loadingimg

Wczytuję dane...
MAGNETI MARELLI AMORTYZATOR TYŁ FIAT PUNTO II
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:67,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • Model: 351772070000
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzatory firmy MAGNETI MARELLI
Strona zabudowy: Oś tylna / Tył / Tylne
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 351772070000
 
Informacje katalogowe 351772070000
Strona zabudowy os tylna
Rodzaj amortyzatorów cisnienie gazu
1772G  

Występuje w samochodach

FIAT PUNTO (188) (1999/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM / 44KW - 1242 ccm 188 A4.000
1.9 JTD 86KM / 63KW - 1910 ccm 188 A7.000
1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60KM / 44KW - 1910 ccm 188 A3.000
1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 80KM / 59KW - 1910 ccm 188 A2.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 19-105369
BOGE 27-D84-A
DELPHI DG 9001
FIAT 46545256
FIAT 46738204
FIAT 46739025
FIAT 4673903
FIAT 46754255
FIAT 46770000
FIAT 46770001
FIAT 46809325
FIAT 46809326
FIAT 50701483
FIAT 50701484
FIAT 50701916
FIAT 50701917
FIAT 50701922
FIAT 50701923
FIAT 50703574
FIAT 50703824
FIAT 50703825
FIAT 50703826
FIAT 50703827
FIAT 50703987
FIAT 50703988
FIAT 50705254
FIAT 50705255
FIAT 50705256
FIAT 51805996
FIAT 51812082
FIAT 4654255
FIAT 46545255
KAGER 81-0198
KYB 343329
MONROE 23473
MONROE E1275
OPTIMAL A-1165G
SACHS 280 379
SACHS 280379
TRW JGT282T
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Tylne
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook