Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Wysoka jakość
Szybka dostawa
Zwrot do 14 dni

MOTUL 300V COMPETITION 15W50 ESTER CORE 2L
300V COMP 15W50 2L

dostępny
101.90 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
300V COMP 15W50 2L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 1223 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

Specyfikacje
 • Przewyższa istniejące standardy
  • API SH/CF
  • CCMC G-4/PD-2
Referencje
 • PRODRIVE,
 • Ferrari,
 • Le Mans 24H,
 • FIA GT,
 • COLONI MOTORSPORT,
 • FORMULA 3000,
 • FRENCH GT,
 • RUFFIER EVENTS,
 • PORSCHE GT.
Pojemność

1 opakowanie - 2 litry

Opis

Syntetyczny olej silnikowy MOTUL 300V 15W-50 przeznaczony jest do eksploatacji w samochodach wykorzystywanych w sporcie, wyposażonych w turbodoładowane lub wolnossące 4-suwowe silniki benzynowe lub wysokoprężne, z bezpośrednim wtryskiem i katalizatorem.

Doskonale sprawdza się w warunkach dynamicznej jazdy sportowej, kiedy jednostka napędowa poddawana jest ekstremalnym obciążeniom i rozgrzewana jest do bardzo wysokich temperatur przy wysokich obrotach. Doskonale smaruje powierzchnie współpracujące, zmniejszając tarcie i zabezpieczając powierzchnię trwałym termicznie filmem olejowym.

Olej MOTUL 300V 15W-50 stosowany jest przez profesjonalistów podczas wyścigów torowych, wyścigów pucharowych jednej marki, rajdów, 24 godzinnego wyścigu Le Mans, wyścigów górskich i rajdów terenowych, na wszystkich nawierzchniach.

Technologia Ester Core

Od kilku dekad MOTUL opracowuje oleje silnikowe o wysokich parametrach na bazie estrów syntetycznych. Stosując estry syntetyczne zamiast innych jakościowych baz syntetycznych i łącząc je z innowacyjnymi dodatkami, MOTUL stworzył idealną kombinację.

Zastosowanie zaawansowanej technologii ESTER Core pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy silnika zachowując jego niezawodność i zapewniając wysoką ochronę elementów przed zużyciem.

MOTUL

Motul jest francuską firmą powstałą w 1853 roku produkującą wysokiej wydajności oleje silnikowe i smary przemysłowe. Jako pierwsza firma na świecie w 1966 roku wprowadziła na rynek olej półsyntetyczny Century 2100, a w 1971 roku wypuszczając pierwszy na świecie w pełni syntetyczny olej silnikowy Century 300V. Obecnie jako jeden z niewielu posiada unikatową serię syntetycznych olejów esterowych 330V Motorsport z przeznaczeniem do samochodów wyścigowych.

Oleje silnikowe Motul opracowywane dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieograniczonemu dostępowi do nowoczesnych metod badawczych, co pozwala specjalistom z firmy Motul na opracowywanie najbardziej zaawansowanych środków smarnych do wszelkich pojazdów wyposażonych w silnik spalinowy. Oleje silnikowe Motul zapewniają najlepszą ochronę jednostki napędowej oraz zapewniają pełnię osiągów we wszelkich trudnych warunkach.

Płatności i metody dostawy