Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Zdjęcie części: HYBRID 0W20 4L
Zdjęcie części: HYBRID 0W20 4L
Zdjęcie części: HYBRID 0W20 4L

Wysoka jakość

Szybka dostawa

Zwrot do 14 dni

MOTUL HYBRID 0W20 SN RC GF-5 TOYOTA HONDA 4L
HYBRID 0W20 4L

dostępny
135.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
HYBRID 0W20 4L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
4 5 0 z 1621 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

OLEJ SYNTETYCZNY MOTUL HYBRID 0W20 DO SAMOCHODÓW SPALINOWO-ELEKTRYCZNYCH
Specyfikacje
  • API SN RC
  • ILSAC GF-5
Pojemność

1 opakowanie - 4 litry

Opis

Wraz z uzyskaniem reputacji światowej sławy producenta niezawodnych środków smarnych, Motul zawsze mógł szczycić się innowacyjnością oraz umiejętnością przewidywań rynkowych i sprostania wymaganiom klientów. Tym razem marka szykuje kolejny przełom. Wprowadza nową gamę olejów silnikowych, przeznaczonych wyłącznie do pojazdów hybrydowych - Motul HYBRID.

 

Sprzedaż samochodów hybrydowych i hybrydowych plug-in, przy produkcji przekraczającej dziesięć milionów na całym świecie - zwłaszcza w Japonii i USA,

w ostatnich dwóch latach gwałtownie wzrosła. Najnowszy olej Motul HYBRID, skierowany jest do, wciąż rosnącego, segmentu samochodów hybrydowych z silnikiem benzynowym.

Od początku swego istnienia, Motul stosował najnowocześniejszą technologię, połączoną z pomysłowością i innowacyjnością. To od zawsze było wpisane w DNA marki. Już w 1966 roku, jako pierwsza, wprowadziła na rynek półsyntetyczny olej Motul 2100, by trzy lata później zaprezentować w pełni syntetyczny olej 300V. Teraz ponownie, jako pionier, wprowadza na rynek gamę olejów silnikowych, przeznaczonych do pojazdów hybrydowych. Pełne wykorzystanie oszczędności jakie daje technologia hybrydowa wymaga specyficznych produktów. Motul przygotował i jest teraz gotów zaprezentować światu gamę czterech produktów o wyjątkowej lepkości.

Wszystkie produkty są w pełni syntetyczne i przeznaczone do użycia w technologii hybrydowej również przy ekstremalnie niskiej klasie lepkości: SAE 0W12 oraz SAE 0W8, pozwalającej na niezwykłą oszczędność paliwa. Gwarantuje to doskonały zimny rozruch i pracę silnika w niskich temperaturach, niskie zużycie oleju przy jednoczesnym zachowaniu czystości silnika oraz trwałości oleju. Oleje serii HYBRID są kompatybilne z katalizatorami. Motul jest pierwszym producentem środków smarnych, który rozwija i wprowadza na rynek oleje silnikowe o klasie lepkości SAE 0W12 oraz 0W8.

MOTUL

Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.