...

OE FORD AMORTYZATORY TYLNE FORD MONDEO MK4 IV

FORD 1919327
605.30 zł
Cena netto 492.11 zł
dostępny
Numer katalogowy
FORD 1919327
Producent
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 komplet
Czar realizacji
5 dni
Ocena produktu
5 z 7264 ocen.
Czas na zwrot
14 dni
Opis
Producent

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany

Przedmiot zakupu: Komplet amortyzatorów oryginał FORD / Motorcraft

Strona zabudowy: Oś tylna

Zakup dotyczy ilość: 1 komplet

Numer katalogowy: FORD 1919327

 

Informacje katalogowe FORD 1919327 / FORD1919327

Spos&243;b mocowania amortyzatora g&243;rny trzon

Spos&243;b mocowania amortyzatora dolne oko

System tłumienia drgań zawieszenia dwururka

Rodzaj amortyzator&243;w cisnienie gazu

Jednostka pakowania 1

Ilość w jednostce pakowania 2

Występuje w samochodach

,

FORD GALAXY 2006/05 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm

1.6 EcoBoost 160KM / 118KW - 1596 ccm

1.8 TDCi 100KM / 74KW - 1753 ccm FFWA

1.8 TDCi 125KM / 92KW - 1753 ccm QYWA

2.0 TDCi 130KM / 96KW - 1997 ccm AZWA

2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm TYWA,KLWA

2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm

2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm QXWA,QXWC,QXWB,UFWA

2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm AZWC,UKWA

2.0 SCTi 203KM / 149KW - 1999 ccm TNWA

2.0 Flexifuel 145KM / 107KW - 1999 ccm TBWA,TBWB

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AOWB,AOWA

2.2 TDCi 200KM / 147KW - 2179 ccm

2.2 TDCi 175KM / 129KW - 2179 ccm Q4BA,Q4WA

2.3 160KM / 118KW - 2261 ccm SEWA

FORD S-MAX 2006/05 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm

1.6 EcoBoost 160KM / 118KW - 1596 ccm

1.8 TDCi 100KM / 74KW - 1753 ccm FFWA

1.8 TDCi 125KM / 92KW - 1753 ccm QYWA

2.0 TDCi 130KM / 96KW - 1997 ccm AZWA

2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm TYWA,KLWA

2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm

2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm QXWA,QXWC,QXWB,UFWA

2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm AZWC,UKWA

2.0 SCTi 203KM / 149KW - 1999 ccm TNWA

2.0 Flexifuel 145KM / 107KW - 1999 ccm TBWA,TBWB

2.0 EcoBoost 240KM / 176KW - 1999 ccm

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AOWB,AOWA

2.2 TDCi 200KM / 147KW - 2179 ccm

2.2 TDCi 175KM / 129KW - 2179 ccm Q4WA

FORD MONDEO IV sedan 2007/03 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm

1.6 Ti 125KM / 92KW - 1596 ccm PNBA

1.6 Ti 110KM / 81KW - 1596 ccm RHBA

1.8 TDCi 125KM / 92KW - 1753 ccm KHBA,QYBA

1.8 TDCi 100KM / 74KW - 1753 ccm FFBA

2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm

2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm QXBB,UFBA

2.0 TDCi 130KM / 96KW - 1997 ccm AZBA

2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm LPBA,TYBA,KLBA

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AOBC,AOBA

2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm TBBA

2.0 Flexifuel 145KM / 107KW - 1999 ccm TBBA,TBBB

2.2 TDCi 175KM / 129KW - 2179 ccm Q4BA

2.3 160KM / 118KW - 2261 ccm SEBA

2.5 220KM / 162KW - 2521 ccm HUBA

FORD MONDEO IV 2007/03 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm

1.6 EcoBoost 160KM / 118KW - 1596 ccm

1.6 Ti 125KM / 92KW - 1596 ccm PNBA

1.6 Ti 120KM / 88KW - 1596 ccm

1.6 Ti 110KM / 81KW - 1596 ccm RHBA

1.8 TDCi 125KM / 92KW - 1753 ccm KHBA,QYBA

1.8 TDCi 100KM / 74KW - 1753 ccm FFBA

2.0 SCTi 203KM / 149KW - 1976 ccm TNBA

2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm LPBA,TYBA,KLBA

2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm

2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm QXBB,UFBA

2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm AZBC

2.0 TDCi 130KM / 96KW - 1997 ccm AZBA

2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm

2.0 Flexifuel 145KM / 107KW - 1999 ccm TBBA,TBBB

2.0 EcoBoost 240KM / 176KW - 1999 ccm

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AOBC,AOBA

2.2 TDCi 200KM / 147KW - 2179 ccm

2.2 TDCi 175KM / 129KW - 2179 ccm Q4BA

2.3 160KM / 118KW - 2261 ccm SEBA

2.5 220KM / 162KW - 2521 ccm HUBA

FORD MONDEO IV Turnier 2007/03 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 TDCi 115KM / 85KW - 1560 ccm

1.6 Ti 125KM / 92KW - 1596 ccm PNBA

1.6 Ti 120KM / 88KW - 1596 ccm

1.6 Ti 110KM / 81KW - 1596 ccm RHBA

1.6 EcoBoost 160KM / 118KW - 1596 ccm

1.8 TDCi 125KM / 92KW - 1753 ccm KHBA,QYBA

1.8 TDCi 100KM / 74KW - 1753 ccm FFBA

2.0 SCTi 203KM / 149KW - 1976 ccm TNBA

2.0 TDCi 163KM / 120KW - 1997 ccm

2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm QXBB,UFBA

2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm AZBC

2.0 TDCi 130KM / 96KW - 1997 ccm AZBA

2.0 TDCi 115KM / 85KW - 1997 ccm LPBA,TYBA,KLBA

2.0 LPG 145KM / 107KW - 1999 ccm TBBA

2.0 Flexifuel 145KM / 107KW - 1999 ccm TBBA,TBBB

2.0 EcoBoost 240KM / 176KW - 1999 ccm

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AOBC,AOBA

2.2 TDCi 175KM / 129KW - 2179 ccm Q4BA

2.2 TDCi 200KM / 147KW - 2179 ccm

2.3 160KM / 118KW - 2261 ccm SEBA

2.5 220KM / 162KW - 2521 ccm HUBA

VOLVO S80 II 2006/03 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 DRIVe 114KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T

1.6 D DRIVe 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T

T4 180KM / 132KW - 1596 ccm B 4164 T

T4F 180KM / 132KW - 1596 ccm

D3 136KM / 100KW - 1984 ccm

D3 163KM / 120KW - 1984 ccm D 5204 T2

2.0 TDi 136KM / 100KW - 1997 ccm D 4204 T

2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3

T5 241KM / 177KW - 1999 ccm B 4204 T7

2.0 T 203KM / 149KW - 1999 ccm B 4204 T6

2.0 FlexFuel 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4

2.4 D 163KM / 120KW - 2400 ccm D 5244 T5,D 5244 T

2.5 T 200KM / 147KW - 2521 ccm B 5254 T6

2.5 T 231KM / 170KW - 2521 ccm B 5254 T10

2.5 T FlexFuel 231KM / 170KW - 2521 ccm B 5254 T11

2.5 T FlexFuel 200KM / 147KW - 2521 ccm B 5254 T8

3.2 AWD 243KM / 179KW - 3192 ccm B 6324 S5

3.2 AWD 238KM / 175KW - 3192 ccm B 6324 S

3.2 243KM / 179KW - 3192 ccm B 6324 S5

3.2 238KM / 175KW - 3192 ccm B 6324 S

4.4 V8 AWD 316KM / 232KW - 4414 ccm B 8444 S

VOLVO V70 III kombi 2007/08 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 DRIVe 114KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T

1.6 D 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T

T4 180KM / 132KW - 1596 ccm B 4164 T

1.6 T4F 180KM / 132KW - 1596 ccm

D3 136KM / 100KW - 1984 ccm

D3 163KM / 120KW - 1984 ccm

2.0 D 136KM / 100KW - 1997 ccm D 4204 T

2.0 FlexiFuel 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4

2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3

T5 241KM / 177KW - 1999 ccm B 4204 T7

2.0 T 203KM / 149KW - 1999 ccm B 4204 T6

D5 AWD 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

D5 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

2.4 D 175KM / 129KW - 2400 ccm D 5244 T14

2.4 D 163KM / 120KW - 2400 ccm D 5244 T5

2.5 T FlexiFuel 200KM / 147KW - 2521 ccm B 5254 T8

2.5 T 231KM / 170KW - 2521 ccm B 5254 T10

2.5 T 200KM / 147KW - 2521 ccm B 5254 T6

2.5 T FlexiFuel 231KM / 170KW - 2521 ccm B 5254 T11

3.2 243KM / 179KW - 3192 ccm

3.2 AWD 238KM / 175KW - 3192 ccm B 6324 S

3.2 238KM / 175KW - 3192 ccm B 6324 S

VOLVO XC70 II 2007/08 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

D5 AWD 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

2.4 D AWD 163KM / 120KW - 2400 ccm D 5244 T16,D 5244 T5

2.4 D 175KM / 129KW - 2400 ccm D 5244 T14

VOLVO S60 II 2010/04 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 D 114KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T

T3 150KM / 110KW - 1595 ccm B 4164 T3

T4F 180KM / 132KW - 1596 ccm

T4 180KM / 132KW - 1596 ccm B 4164 T

D4 181KM / 133KW - 1969 ccm

T5 245KM / 180KW - 1969 ccm

T6 306KM / 225KW - 1969 ccm

D4 163KM / 120KW - 1984 ccm

D3 163KM / 120KW - 1984 ccm D 5204 T2

D3 136KM / 100KW - 1984 ccm

T5 240KM / 176KW - 1999 ccm B 4204 T7

2.0 T 203KM / 149KW - 1999 ccm B 4204 T6

D5 AWD 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

D5 AWD 230KM / 169KW - 2400 ccm

D5 AWD 215KM / 158KW - 2400 ccm D 5244 T15,D 5244 T11

D5 230KM / 169KW - 2400 ccm

D5 215KM / 158KW - 2400 ccm D 5244 T15,D 5244 T11

D5 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

T6 AWD 304KM / 224KW - 2953 ccm B 6304 T4

3.0 T AWD 351KM / 258KW - 2953 ccm

T6 AWD 329KM / 242KW - 2953 ccm

VOLVO V60 2010/09 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

1.6 DRIVe 114KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T

T3 150KM / 110KW - 1595 ccm B 4164 T3

T4 180KM / 132KW - 1596 ccm B 4164 T

T4F 180KM / 132KW - 1596 ccm

D4 181KM / 133KW - 1969 ccm

T6 306KM / 225KW - 1969 ccm

T5 245KM / 180KW - 1969 ccm

D3 136KM / 100KW - 1984 ccm

D3 163KM / 120KW - 1984 ccm D 5204 T2

2.0 T 203KM / 149KW - 1999 ccm B 4204 T6

T5 241KM / 177KW - 1999 ccm B 4204 T7

D5 230KM / 169KW - 2400 ccm

2.4 D5 215KM / 158KW - 2400 ccm D 5244 T15,D 5244 T11

2.4 Hybrid AWD 215KM / 158KW - 2400 ccm

D4 AWD 163KM / 120KW - 2400 ccm

D5 AWD 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

D5 205KM / 151KW - 2400 ccm D 5244 T10

D5 AWD 230KM / 169KW - 2400 ccm

D4 AWD 181KM / 133KW - 2400 ccm

2.4 D5 AWD 215KM / 158KW - 2400 ccm D 5244 T15,D 5244 T11

T6 AWD 329KM / 242KW - 2953 ccm

3.0 T AWD 351KM / 258KW - 2953 ccm

T6 AWD 305KM / 224KW - 2953 ccm B 6304 T4

CHEVROLET CORVETTE C6 2004/09 ->

Wersja Silnik / Moc Kody silników

6.2 ZR1 647KM / 476KW - 6162 ccm LS9 6,2L

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

KYB 349021

KYB 345623

SACHS 313754

VOLVO 31317496

VOLVO 31329491

VOLVO 31329492

VOLVO 31329493

VOLVO 31329494

VOLVO 31340694

VOLVO 31340696

VOLVO 31340697

VOLVO 31340698

VOLVO 31340699

VOLVO 31340700

VOLVO 31340701

VOLVO 30714221

VOLVO 31262177

VOLVO 31200755

VOLVO 31262910

VOLVO 31262911

VOLVO 31317495

Amortyzatory
Amortyzatory OE FORD służą do tłumienia drgań i stabilizacji auta podczas jazdy. Mają zapewnić możliwie jak najdłuższy kontakt koła z powierzchnią podczas jazdy, hamowania i pokonywania zakrętów. 

Są podstawowymi elementami zawieszenia samochodów. Rozróżnia się dwa typy amortyzatorów OE FORD - olejowe oraz gazowe (gazowo-olejowe). W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz stabilności prowadzenia należy wymieniać je parami wraz z osłonami i odbojami OE FORD

Amortyzatory renomowanej marki OE FORD charakteryzują się wysoką jakością i świetnie sprawdzą się w Twoim samochodzie. Kupując produkt OE FORD FORD 1919327 zyskujesz:
  • najwyższej jakości wykonanie
  • odpowiednią charakterystykę pracy amortyzatora
  • zapewnienie właściwej pozycji samochodu
  • bezproblemowy montaż
  • dostęp do najwyższej jakości technologii
  • skróconą drogę hamowania
  • lepszą przyczepność
  • lepszą kontrolę nad ruchami nadwozia
  • większą czułość prowadzenia

Przy zakupie amortyzatorów OE FORD najważniejszy jest dokładny dobór - weryfikacja po numerze vin pozwala zweryfikować typ zawieszenia i wybrać odpowiedni produkt. Amortyzator OE FORD $indek dla samochodu z zawieszeniem standardowym może mieć inną charakterystykę od części dla auta z zawieszeniem sportowym. Zaleca się weryfikację stanu amortyzatorów OE FORD co 20 tysięcy kilometrów i ich wymianę co 80-100 tysięcy kilometrów.

