Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

LIQUI MOLY SPECIAL TEC F ECO 5W20 ECOBOOST 5L
LIM3841

dostępny
179.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
LIM3841
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 2149 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

 
Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany

Przedmiot zakupu: Olej syntetyczny firmy LIQUI MOLY

Zakup dotyczy ilość: 1 sztuki

Numer katalogowy: LIM3841

 

Informacje katalogowe LIM3841

Pojemność l 5

Specyfikacje API SN

  Ford WSS-M2C913-B

  Ford WSS-M2C913-C

  Ford WSS-M2C925-B

  Ford WSS-M2C948-B

Olej o niskim współczynniku tarcia, oparty na technologii syntetycznej. Najwyższa niezawodność smarowania zapewnionia zmniejszone zużycie paliwa możliwe. W odniesieniu do odporności na zużycie spełnia wymagania normy Forda WSS-M2C913-C. Ford zaleca jego stosowanie dla wszystkich silników, dla których wymagane są oleje o specyfikacji WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C lub WSS-M2C925-B.

Specyfikacja Forda WSS-M2C948-B jest wymagana w przypadku silników benzynowych Ford z wyjątkiem Ford Ka 08/2008, Focus ST 2004,75 2,5 l Duratec-ST VI5 Silnik i Focus RS 2004,75 2,5 l Duratec-ST VI5 silnika. Olej silnikowy standardowego WSS-M2C948-B jest określona dla wszystkich rutynowych czynności, usług, gwarancja, wycofywania produktów i usług gwarancji na 1,0 l silników EcoBoost 3-cylindrowych. Ponadto, jest w pełni kompatybilny ze starszymi wersjami.

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY założone zostało w 1957 roku w niemieckim Ulm jako przedsiębiorstwo rozwijające produkt związany bezpośrednio z jednostką napędową - dwusiarczek molibdenu w krystalicznej substancji efektywnie redukując tarcie wewnątrz silnika. Wymyślony został wówczas dodatek do oleju silnikowego, który poprawiał właściwości smarne oraz wydłużał żywotność silnika. Dwusiarczek molibdenu w formie ciekłej w języku angielskim to "liquidmolybdenumsulphide", finalnie pomysł biznesowy został przekuty na nazwę marki LIQUI MOLY.

Produkty LIQUI MOLY początkowo opierały się wyłącznie na dodatkach do silnika, jednakże pod koniec lat 70 XX wieku rozwinięta została linia olejów silnikowych, która w późniejszym czasie była systematycznie rozwijana. Proces rozszerzania oferty przez firmę z biegiem lat przyspieszył gwałtownie, dziś profesjonalna chemia warsztatowa i kosmetyki samochodowe stanowią integralną część oferty LIQUI MOLY.

Oleje silnikowe LIQUI MOLY charakteryzują się zawartym w swoim składzie dwusiarczkiem molibdenu, który efektywnie redukuje tarcie następujące wewnątrz silnika zapewniając mniejsze zużycie oleju silnikowego oraz redukcję zużycia paliwa. Dodatki do silnika LIQUI MOLY działają wyraźnie i nie powodują żadnych efektów ubocznych - ich celem jest zapewnienie tego, co zawarte jest na etykiecie. Produkty są bezkompromisowe i działają należycie w każdej jednostce napędowej.

Płatności i metody dostawy