loadingimg

Wczytuję dane...
VERNET TERMOSTAT JEEP GRAND CHEROKEE II 2.7 CRD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:97,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: CALORSTAT by Vernet
  • Model: TH6847.87J..
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Termostat firmy VERNET
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: TH6847.87J
 
Informacje katalogowe TH6847.87J
Temperatura otwarcia [°c] 87
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z uszczelnieniem
Rodzaj koprusu obudowa metalowa
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z czujnikiem
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) (1996/02 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
110 CDI 2.2 (638.194) 102KM / 75KW - 2148 ccm OM 611LA (75 KW CDI)
108 CDI 2.2 (638.194) 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611A (60 KW CDI)
112 CDI 2.2 (638.194) 122KM / 90KW - 2151 ccm OM 611.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
208 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
216 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ KLASA S (W220) (1998/10 -> 2005/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
S 320 CDI (220.025, 220.125) 204KM / 150KW - 3222 ccm OM 648.960
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995/01 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
308 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
313 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
311 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
316 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
316 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ VITO nadwozie pełne (638) (1997/03 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
112 CDI 2.2 (638.094) 122KM / 90KW - 2151 ccm OM 611.980
108 CDI 2.2 (638.094) 82KM / 60KW - 2151 ccm OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) (1996/02 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
V 220 CDI (638.294) 122KM / 90KW - 2151 ccm OM 611.980
V 200 CDI (638.294) 102KM / 75KW - 2151 ccm OM 611.980
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) (2000/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
C 200 CDI (203.007) 122KM / 90KW - 2148 ccm OM 646.962
C 200 CDI 102KM / 75KW - 2148 ccm OM 646.962
C 220 CDI (203.008) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.963
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
413 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
416 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996/02 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
413 CDI 4x4 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
413 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
411 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 611.981
408 CDI 82KM / 60KW - 2148 ccm OM 611.987
416 CDI 4x4 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
416 CDI 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
C 220 CDI (203.708) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.963
C 200 CDI (203.707) 122KM / 90KW - 2148 ccm OM 646.962
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
C 200 CDI 102KM / 75KW - 2148 ccm OM 646.962
C 220 CDI (203.208) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.963
C 200 CDI (203.207) 122KM / 90KW - 2148 ccm OM 646.962
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) (2002/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
E 200 CDI (211.007) 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.820
E 200 CDI (211.004) 122KM / 90KW - 2148 ccm OM 646.951
E 200 CDI (211.004) 102KM / 75KW - 2148 ccm OM 646.951
E 220 CDI (211.008) 170KM / 125KW - 2148 ccm OM 646.821
E 220 CDI (211.006) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.961
E 220 CDI (211.006) 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.961
E 220 CDI 163KM / 120KW - 2149 ccm  
E 270 CDI (211.016) 177KM / 130KW - 2685 ccm OM 647.961
E 280 CDI (211.023) 177KM / 130KW - 3222 ccm OM 648.961
E 320 CDI (211.026) 204KM / 150KW - 3222 ccm OM 648.961
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) (2003/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
E 220 T CDI (211.208) 170KM / 125KW - 2148 ccm OM 646.821
E 220 T CDI (211.206) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.961
E 220 CDI (211.206) 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.961
E 200 CDI (211.207) 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.821
E 220 T CDI 163KM / 120KW - 2149 ccm  
E 270 T CDI (211.216) 177KM / 130KW - 2685 ccm OM 647.961
E 320 T CDI (211.226) 204KM / 150KW - 3222 ccm OM 648.961
E 280 T CDI (211.223) 177KM / 130KW - 3222 ccm OM 648.961
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
CDI 2.0 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
2,0 CDI 4-matic 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.2 4-matic 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.2 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
CDI 2.0 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
115 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDI 4x4 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.981
109 CDI 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.980
115 CDI 4x4 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO nadwozie pełne (W639) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
111 CDI 116KM / 85KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
109 CDi 95KM / 70KW - 2148 ccm OM 646.981
109 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.983
115 CDI 4x4 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
115 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.982
111 CDI 4x4 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.982
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
209 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
213 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
213 CDI 129KM / 95KW - 2143 ccm  
211 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
209 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
215 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
311 CDI 4x4 (906.733, 906.735) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
315 CDI 4x4 (906.733, 906.735) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
311 CDI 4x4 (906.633, 906.635, 906.637) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
309 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
315 CDI 4x4 (906.633, 906.635, 906.637) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5 platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
311 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
309 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
315 CDI 4x4 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
315 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
313 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
311 CDI 4x4 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t nadwozie pełne (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
515 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.986
513 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
511 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
509 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
511 CDI 109KM / 80KW - 2148 ccm OM 646.985
509 CDI 88KM / 65KW - 2148 ccm OM 646.984
515 CDI 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
513 CDI 129KM / 95KW - 2148 ccm OM 646.986
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) (2007/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
C 220 CDI (204.008) 170KM / 125KW - 2148 ccm OM 646.811
C 200 CDI (204.007) 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.812,OM 646.811
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) (2007/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
C 220 CDI 170KM / 125KW - 2148 ccm OM 646.811
C 200 CDI 136KM / 100KW - 2148 ccm OM 646.811
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t platforma / podwozie (906) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150KM / 110KW - 2148 ccm OM 646.990
MERCEDES-BENZ SPRINTER wywrotka (2001/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
616 CDI (905.612, 905.622, 905.623) 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER platforma / podwozie (2001/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) 156KM / 115KW - 2685 ccm OM 612.981
TOYOTA KLUGER (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
3.3 233KM / 171KW - 3311 ccm 3MZ-FE
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (1998/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.7 CRD 4x4 163KM / 120KW - 2685 ccm  
2.7 CRD Laredo 163KM / 120KW - 2688 ccm  

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

CHRYSLER 05080146AA
CHRYSLER 05080146AB
CHRYSLER 5080146AA
CHRYSLER 5080146AB
FAE 950128
FEBI BILSTEIN 37456
GATES TH35087
GATES TH35087G1
JEEP 05080146AA
JEEP 05080146AB
JEEP 5080146AA
JEEP 5080146AB
MERCEDES-BENZ 0052036275
MERCEDES-BENZ 6112000215
MERCEDES-BENZ 6112000715
MERCEDES-BENZ 6112030475
MERCEDES-BENZ 6112030575
MERCEDES-BENZ 6112031575
MERCEDES-BENZ 6112031975
MERCEDES-BENZ 6462001215
MEYLE 028 287 0008
QUINTON HAZELL QTH597K
SASIC 3306037
VALEO 820589
VEMO V30-99-0100
WAHLER 410171.87D
WAHLER 4453.87D
    • Grupa towarowa: 
    • Chłodzenie silnika - Termostaty - Termostaty

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook