Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.

Nowa Toyota Corolla najpopularniejszym samochodem na naszym rynku

12 Aug 2019, Newsy
Po wielu latach rynkowej dominacji Skoda Octavia na rynku polskim musiała ustąpić. Bestseller czeskiej marki został zdetronizowany przez jedenastą generację Toyoty Corolli, która trzeci miesiąc z rzędu jest najpopularniejszym samochodem na naszym rynku.

Dostępna w trzech wariantach nadwozia - hatchback, sedan oraz kombi oraz w dwóch wariantach napędowych - benzyna oraz hybryda okazały się rynkowym sukcesem. Najnowsza generacja światowego bestselleru japońskiej marki została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez klientów flotowych.
Toyota Corolla zdetronizowała tym ruchem Skodę Octavię oraz Fabię, które w ostatnich latach naprzemiennie okupowały sprzedażowe podium. Od początku roku Toyota sprzedała łącznie 36,5 tysiąca samochodów i mogą się pochwalić udziałem w rynku na poziomie 11,5%. Nowa Corolla najczęściej jest sprzedawana w nadwoziu sedan, aż 60% sprzedanych samochodów to warianty hybrydowe. Jak widać postęp technologiczny oraz bezawaryjność układu hybrydowego przekonują do siebie coraz większą rzeszę klientów, również tych flotowych.

Dołącz do dyskusji