Firma OE FORD udziela na FORD 1919327 gwarancji na produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji.

 Zaleca się weryfikację stanu amortyzatorów co 20 tysięcy kilometrów. Uwagę powinny wzbudzić:
  • częste aktywowanie się ABS podczas hamowania
  • charakterystyczne “kołysanie” się samochodu po pokonaniu wyboju lub dziury,
  • nietypowe zużycie opon “ząbkowanie”
  • widoczne na amortyzatorze ślady wycieków


Ford Motor Company to amerykański koncern motoryzacyjny założony 16 czerwca 1903 roku przez Henry'ego Ford'a w Detroit. Ford zasłynął w 1908 roku wypuszczając na rynek pierwszy samochód osobowy dla każdego - Ford Model T. Dzięki zastosowaniu w trakcie produkcji samochodu taśmy produkcyjnej jako pierwszy producent samochodów na świecie Model T stawał się z czasem coraz tańszy oraz znacznie lepiej spasowany. W końcu linia produkcyjna pozwalała na podział obowiązków w procesie montażu samochodu, przez co każda ekipa mogła skupić się na montażu tylko określonych elementów. Zastosowanie tak rewolucyjnego rozwiązania pozwoliło obniżyć koszta produkcji pozwalając średnio zarabiającym amerykanom na zakup swoich pierwszych czterech kółek. Do przełomowych konstrukcji można zaliczyć m.in. Forda Falcona z 1960 roku, będącym pierwszym amerykańskim samochodem kompaktowym po II wojnie światowej oraz późniejszą legendę marki, Forda Mustanga w 1964 roku co sprawiło, że prawie każdy mógł sobie pozwolić na atrakcyjnie cenowo sportowy samochód.

Koncern Ford obecnie jest w posiadaniu takich marek samochodów jak Lincoln (samochody luksusowe), czy wycofana w 2011 roku marka Mercury pozycjonowana pomiędzy Fordem a Lincolnem. Przez lata Ford był w posiadaniu wielu marek samochodowych, od 1989 posiadał markę Jaguar, a od 2000 roku również i markę Land Rover, obie finalnie zostały sprzedane indyjskiemu koncernowi Tata Motors w 2008 roku. Własnością Ford'a od 1999 roku była również marka Volvo, przede wszystkim kojarząca się z pionierskim podejściem do bezpieczeństwa. Została ona sprzedana w 2010 roku chińskiemu koncernowi Zhejiang Geely Holding Group.

Oryginalne części zamienne Ford przynoszą użytkownikowi wiele wymiernych korzyści jak poprawa standardu bezpieczeństwa, osiągów, wyglądu, perfekcyjna jakość wykonania i zapewnienie bezawaryjności silnika. Oferta oryginalnych części samochodowych Ford'a obejmuje bardzo szeroki asortyment. W ofercie można znaleźć m.in. tarcze oraz klocki hamulcowe, zestawy filtrów oraz filtry sprzedawane osobno, świece zapłonowe czy oleje silnikowe i przekładniowe.

Oryginalne akcesoria samochodowe Ford sprawią, że Twój samochód będzie jeszcze wspanialszy. Bez względu na to, czy szukasz określonego elementu do stylizacji, chcesz zapewnić swojemu samochodowi ochronę oraz sprawić, by jego prowadzenie było prostsze i bardziej komfortowe. Bogata oferta akcesoriów Ford'a obejmuje m.in. chlapacze, dywaniki gumowe oraz welurowe, belki bagażnika dachowego, pakiety bezpieczeństwa czy akcesoria Ford Performance Parts dostępne np. do najnowszego Ford'a Mustanga. Dzięki Ford Performance Parts Twój Mustang zyska nie tylko unikatowego wyglądu, ale również poprawią one prowadzenie samochodu czy też jego osiągi.

Płatności i metody dostawy
Czas wysyłki dla tej oferty: 5 dni
Odbiór osobisty
0.00 PLN
odbiór po potwierdzeniu zamówienia
Poczta polska - Kurier 48H
13.00 PLN
do 48h od nadania
Poczta polska - Kurier 48H - pobranie
15.00 PLN
do 48h od nadania
Kurier
13.00 PLN
do 24h od nadania
Kurier pobranie
15.00 PLN
do 24h od nadania
Jedna przesyłka to maksymalnie 30kg. Jeżeli nie jesteś pewny kosztu dostawy, skontaktuj się z Nami.

Zamienniki OE

Inne produkty

Inne w tej kategorii

Motostacja sp z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
NIP: 6751728550, REGON: 385964455, KRS: 000839275
Poprzedni właściel, Motostacja s.c. NIP: 6751442339
Email
SMS
535005443
Infolinia
12 333 73 93
© 2010-2020 Motostacja.com
części samochodowe akcesoria i oleje online - kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone.