cena za litr brutto: 31.00 zł

  • Ponad 10 lat na rynku ecommerce
  • Wysyłka z kilku magazynów do późnych godzin
  • Własny magazyn w centrum Krakowa
  • Ponad milion dostępnych części
  • Łatwe zwroty i wymiany

..
Pytanie o przedmiot