Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.

Pierwszy autoryzowany serwis Tesli otwarty w Warszawie

03 Sep 2019, Newsy
Elon Musk - przez jednych uznawany za szaleńca, przez drugich jako wizjoner. Założyciel marki Tesla Motors, która ma na celu w przystępnej cenie zaoferować Nam dostęp do samochodów elektrycznych. Samochody Tesli charakteryzują się zasięgiem na baterii wynoszącym conajmniej 400 kilometrów oraz ponad przeciętnymi osiągami - przykładowo najmocniejszy wariant modelu S, czyli P100D jest nam w stanie zaoferować przyspieszenie do pierwszej setki w czasie 2,5 sekundy oraz mocy 691 KM.
Wraz z otwarciem autoryzowanego serwisu marki dla Polski został udostępniony konfigurator, poprzez który jesteśmy też w stanie zamówić wybrany przez Nas samochód. Na obecną chwilę jesteśmy w stanie zamówić trzy modele - model S, model 3 oraz model X. Tesla Model 3 Standard Range Plus, czyli podstawowa wersja najtańszego samochodu elektrycznego z zasięgiem 258 KM będzie kosztował 40 380 euro netto. W cenę samochodu wliczona jest opłata transportowa oraz koszt przygotowania dokumentów. Samochody przeznaczone na Polski rynek powstają w fabryce producenta w Holandii.

Na wersję z większymi akumulatorami o zasięgu 495 KM z napędem na cztery koła będziemy musieli wydać 48 200 euro netto. Wersja Performance, która jest wyposażona dodatkowo w 20-calowe koła, wydajniejszy układ hamulcowy, obniżone zawieszenie, spoiler z włókna węglowego czy prędkość maksymalną na poziomie 261 km/h będzie natomiast kosztować 52 900 euro netto.
Tesla Model S Long Range o zasięgu 610 kilometrów według normy WLTP będzie kosztować 72 600 euro netto, natomiast wersja Performance to wydatek 85 700 euro.
Tesla Model X Longa Range z zasięgiem 505 kilometrów według normy WLTP to natomiast koszt 77 700 euro netto, wersja Performance wymaga już wyłożenia przez nas 89 600 euro netto.

Wszystkie wyżej wymienione modele będzie można serwisować w pierwszym w Polsce autoryzowanym serwisie marki na ulicy Powisińska 69/71A w Warszawie. Salon typu "showroom" nie będzie dostępny w Polsce, takie salony będące w innych Państwach mogą zostać zamknięte lub przekształcone w "Centra informacyjne Tesli". Centra informacyjne powstaną tylko w miejscach najbardziej obleganych, w naszym kraju producent nie planuje postawienia takiego miejsca. Tesla tym krokiem ma zamiar skupić się na internetowej sprzedaży samochodów.

Dołącz do dyskusji