..
Produkty
  • Nie znaleziono produktów
Pokaż wszystkie produkty

JPN WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ STOP 75E1164-JPN

EAN: 5904270110344 SKU: 75E1164-JPN
...
JPN WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ STOP 75E1164-JPN
JPN WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ STOP 75E1164-JPN JPN WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ STOP 75E1164-JPN

Oferta dotyczy 1 sztuki

  • Liczba zestyków
  • 2

Specyfikacja Tecdoc

Zastosowanie

  • INFINITI
    • FX
  • NISSAN
    • 350Z Roadster (Z33)
    • 350Z coupe (Z33)
    • ALMERA II (N16)
    • ALMERA II Hatchback (N16)
    • ALMERA TINO (V10)
    • CUBE (Z12)
    • JUKE (F15)
    • MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
    • MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
    • MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
    • MICRA C+C III (K12)
    • MICRA II (K11)
    • MICRA III (K12)
    • MICRA IV (K13K, K13KK)
    • MURANO I (Z50)
    • NAVARA NP300 (D40)
    • NAVARA NP300 Platforma / podwozie (D40)
    • NOTE (E11, NE11)
    • NV200 / EVALIA Autobus
    • NV200 Furgon
    • PATHFINDER III (R51)
    • PRIMERA (P10)
    • PRIMERA (P11)
    • PRIMERA (P12)
    • PRIMERA Hatchback (P10)
    • PRIMERA Hatchback (P11)
    • PRIMERA Hatchback (P12)
    • PRIMERA Kombi (WP12)
    • PRIMERA Traveller (W10)
    • PRIMERA Traveller (WP11)
    • QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
    • TIIDA liftback (C11)
    • TIIDA sedan (SC11)
    • X-TRAIL I (T30)
    • X-TRAIL II (T31)
  • RENAULT
    • KOLEOS I (HY_)

Podczas doboru części korzystamy z informacji zawartych w katalogu TecAlliance. Dopasowywanie części powinno odbywać się po numerze nadwozia VIN. Daty występujące w nawiasach oznaczają całościowe lata produkcji podanego modelu auta, nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Pamiętaj, że producent mógł zastosować 2 lub więcej różnych typów w podanym modelu samochodu. Warunki zastosowania do Twojego samochodu są w sekcji Twój pojazd - po wybraniu auta.

Szczególne kryteria zastosowania:

Rodzaj skrzyni biegów: Skrzynia biegów manualna
Rok prod. do: 201104

Kody OE

AIRTEX
BECK/ARNLEY
BLUE PRINT
CALORSTAT by Vernet
ERA
FACET
FAE
FEBI BILSTEIN
HELLA
INTERMOTOR
JPN
MEAT & DORIA
METZGER
NISSAN
QUINTON HAZELL
RENAULT
SIDAT
VEMO
,

JPN

JPN to innowacyjna firma motoryzacyjna, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości pojazdów oraz usług związanych z branżą motoryzacyjną. W ofercie znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz zaawansowanymi technologiami. JPN stawia na zrównoważony rozwój, oferując ekologiczne rozwiązania transportowe oraz pojazdy elektryczne. Firma zapewnia również kompleksową obsługę posprzedażową, w tym serwis oraz części zamienne, co gwarantuje klientom pełne zadowolenie i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki profesjonalnemu zespołowi ekspertów, JPN utrzymuje wysokie standardy jakości oraz dba o satysfakcję swoich klientów.

Czujniki i części do świateł stop - bezpieczeństwo na drodze

Światła stop to kluczowy element bezpieczeństwa w każdym pojeździe, który informuje innych uczestników ruchu drogowego o zamiarze zatrzymania się. W kategorii 'Świateł stop' znajdziesz szeroki wybór czujników i komponentów od renomowanych producentów, takich jak JPN. Oferujemy zarówno oryginalne części, jak i wysokiej jakości zamienniki, które zapewnią niezawodność i długotrwałe działanie. Dzięki naszym produktom, Twoje światła stop będą działać sprawnie, co zwiększy bezpieczeństwo na drodze. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego pojazdu.

--,- zł

Produkt niedostępny
  • Ponad 10 lat na rynku ecommerce
  • Wysyłka z kilku magazynów do późnych godzin
  • Własny magazyn w centrum Krakowa
  • Ponad milion dostępnych części
  • Łatwe zwroty i wymiany

..
Pytanie o przedmiot