Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.

Twój Ford F-150 może stać się bardziej wytrzymały - szyba czołowa Gorilla Glass

26 Sep 2019, Newsy
W Stanach Zjednoczonych firma Hyperformance ogłosiła partnerstwo z Corning. Jeżeli mieszkacie za oceanem i macie w planach zakup Forda F-150 to radzimy poczekać, gdyż niedługo do sprzedaży trafi szyba przednia Gorilla Glass - rodzaj szkła znacznie bardziej odpornego na uderzenia.
Nikt się nie przesłyszał, rodzaj szkła, które znajduje się obecnie w większości produkowanych smartfonów za opłatą w wysokości początkowej 899.95 dolarów amerykańskich będziemy mogli taką mieć w Fordzie F-150 - najlepiej sprzedającym się pickupie w Stanach Zjednoczonych.

Przez amerykanów często jest on wykorzystywany w charakterze "woła roboczego", wówczas po wjeździe na grząskie drogi istnieje możliwość oberwania nie jednym małym kamyczkiem. Czasami stratny może się okazać tylko lakier, lecz czasami wspomniany kamyczek może uderzyć w przednią szybę - często ją uszkadzając. Właśnie pomocne ma się nam okazać rozwiązanie firm Hyperformance oraz Corning - szyba przednia Gorilla Glass.

"Tradycyjna szyba czołowa produkowana jest z wykorzystaniem szkła hartowanego. Firma Corning stosuje szkło hartowane chemicznie, które jest bardziej elastyczne, trwałe, lekkie, cieńsze oraz mniej zniekształcające".


Początkowa cena w wysokości prawie 900 dolarów amerykańskich (prawie 4000 złotych) za samą szybę (cena nie zawiera kosztów montażu) może się wydawać duża, aczkolwiek jeżeli zdarzy nam się wymienić w swoim samochodzie przednią szybę kilka razy, wówczas ta cena nie wydaje się duża. Ponadto Hyperformance obejmuje produkt dwuletnią gwarancją na uszkodzenia.

Dołącz do dyskusji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.