Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Zdjęcie części: VECTON LD 10W40 20L

Wysoka jakość

Szybka dostawa

Zwrot do 14 dni

CASTROL VECTON LONG DRAIN LS 10W40 E4/E7 20L
VECTON LD 10W40 20L

dostępny
382.00 PLN
Dopasowanie do auta
Numer katalogowy
VECTON LD 10W40 20L
Producent
Grupa
Stan
Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy
1 sztuki
Czas realizacji
24 godziny
Ocena produktu
5 5 0 z 4585 ocen.
Masz wątpliwości czy produkt będzie właściwy dla Twojego auta?

Opis produktu

  • Przedmiotem oferty jest: Olej syntetyczny firmy CASTROL
  • Oferta dotyczy ilość: 1 sztuki
  • Numer katalogowy: VECTON LD 10W40 20L
  • Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Informacje techniczne dotyczące VECTON LD 10W40 20L

Pojemność: 20 litrów

Specyfikacje: ACEA E4/E7

- MB-Approval 228.5

- MAN M 3277

- Renault RLD-2

- Volvo VDS-3

- Scania LDF-3 może być używany w miejsce LDF-2

- MTU Oil Category 3

- DQC III -10

- Mack EO-N

- meets DAF requirements

Nowy olej Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS to zaawansowany, w pełni syntetyczny olej niskopopiołowy, stworzony do wydłużonych okresów między wymianami, nawet do 100 000 km¹, w najnowszych europejskich silnikach wysokoprężnych z nowoczesnymi systemami redukcji emisji szkodliwych substancji w tym DPF. Można go stosować także w starszych ciężarówkach i pojazdach off-road. Unikatowa technologia System 5 Technology oleju Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS pozwala mu zaadaptować się do zmiennych warunków, by zmaksymalizować osiągi w pięciu obszarach: zużycia paliwa, zużycia oleju, okresów między wymianami, wydłużenia żywotności i mocy. Po za tym:

  • 1. Neutralizuje szkodliwe kwasy, utrzymując liczbę zasadową TBN na wymaganym poziomie przez cały okres między wymianami.
  • 2. Wydłuża okresy między wymianami, by pojazdy mogły jeździć dłużej bez przestojów.
  • 3. Utrzymuje w dobrej kondycji systemy wtórnej obróbki spalin, by skład spalin był zgodny z obowiązującymi przepisami.

W niezależnych testach laboratoryjnych Castrol VECTON Long Drain przewyższył aż do 40 wymagania API i ACEA, w zakresie stabilności lepkości, ilości generowanych osadów na tłokach, rozpraszania sadzy, a także w ochronie przeciwzużyciowej i odporności na korozję.

Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS ma aprobatę firm Mercedes-Benz, MAN, Renault, Volvo i Deutz na wymianę co 100 tys. km, zgodnie z ich specyfikacją. Okresy między przeglądami zależą od typu silnika, warunków użytkowania, historii serwisowej, obecności systemu diagnostyki i jakości paliwa. Zawsze sprawdzaj zalecenia producenta w instrukcji obsługi pojazdu.

CASTROL

CASTROL - wiodący i jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych pochodzący z Wielkiej Brytanii. Partner wielu znanych producentów samochodów takich jak grupa VAG, Volvo, Toyota, Ford, DAF czy MAN), oferujący również swoje produkty na rynku aftermarket. Ponad 110 letnie doświadczenie w produkcji i opracowywaniu olejów, płynów, środków smarnych procentuje, jest to najbardziej rozpoznawalny producent w branży. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 7500 wykwalifikowanych pracowników w ponad 46 krajach. Dystrybucja prowadzona jest w 120 państwach.

Firma posiada centra technologiczne w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Indiach, Chinach i Niemczech. Producent popularnego oleju Castrol Edge oraz linii produktów Castrol Magnatec. Oferta dotyczy szeregu produktów dla silników samochodów osobowych dwusuwowych i czterosuwowych benzynowych oraz z zapłonem samoczynnym, motocykli, quadów, łodzi. Firma proponująca najlepszego gatunku produkty wybierane przez kierowców na całym świecie. W swojej ofercie posiada oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne o normach dedykowanych do praktycznie każdego modelu samochodu i każdych możliwych warunków klimatycznych! 


Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.